Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłeś to ograsz bo co Ci zostało...
W innym przypadku byś nie zrobił tego drugi raz przed zdjęciem embargo
Jeszcze nie kupiłem, jutro premiera przecież, ja dziś z wieczora podskocze kupić...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w niemieckim MM i półki uginają się od Days gone. Także w polszy już pewnie tez są wystawione. 

7 minut temu, mpluto napisał:

 

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

Scenariusz to dla mnie najważniejszy element gry. 

Głos rozsądku, rzadka sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuję że ogrywasz gry na YT, sprzedaj konsolę...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma albo gdzieś widział opcje i wie czy będzie można włączyć polskie napisy, a zostawić oryginalny dubbing? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ja to stary koń i jak widzę że ktoś pisze ee bo na YT to czy tamto, a gość z jutubkow zaczyna że gra przeciętna bo niczym się nie wyróżnia...

Kur... BEZ OBRAZY ale do cholery w latach 90tych to fakt co chwile coś nowego, świeżego, teraz raczej nikt koła na nowo nie odkryje, a ja jako gracz ponad 25 letnim stażem to rozumiem, liczę na solidna grę, w lubianych przeze mnie settingu tj. Zombie, postapo, daryll/notór itp.

Nie chce żeby było że co chwile Ciebie atakuje, ale cholera w tym temacie wyjątkowo jojczysz a to czy brać, czy nie, a to że fabuła pewnie słaba, że grafa nie taka, że open World blee, ciągle coś źle.... To nie kupuj i tyle...

Jestem na tyle stary/nie dojrzały że mogę wyje... te 250zl i jakoś nie zapłacę jak gra nie podejdzie, na większe głupoty się hajsy wydawało tak...

Natomiast ty te 250zl wydane na grę traktujesz jak walka o życie, jak byś miał oddać ostatnie drobne że skarbonki.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gra była pompowana wielkim hajpem. Producent powtarzał jakie innowacje zobaczymy. Przeciągali premierę by dopracować grę a wyszło drewno z wielką ilością bugów. Jak widać po dużej ilości recenzji to fabuła miała fajny zalążek ale wszystko zostało zagubione w grze. Aktywności poza misjami (które podobno są powtarzalne w wykonaniu), jest bardzo mało i gra świeci pustkami.

Wcześniej pisałem o swoich obawach to byłem atakowany przez ludzi zachwyconych projektem. Teraz mleko się rozlało i piszę jak jest. Ani nikogo nie namawiam ani nie zniechęcam, piszę jedynie jak świat postrzega nową produkcje od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E... Po co wydawać 250 na grę która na starcie jest średnio oceniona. No dobra 250 to nie majątek ale jak mam grać i zmuszać się do jej skończenia... A za dwa tygodnie poniżej dwóch stów stanieje to ja dziękuję. O days Gone słyszałem od dwóch czy iluś tam lat jak tylko wyszedł trailer... Wiązałem sporo z nią nadziei... No cóż zagramy jak cena poleci... gra dobra ale nie wybitna nie zasługuje ażeby wyciągać z kieszeni pełną cenę wyjściową za produkt.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Swoją drogą ja to stary koń i jak widzę że ktoś pisze ee bo na YT to czy tamto, a gość z jutubkow zaczyna że gra przeciętna bo niczym się nie wyróżnia...

Kur... BEZ OBRAZY ale do cholery w latach 90tych to fakt co chwile coś nowego, świeżego, teraz raczej nikt koła na nowo nie odkryje, a ja jako gracz ponad 25 letnim stażem to rozumiem, liczę na solidna grę, w lubianych przeze mnie settingu tj. Zombie, postapo, daryll/notór itp.

Nie chce żeby było że co chwile Ciebie atakuje, ale cholera w tym temacie wyjątkowo jojczysz a to czy brać, czy nie, a to że fabuła pewnie słaba, że grafa nie taka, że open World blee, ciągle coś źle.... To nie kupuj i tyle...

Jestem na tyle stary/nie dojrzały że mogę wyje... te 250zl i jakoś nie zapłacę jak gra nie podejdzie, na większe głupoty się hajsy wydawało tak...

