Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
11 godzin temu, Przemek_07 napisał:

Tak czytam te wasze opinie (srogie wady, zalety naciągane) ale nikt nie pokusił się o ocenę czy gra była warta tych 239zł wydanych na nią w dniu premiery.


Odpowiedź jest banalnie prosta. Żadna gra nie jest tyle warta w dniu premiery. Za dobry tytuł multiplayer w którym się spędzi 500h+ można dać te 150zł na premiere. Jeśli chodzi o gry single player to max 100zł można dać i gra będzie warta tej ceny jeśli nas urzeknie klimatem, gameplayem i linią fabularną, a takie gry w tej generacji można policzyć na palcach jednej ręki :siara:
Dlatego wcale się nie dziwie graczom pokroju @manoszek, że po ograniu zasuwają czym prędzej na bazarek, żeby coś z tego jeszcze wyłuskać na wymianie... 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać jeszcze raz zresztą że gość ma ewidentnie jakiś problem ze swoim ego, bo usilnie chce wszystkim wmówić, te to gowniana gra, że NIE MOŻNA się przy niej dobrze bawić i że MUSIMY się do tego w końcu przyznać tj. ze tak zwane $$ poszły w błoto...

Bo jego zdanie jest najmojsze niż twojsze

No sorry coś ma z beretem, rodzice go nie docenili czy ma małego że musi sobie w ten sposób ego podbudowac, a holera wie...

Co do wydanych pieniędzy nikomu w portfel nie zaglądam, dla niego 240zl to morze gotówki i musi miesiącami analizować czy warto wydać, więc się spina aby się dowiedzieć, dla innych to hobby/kaprys, po prostu idą /jadą i kupują, będzie słaba cóż, płakał nie będę bo przecież chleba sobie od gęby nie "odjełem" aby ją kupić, a że okazała się świetnym tytułem DLA NAS to tym lepiej.

A ty przemiły koleżko łap radę (darmową!) :

Ja stanieje kup za 30 cebulionów, a jak nie stanieje? Cóż nie ograsz i będziesz do końca życia przegrywem...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

No sorry coś ma z beretem, rodzice go nie docenili czy ma małego że musi sobie w ten sposób ego podbudowac, a holera wie...

digi co ty sie tak ekscytujesz? Nie podoba sie koledze gra czy tam uważa, że nie jest warta tych pieniedzy to mimo wszystko ma prawo do własnej opinii. Po co te personalne wycieczki? Czasami zachowujesz się jak rozkapryszony ośmiolatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten utwor w czasie jazdy z bratem do obozu ... :banderas:

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Ja byłem jedną z najbardziej upierdliwych osób w tym wątku, która obawiała się tego tytułu bo YT... bo recenzje... I co? Kupiłem jeszcze pre-ordera w wersji cyfrowej i to edycję specjalną - jestem zakochany w tej grze! Dla mnie wady w tej grze choć są drobne to tak naprawdę nie istnieją bo całość jest fenomenalna i broni się niesamowicie!

Jaki z tego morał? Nie warto oglądać i słuchać wyroczni typu arhon i inne przepłacone gwiazdy tuby. Każdy ma swój rozum, ma swoją wrażliwość, która pozwala mu odbierać w ten czy inny sposób oprawę wizualną, muzyczną itd. 

 

Ja już dawno przestałem oglądać recenzje "specjalistów" i w ogóle słuchać nawet znajomych odnośnie gier czy filmów. Bo odczuwam na własny sposób i ocena jest zawsze subiektywna.

 

Fajnie, że uderzyłeś się w pierś i to się ceni :geraltok:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] digi co ty sie tak ekscytujesz? Nie podoba sie koledze gra czy tam uważa, że nie jest warta tych pieniedzy to mimo wszystko ma prawo do własnej opinii. Po co te personalne wycieczki? Czasami zachowujesz się jak rozkapryszony ośmiolatek.
A tak czasem mam że popada w gówniaczą ekscytację

Wiesz niczym zapach świeżego OLEDa wprost z kartonu

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale wydaje mi się, że w najnowszej aktualizacji na prosiaku jest niezły downgrade graficzny.

Ostatnio 3dni nie było mnie w domu i grałem na wersji 1.4 Teraz na 1.6 wydaje mi się, że jest jak napisałem wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że wersja 1.6 była na tyle popsuła, że zawieszala konsolę i została zdjęta z serwerów.
Właśnie pobiera się nowy update 1.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba wsadziłem kij w mrowisko. Ja tylko zapytałem, czy mając za sobą te doświadczenia z grą, które macie teraz nadal kupilibyście ją na premierę wydając 239zł.

