Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, xavris napisał:

Najlepiej mój, bo jest bezbłędny.

Tu bym się kłócił, bo właśnie że mój jest bezbłędny .

 

Spoko że niby nie jest za łatwo, o to najbardziej się martwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież pisze to w formie wała, a nie na serio, czytaj między wierszami.:FailFish:
Dobrze zrozumiałem co miał na myśli xavris.
Forma wała na swoją stronę...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w co grać i mimo to gierka zainteresowała mnie od pierwszego trailera. Nie analizuje opinii innych, pogram to ocenie. Wchodzę tu rzadko i podchodzę sceptycznie do wypisywania bzdur przez polskich malkontentow, którzy przeważnie opinię wyrabiają sobie na podstawie innych opinii (a na tym forum to bardzo częstą praktyka). Liczę na dobrą gierkę, na którą poświęcę więcej czasu niż np nudne i powolne rdr2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kolos28 napisał:

Forma wała na swoją stro.

Jedyne wały jakie toleruje to te na moją stronę, nie przepadam za wałami na stronę innych.

To weź mi wyjaśnij dlaczego Spiderman, gra z otwartym światem i powtarzalna zawartością Ci się podobał a days gone, gra z otwartym światem i powtarzalna zawartością, Ci się nie podoba. Bo najwyraźniej jestem głupi i nie mogę tego zrozumieć. Zaraz znowu będzie że się nabijam, że podobał Ci się Spiderman ale tak nie jest, bo mi też się podobał chociaż nie jest gra, która mi zostanie w pamięci jakoś bardziej (co nie znaczy że jest zła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie twierdzę, że DG mi się nie spodoba. Piszę o moich obawach co do poziomu wykonania.

Na filmikach z YT nadal wygląda to drętwo. Mam namyśli animacje.

Jeśli historia będzie super wpleciona w otwarty świat, który nie będzie zanudzał jak w większości sandboxów to może wyjść z tego niezła gierka.

Klimat jest fajny ale cała otoczka wydaje mi się na jedno kopyto Sony (prowadzenie fabuły) w far cry'owym wydaniu (misję).

Moim zdaniem, nie będzie to gra, do której będziemy wracać by zagrać ponownie a calaka zrobią tylko łowcy platyn.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calaka pewnie będą mogli zrobić wszyscy każuale, jak w reszcie gier od Sony, żeby przypadkiem ktoś nie powiedział, że gra ujowa bo trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra którą trzeba przechodzic kucając, poczekam na recenzje... Bedą tutaj jacys bossowie? 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno grałem w Spider-Mana i losowe przestępstwa wynudziły mnie okropnie, mogę odbijać obozy zbierać jakieś pierdoły, ale mam nadzieję że nie dodali takich durnych aktywności:siara:

@Patrickopotwierdzam, jako że łowca platyn ze mnie żaden to w grach od sony wpadają same, albo przy minimalnym wysiłku, nie zależy mi specjalnie ale dobrze że są takie gry;) Przynajmniej każuale się cieszą ;P Nie wiem jak w tym przypadku ale sony nie wymaga przejścia gry na trudnym poziomie przy zdobywaniu platyny, takie trofeum mogło by zamieszać bardzo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28masz taki trochę dziewiczy problem, czyli że chcesz, ale się trochę boisz ;)

 

Nie wynajdą tutaj koła na nowo, niemniej jednak setting gry wydaje się idealny :) Nie snuj na siłę domysłów, nie doszukuj się wad, po prostu bierz i zapier... na motórze...

 

Jeżeli pograsz kilka h i nie podejdzie sprzedaj - 20zł do ceny i już, więc zamiast się stresować pierdołami na starość zrób jak "ci" radzę i będzie Pan zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałem się wstrzymać do ukończenia AC Grecja, ale wpadł rabat na cztery dyszki do sklepu nie dla idiotów to chyba jednak się skusze na premierę. Nie wiem czemu, ale coś dziwnie mnie przyciąga do tej gry, pomimo iż wielkim fanem zombie nie jestem. Zobaczymy czy będzie godnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider-Man byłby idealny bez tych upychaczy na mapie, które męczą swoją obecnością po kilku godzinach. Takie aktywności powodują, że nigdy nie mam ochoty bawić się w pucharki bo każdy, nawet najlepiej wykreowany świat open world zaczyna nudzić, zwłaszcza po skończeniu fabuły.
Moją jedyną platyną na ps4 jest Bloodborne bo jest przykładem jak powinno robić się gry. Do tej pory gram w tą grę i w ogóle mnie nie nudzi.
Nie mam nic do sandboxów ale chociażby taki Spider został mocno skaleczony tymi upychaczami jak zbieranie plecaków, gołębi czy milion patroli w rejonie. Nawet te obozy po jakimś czasie nudziły. Aby nie psuć sobie tej gierki, zająłem się bardziej fabułą i dlatego miło wspominam pająka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28 z niektóych Twoich wypowiedzi odnosiłem wrażenie, że jesteś negatywnie nastawiony, bo nie będzie historii dobrej/żadnej, bo to gra z otwartym światem. Jeśli tak nie jest to przepraszam.

