Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, sLk napisał:

Reasumując, jeżeli Days Gone będzie miało ciekawą i wciągającą historię a przy tym nie zamęczą nas powtarzalnością misji lub wydłużaniem rozgrywki na siłę, to będzie sztosik, który na pewno zakupię. 

Ja podchodze tak jesli bedzie to dobra gra to mozliwe ze zakupie mimo mojego przemeczenia tematem zombie.

I nie wazne czy dla jednego bedzie to gra rewelacyjna a dla drugiego tylko dobra grunt zeby dobrze sie bawic :)

 

milego grania :)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MagEllan napisał:

 

I nie wazne czy dla jednego bedzie to gra rewelacyjna a dla drugiego tylko dobra grunt zeby dobrze sie bawic :)

 

 

 

I z  tym się zgadzam w 100% :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/130804/days-gone-nastoletnie-potwory.html

W końcu ktoś się odważył dać 'niedorosłe' zombiaki i oczywiście gównoburza... Ja pierdziele.

Rękę dam sobie uciąć, że po premierze będą statystyki na debilnych stronach, ilu ktoś naliczył zombie białych, ile czarnych a ile w tęczowych koszulkach lub nieokreślonej płci.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.ppe.pl/news/130804/days-gone-nastoletnie-potwory.html
W końcu ktoś się odważył dać 'niedorosłe' zombiaki i oczywiście gównoburza... Ja pierdziele.
Rękę dam sobie uciąć, że po premierze będą statystyki na debilnych stronach, ilu ktoś naliczył zombie białych, ile czarnych a ile w tęczowych koszulkach lub nieokreślonej płci.
A najlepiej aby bohaterem był czarny pedał i wtedy wszyscy zadowoleni, aaa i jeszcze aby zombie miały zieloną krew i już w ogóle git!

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A najlepiej aby bohaterem był czarny pedał

Na szczęście w sekiro będzie azjata kaleka, dla równowagi i będzie wszystko ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, xavris napisał:

https://www.ppe.pl/news/130804/days-gone-nastoletnie-potwory.html

W końcu ktoś się odważył dać 'niedorosłe' zombiaki i oczywiście gównoburza... Ja pierdziele.

Rękę dam sobie uciąć, że po premierze będą statystyki na debilnych stronach, ilu ktoś naliczył zombie białych, ile czarnych a ile w tęczowych koszulkach lub nieokreślonej płci.

 

Pamiętam, że podczas jednej z ostatnich imprez na których ludzie mogli sprawdzić rozgrywkę, twórcy wręcz radzili, żeby podczas starć z młodymi zainfekowanymi używać kija do baseballa, bo podobno świetnie to wygląda jak taki gówniak później leci parę metrów. :vxoAZzf:

 

Uważam , że co niektórym przydałoby się wyjąć czasem kij z dupy i trochę wyluzować, bo nikt tutaj nie mówi o grze, w której chodzisz i wyrzynasz ludzi, tylko kuźwa zombie.

Rozumiem oburzenie grą, którą niedawno próbowano wypromować na PC przy użyciu Steam, której głównym celem ma być gwałcenie kobiet. (Po petycji ludzi, Steam postanowił zdjąć grę ze swojej platformy), ale tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Nóżka napisał:

podobno świetnie to wygląda jak taki gówniak później leci parę metrów

Zwolnią chłopa jeszcze :( 

21 minut temu, Nóżka napisał:

Uważam , że co niektórym przydałoby się wyjąć czasem kij z dupy i trochę wyluzować

Nie da rady... Kij już jest tak głęboko, że by im te głupie łby razem z kijem przez dupe wyszły. Pojebany świat nas teraz otacza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, xavris napisał:

https://www.ppe.pl/news/130804/days-gone-nastoletnie-potwory.html

W końcu ktoś się odważył dać 'niedorosłe' zombiaki i oczywiście gównoburza... Ja pierdziele.