Nie spodziewałem się szczerej odpowiedzi ale masy gówna, która się tu na mnie wylała też nie. Mimo wszystko dziękuję - reakcje niektórych z was wyrażają więcej niż 1000 słów odpowiedzi :thumbsup:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention=24130]Przemek_07[/mention]

 

Jak dla mnie to jedna z najlepszych gier wydanych w tym roku a ograłem już RE2:remake, Metro (w trakcie ale ta gra to średniak), DMC5, Sekiro oraz MK11.

Nie żałuję ani złotówki. Gra jest wspaniała pod każdym wzgledem, niby to zlepek pomysłów z innych gier ale ten zlepek jest zrobiony w swój sposób i w połączeniu z wykreowanym światem sprawia mega klimat!

 

Ogólnie te wymienione gry oprócz DMC5 (który też jest świetny) uważam za najlepiej wydane pieniądze w sferze gier, tak samo dobrze wydane jak w przypadku BB, W3, RDR2 a nawet Vampyr'a - ta gra również nie dostała wspaniałych ocen w recenzjach.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Przemek_07 napisał:

Oj chyba wsadziłem kij w mrowisko. Ja tylko zapytałem, czy mając za sobą te doświadczenia z grą, które macie teraz nadal kupilibyście ją na premierę wydając 239zł.

Nie spodziewałem się szczerej odpowiedzi ale masy gówna, która się tu na mnie wylała też nie. Mimo wszystko dziękuję - reakcje niektórych z was wyrażają więcej niż 1000 słów odpowiedzi :thumbsup:

 

 

Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, kupiłbym ja jeszcze raz. Klimat, grafika, bardzo spoko główny bohater i fabuła dojrzała, powoli rozkręcająca się jak najbardziej mi odpowiada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym drugi raz gry nie kupił na premierę, średnio mi spasowała, dziwne sterowanie ludkiem, strzelanie z kapiszonów, zjebane menusy na maksa i do tego bak paliwa w motorze z zasięgiem na 100m... większe crapy kupowałem na premierę i je kończyłem (Anthem) dlatego Days Gone też dam szansę i chociaz fabułę zrobię do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wciaz racze klimatem i powoli czyszcze mape - pierwszy region zrobiony i dalej jest fajnie :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, klimat jest przepotężny. Ostatnia gra, w której byłem tak wkręcony w otoczenie to chyba horizon. Czytam i przesłuchuje dzienniki, staram się czyścić wszystko ale sporo tego jest, na razie trzeci region.

Dzisiaj chyba strzelę sobie jakąś hordę. Zrobiłem do tej pory dwie, ale małe. Spróbuję trachnąć jakaś ciut większą, bo emocje są przekonkretne wtedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o bak w motorze, to zauważyłem że Ja tak mam że oceniam wszystko przez pryzmat ile mam paliwa i czy dojadę, dzięki temu człowiek nie patrzy czy świat jest duży czy mały tylko jak daleko dojedzie...

 

Wiecie nie patrzę że to tylko x kilometrów i od razu ale ten świat mały, tylko patrzę o jezu czy mi paliwa starczy, więc czuje ze to takie sprytne wymuszenie postrzegania świata większym niż jest.

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Jeżeli chodzi o bak w motorze, to zauważyłem że bynajmniej Ja tak mam że oceniam wszystko przez ...
 

Bynajmniej??? Wiesz co to slowo znaczy? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bynajmniej??? Wiesz co to slowo znaczy?  

Racja... Wychodzi bynajmniej że nie...

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że po upgrade naszego motoru, taki sam jest na głównym ekranie gry?

Jestem przy hordzie w wagonach, wczoraj je ubilem i przespałem się w punkcie NERO, który jest obok. Z rana jest tam nowa horda - dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hordy to „zywe” twory, zdaje sie ze moga sie powiekszac itd. Wydaje mi sie, ze tworza sie miejscach duzej ilosci zwlok gdzie moga sie po prostu pozywiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hordy to „zywe” twory, zdaje sie ze moga sie powiekszac itd. Wydaje mi sie, ze tworza sie miejscach duzej ilosci zwlok gdzie moga sie po prostu pozywiac?
Właśnie tam są zwłoki w tych wagonach - i wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też chyba ubitą horda zdycha raz na zawsze. Ubita = dostajemy powiadomienie, że jest ubita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premiera juz o tym mówili -miały sie nie respawnowac a tak sie robi 

jak to jeden z twórców zgrabnie ujął -one sie nie respawnuja tylko "z resztek tworzy sie nowa" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nawet trofeum za pierwsze ubicie hordy, No a później odrodzila się w tym samym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie na necie piszą, że hordy się nie odradzają po całkowitym wybiciu, więc nie wiem skąd macie takie info. Ja ubilem 3 i więcej ich w tych miejscach nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli unbiłeś jedną w wagonach obok posterunku NERO i kojarzysz gdzie to jest to podejdź tam i sprawdz czy nie ma nowej hordy - sam jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×