Natomiast ty te 250zl wydane na grę traktujesz jak walka o życie, jak byś miał oddać ostatnie drobne że skarbonki.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Warto dodać, ze grę możesz ograć i spokojnie ze 150 zł za nią odzyskasz sprzedając na bazarku, wiec już typowo nie czaje xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już dawno zapomnieli o wydaniach pudelkowych i tylko cyfra się liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up totalnie Cie nie rozumiem. Zakupiłem w wersji pudełkowej przed premierowo Spidermana. Gra przyszła we wtorek ... 4 dni po premierze. W dodatku gra była wyjęta z bundla z napisem nie na sprzedaż.
Po przejściu pająka w niecałe 1.5 tygodnia nikt mi jej nie chciał kupić za 150zł. Ale nie ważne... days Gone ogram jak najbardziej, bo to, moje klimaty... Ale za jakiś bliżej nie określony czas.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie produkcje to do plusa za darmoszkę się nadają a nie za 239zl. Tyle to można dać w ciemno za produkcję Rockstara albo Naughty Dog. No ale nikt z betonów teraz się nie przyzna, że wyrzucił kasę w błoto. Trudno każdy rozporządza swoim hajsem jak chce.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beton to chyba bardziej osoba, która zobaczy średnią ok 7 posłucha opinie wielkich znawców z jutuba i powie, że gówno.  Taki the order 1886 średnia ok 6.5 a dla mnie mega gierka. Wolę liniowe gry, ale rdr2 , horizon czy wiedźmin mi się podobały i podejrzewam, że w days gone będzie mi się lepiej grało jak w gta 5 gdzie męczyłem się aby przejść. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ostatnie wypowiedzi i w ogóle nie wiem o czym ta dyskusja jest :P Gierka zdaje się być spoko po pierwszych recenzjach - żaden wielki przełom, ale w sumie nigdy na coś takiego się nie zapowiadała. Dla fanów zombie pozycja obowiązkowa warta nawet 289 zł na PSN, dla reszty taka "warto zagrać jak będzie okazja". Szkoda tylko, że piszą że od cholery bugów jest w niej i minie z miesiąc, zanim się z tym jakoś rozsądnie uporają twórcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz skonczylem Darksiders 3 gra zbierala srednie recenzje w okolicach 7, 8 dawali Ci co grali na pc i odziwo gralo sie mi w to lepiej niz w dmc5 ktorego skonczylem przed Darksiders mimo iz gra zbieral 9 i w internetach szlo wyczytac opinie, ze to powazny kandydat do GOTY. Zagram Sam ocenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The order to jedna z najlepszych historii jakie przeżyłem. Jak widzę psioczenie na tą grę to mnie tylko śmiech i żal ogarnia.

Znowu będzie że atakuje niektórych, ale widzę że nie tylko ja tak uważam - jak gra nie wygląda to nie warto w nią grać. A takich co ogrywają na tubie i znają się na grach, bo czytali recenzje cenionego recenzenta to też mi żal.

Żal mi też trochę days gone, bo moja edycja specjalna będzie jutro na mnie czekać, a ja z pyrkonu wrócę w poniedziałek.

Graczom życzę dobrej zabawy a znawcom pożywki do narzekania na days gone.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby nie bugi w grze, falujący framerate, dziwnie żyjący świat w postaci ludzi poruszających się tylko na motorach oraz małego urozmaicenia aktywności to gra maila by średnią 90+

Sam świat wydaje się fajnie zaprojektowany i klimat dzięki samotnikowi na motorze daje radę.

 

W sumie to sru z recenzjami, trzeba się samemu przekonać... często oceny niesłusznie krzywdzą gry.

 

P.S.

Jutro dam znać

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również się bardzo podobał The Order. Świetnie opowiedziana historia i śliczna grafika. 

 

Wracając do DG, to średnia z ok 80 recek wynosi 7.2. Czyli po prostu dobra gra, wiec nie wiem skąd tyle hejtu. Moja już czeka od dzisiaj do odbioru na bazarku, no ale niestety jutro dopiero wracam z Niemiec, to przysiądę i pocioram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Order to bardzo dobra gra, tak samo jak nisko oceniany Vampyr, który dla mnie był niesamowitym growym przeżyciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kolos28 napisał:

Myślę, że gdyby nie bugi w grze, falujący framerate, dziwnie żyjący świat w postaci ludzi poruszających się tylko na motorach oraz większego urozmaicenia aktywności to gra maila by średnią 90+
Sam świat wydaje się fajnie zaprojektowany i klimat dzięki samotnikowi na motorze daje radę.

W sumie to sru z recenzjami, trzeba się samemu przekonać... często oceny niesłusznie krzywdzą gry.

P.S.
Jutro dam znać emoji6.png

Szanuje, tylko na sile przypieprzanie się, ze ludzie jeżdżą tylko na motorach to lekkie nadużycie. Widocznie twórcy uznali, ze tak ma wyglądać ich gra. Przecież wrzucić grywalne auta to żaden problem dla nich, ale z jakichś powodów tego nie chcieli. Dla mnie słuszny wybór. Większość sandboksow oferuje auta, wiec chcieli się czymś wyróżnić 

8 minut temu, Kolos28 napisał:

The Order to bardzo dobra gra, tak samo jak nisko oceniany Vampyr, który dla mnie był niesamowitym growym przeżyciem emoji4.png

Vampyra ogrywam w XGP. Na razie szału nie ma. Klimat robi największa robote w tej grze. No, ale pewnie dam jej szanse i skończę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak a NPC, którzy po 2 latach od wybuchu epidemii zachowują się jakby to dopiero wczoraj się wydarzyło? Ich zachowanie oraz wygląd jest dziwaczny. Żyją obok obozów a nie wiedzą o ich istnieniu - niby 2 lata żyją w samotności a wyglądają jakby ich epidemia nie dotknęła. Nie sądzisz, że to bardzo się gryzie z wykreowanym światem?

Myślę, że stąd biorą się skrajnie niskie oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×