Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne jest to (na prawdę super), że podczas robienia misji gra jakby zaczyna robić się liniowa i zbytnie oddalenie jest nie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28 teraz zaczynasz słodzić, a wcześniej jednak troszkę sugerowałeś się opiniami innych ;) Może przejdź do końca lub dobrą połowę i wtedy napisz jeden duży sążnisty post. Nie posądzam Cię o nabijanie postów, ale wiesz... nadwyrężyłeś nerwy niektórych plejersów w tym dziale ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

digitalman a ty za to ujadasz jak wściekła hiena czepiasz sie kazdego w tym temacie widze jakis drazliwy temat twoj

Edytowane przez ryangiggs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
digitalman a ty za to ujadasz jak wściekła hiena czepiasz sie kazdego w tym temacie widze jakis drazliwy temat twoj
Sony mi dobrze płaci za te posty to piszę...

Stary to wchodzisz do działu z grą zakomunikować że chce kupić, ale jak stanieje... Świetnie, ale co Nas to obchodzi, powiedz to osobie której podbierasz drobne z portfela na grę zbierając...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=63030]Kolos28[/mention] teraz zaczynasz słodzić, a wcześniej jednak troszkę sugerowałeś się opiniami innych  Może przejdź do końca lub dobrą połowę i wtedy napisz jeden duży sążnisty post. Nie posądzam Cię o nabijanie postów, ale wiesz... nadwyrężyłeś nerwy niektórych plejersów w tym dziale  

Nie słodzę tylko pisze o pierwszych wrażeniach.

 

Żeby zakończyć to nieporozumienie - pisałem, że mamy sredniaka według opinii publicznej.

Czytałem recenzje i oglądałem gameplaye ale tylko dlatego, że gra była niewiadomą. Teraz ogrywam sam by wystawić swoją subiektywną opinię a piszę dobrze bo mi się podoba, przynajmniej początek na który dużo osób psioczy.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i szanuję :)

Ale co postów dziad nabił to nabił ;)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego rajanakiksa jeszcze nie wypieprzyli? Admini na weekend majowy już pojechali :(

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego rajanakiksa jeszcze nie wypieprzyli? Admini na weekend majowy już pojechali
A dlatego odpisuje, daje mu możliwość nabić 50 postów do BM w sensowny sposób

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Swoją drogą Panowie, ależ świetna dyskusja się wywiązała, ożywiona, ale z kulturą, każdy coś od Siebie dorzucał aż miło było na te posty zerknąć :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

digital man nie pobieram nikomu pieniedzy z portfela, jestem poprostu rekinem biznesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie PAWEŁ VIP powrócił!

 

 

BTW: Ja pobieram jak rodzice nie patrzą i czasem uciuram na grę, ale w większości się nie udaje i ogrywam na YT...

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, manoszek napisał:

Odnoszę wrażenie że otwarty świat stał się wyznacznikiem dużych  gier a tak na prawdę nie wnosi nic nowego, tendencja jaką się utrzymuję nie pozwala fabule zaistnieć, masa pobocznych aktywności odciąga nas od celu, przez co odnoszę wrażenie że tracę to co miało być najważniejsze, wolał bym 15-20h przygody liniowej ewentualnie półotwarty świat,, nie potrzebuję 50h biegania za króliczkiem.

Wreszcie jakis glos rozsadku. Osobiscie juz rzygam otwartymi swiatmi a laduja je do co drugiej gry. 

Wszystkie minusy w recenzjach, ze malo zawartosci pobocznej traktuje jak plusy. Pol biedy jak olejesz misje pobocznej i poprostu nie otrzymasz jakies super pojemnej torby jak to ma miejsce w rdr2 ale jak widze mechanizmy z asasina gdzie musisz robic misje pobocznej zeby popchnac fabule do przodu to mnie krew zalewa. Podroz przez pol mapy zeby tylko obejrzec filmik, zrobic jedna misje i byc wyslany na druga strone mapy też jest slabym pomyslem a w wielu, nawet tych bardzo wysoko ocenianych produkcjach sie to zdarza. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję w kolejce po autograf Kratosa a Wy ciągle o tej śmiesznej gierce z zombie i motorami? Nawet mi Was nie żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera a w Poznaniu używki juz za 200 zł latają po serwisie na o.

w skali kraju tez także coś jest nie tak z ta gra-musi by fest zbugowana bo takiego spadku z ceny to nawet fallout nie miał w premierę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugow jeszcze nie uswiadczylem, nie ma co wyciagac wnioskow po tym ze jaskolki lataja w przeciwnym kierunku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu świetna! I ta krew na maczecie, kiedy pociachamy zombiaki! Aha, można odcinać kończyny

 

Bugów nie widzę, gra działa płynnie i jest świetny klimat. Czuć ciągłe zaszczucie a jak goni nas horda to aż ręce się pocą. Muzyka również dodaje smaku (potrafi być jak z horroru).

 

Fabuła jest fajnie poprowadzona i póki co nie czuję rozmycia historii, jak to ma miejsce w innych soundbox'ach. Ciągle chce się eksplorować okolice. Days Gone to dla mnie takie połączenie TLoU z The Walking Dead.

Moim zdaniem gra została skrzywdzona tymi ocenami...

 

Idę grać!

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gupio Ci teraz żeś psioczył :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gupio Ci teraz żeś psioczył
Trochę tak
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bedo z Ciebie ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bedo z Ciebie ludzie
Ufffff..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Film zrobiony przez sony by zachęcić do kupna ale to wszystko jest w grze i fajnie jest to zlepione w DG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2019 o 11:49, DigitalMan_PL napisał:

A dlatego odpisuje, daje mu możliwość nabić 50 postów do BM w sensowny sposób emoji14.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Swoją drogą Panowie, ależ świetna dyskusja się wywiązała, ożywiona, ale z kulturą, każdy coś od Siebie dorzucał aż miło było na te posty zerknąć :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

...a Ty co, każdego post wszędzie komentujesz, to nie nabijanie postów? Co napisałeś o swoich odczuciach w TEJ grze? Wiejski filozof :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak napierdalajcie się między sobą zamiast pisać o grze, tak czy siak fajnie się czyta :wiesiekthug:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Tomi915 napisał:

...a Ty co, każdego post wszędzie komentujesz, to nie nabijanie postów? Co napisałeś o swoich odczuciach w TEJ grze? Wiejski filozof :whyyy:

 

No za to widzę że Ty w Days Gone się zagrywasz... (0h przegranych w grę) Kończę ten wątek, bo nie lubię w tak mało ambitny sposób zaniżać poziomu konwersacji...

 

A co do komentowania postów, tak tak od tego jest forumek syneczku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kolos28 napisał:

 

 


Film zrobiony przez sony by zachęcić do kupna ale to wszystko jest w grze i fajnie jest to zlepione w DG.

 

 

No fajna bułeczka :newell:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero na początku gry, ale klimat jest zajebisty. Jazda motocyklem po lasach sprawa mnóstwo frajdy. Klimat jak w TWD. Graficznie jest bardzo bardzo ładnie. Nie raz się zatrzymuje, żeby podziwiać widoczki. Spadków póki co żadnych nie uświadczyłem - ps4pro. Ogólnie jestem bardziej zajarany niż god of warem. Oby tak dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×