Rękę dam sobie uciąć, że po premierze będą statystyki na debilnych stronach, ilu ktoś naliczył zombie białych, ile czarnych a ile w tęczowych koszulkach lub nieokreślonej płci.

 

No tak, bo strzelać  w grach można tylko do białych,  heteroseksualnych mężczyzn, w każdym innym przypadku to dyskryminacja lub molestowanie.... :FailFish: Faktycznie żyjemy w irracjonalnych czasach.... 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Franko rozjeżdżało się niemowlaki w wózkach maluchem i nikt z tym nie miał problemu, a tu robią gównoburzę że jakiegoś nieletniego zombiaka się zdzieli kijem, niektórych już naprawdę zdrowo pojebało.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na premierę i chętnie rozwalę łeb czarnego zombie :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam tylko na premierę i chętnie rozwalę łeb czarnego zombie :banderas:
Weź jeszcze wrzuć z tego filmik na jutubki :)
I czekaj aż ich dupsko zapiecze.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie tak, bo wszyscy pomyśą że jesteście białymi heteroseksualnymi mężczyznami, a to dzisiaj nie przystoi:Coolface:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem, ale mi wstyd, takze jakoś to się równoważy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Spojrzalem na tego newsa. machnalem ramionami bo co innego mam zrobic.

 

Wielu pamieta pewnie scene z Dead Space 2 - w przedszkolu. Miala moc. I OK taki byl zamysl tworcow. To jest tylko gra. Jesli kurde dazymy do rownosci to zombie powinny byc roznorodne tak samo jak roznodni sa ludzie. Proste proste. Fuck that ze niektorym cos nie lezy. Jesli ktos chce zrobic gre o bialym jebace powinnien moc ja zrobic, jesli ktos chce zrobic gre o bialym zabojcy ktory morduje wszystkich bez wyjatku powinnien moc ja zrobic (ohh wait hatred przeciez wyszlo), Kurde postal 2 byl w penis bardziej obrazobujczy i pewnie byla gownoburza ale jokos wyszedl bez chyba ciec. Ale tam na litosc szczalo sie na zloki.

 

Wiec licze ze tworcy (jak i Sony) nie beda giac karku bo ktos ma problem z rownouprawieniem nieumarlych pod wzgledem etnicznym jak i wiekowym innymi slowy nie dyskryminuja zombie.

:)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Strife napisał:

Nie piszcie tak, bo wszyscy pomyśą że jesteście białymi heteroseksualnymi mężczyznami, a to dzisiaj nie przystoi:Coolface:

 

U mnie w domu to żona nosi spodnie. Ja tylko przelewam jej całą moją wypłatę. 

Edytowane przez malpka
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"deweloperzy potwierdzają jedno – w tym tytule fabuła odegra znaczącą rolę" no na to liczę :) 

michałek to aż wibruje.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal mam mieszane uczucia co do tej gry choć i tak już jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę ciurac se w Dejs Gona , niż w Sekiro łapać zgona...

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie i tak byłem kupiony, ale gdybym nie był to ten trailer by mnie kupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gamivo wjechała krótka obniżka 15% na wszystko, więc kupiłem 3 kody x 20$ i właśnie złożyłem pre-order na Amerykańskim store. Wyszło niecałe 190zł. Teraz byle do 26 kwietnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Frost Prime napisał:

Sorry za moje lenistwo, ale nie chce mi się przeglądać wszystkich stron...wiadomo czy będą recenzje przed premierą?

Bazując na nich zdecyduje czy składać pre-ordera.

Chyba nie pojawiła się nigdzie taka informacja. Teraz też nic na ten temat nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zorientowałem, że premiera jest w dniu startu pyrkonu... Jestem trochę zasmutkowany :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2019 o 23:46, Frost Prime napisał:

wiadomo czy będą recenzje przed premierą?

Recenzje pojawią się dzień przed premierą o 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki na dzień przed premierą . słabo

 

Jak sony jest pewne 9-10 dla swojej gry to embargo schodzi 1-2 tyg przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×