W kwestii ewentualnej platyny obstawiam coś na poziomie horizona. Czyli nic trudnego, ale wymaga troszkę zaangażowania w produkt. Ze swojej strony doceniłbym pucharek za przejście na hardzie, gdyż mimo wszystko lubię grać na wyższych poziomach trudności, ale jak nie ma pucharka to mi się nie chcę :P

Zdecydowanie preferuję platyny, które w zasadzie po dłuższym graniu wpadają same niż takie jak w chociażby residencie, gdzie trzeba przejść grę pierdyliar razy i już się nią pawiuje. W grach z otwartym światem tylko niepomijalne pucharki, do zrobienia zawsze przy odrobinie szczęścia/kombinowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris
O fabułę to się nie martwię bo nawet jak będzie to typowy poziom od Sony to będzie dobrze!
Tematyka zombie to to co bardzo lubię.
Czepiałem się w sumie drętwości gry a sam zachwalałem przecież Vampyra a więc to też nie będzie wielkim problemem dla mnie jeśli gra będzie bardzo wciągająca.
Boję się natomiast o prowadzenie gry i samej powtarzalności misji typu "musisz się udać w to miejsce bo potrzebujemy części do motoru ale są one mocno chronione przez bandytów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może być dobra gra, podobna do the las of us 

Milcz i wyjdź...

 

NIC NIGDY nie będzie tak dobre JAK TLoU....

 

 

Się nam z rana 2 postów śmieszek znalazł kur....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

NIC NIGDY nie będzie tak dobre JAK TLoU....

Nie przesadzałbym, ale też tych dwóch gier nie ma co porównywać, bo nawet jeżeli będzie miała bardzo dobrą historię, to i tak inaczej przeżywa się historię liniową a inaczej w grze otwartej.

Co do byłej gwiazdy premier league to raz, że całkiem nieźle pisze po polsku, chociaż nie umie budować zdań i nie zna interpunkcji, ale nawet Polacy mają z tym problem. A dwa, to po pierwszym poście myślałem, że to jakiś nieśmiały nowy użytkownik, ale teraz wydaje mi się, że to kolega z zespołu szkół specjalnych amigosa, czyli tzw 17 konto cziczakiego.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to mnie tylko martwi, wolałbym tak jak w the las of us niż znowu sandbox z otwartym światem, trochę przesyt tego a za mało dobrych fabuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to mnie tylko martwi, wolałbym tak jak w the las of us niż znowu sandbox z otwartym światem, trochę przesyt tego a za mało dobrych fabuł
Pisz do nich, dzwoń może jeszcze zmienia w Day 1 patchu nr. 2 i specjalnie zrobio liniową grę.... :obama:

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne do czego można się przyczepić przed zagraniem jest klatkaż jeśli faktycznie jest tylko 30fps. W 2k19 to zdecydowanie za mało. Jeśli komuś to odpowiada to tylko dlatego, że nie uświadczył dobrodziejstw współczesnego gamingu.
Jeśli chodzi o to czy kupie czy nie kupie na premiere to wystarczy mały kaprys i kupie. Mam tak z każdą grą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

digitalman nie bądz taki hop do przodu bo hulajnoge z czeterema kółkami zgubisz

Edytowane przez ryangiggs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na to ze w przeciwienstwie do Ubi games nie bedzie grndowania i jak bede mial taki kaprys to bede sie mogl mogl skupic tylko na misjach glownych tak jak to mialo miejsce w wywolanym tutaj wczesniej spidermanie. Zmuszanie do misji poboczny to jakas glupota. Mam nadzieje ze ktos po premierze da znac jak to wyglada czy blizej tej grze do Asasynow czy spidermana albo rdr. Bo nie ukrywam mam ochote sobie posztrzelac (a chwilowo multi odpuscilem bo zaczela mnie nuzyc powtarzalnosc bez wzgledu na gre) a bardzo nie ma w co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na recenzję od nrgeeka - jedyny nieprzepłacony/opłacony youtuber na polskiej scenie. Przy okazji ostatniego streamu w Wielkanoc ktoś go zapytał czy gra już w days gone. Potwierdził, że już ostro tyra ale nie może na razie nic zdradzać. Minę miał jednak nietęgą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze by gra była grywalna miała ładną grafike i ciekawą fabułe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×