Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem, gierka jest całkiem spox.

 

Przypomina mi Dying Light, które bardzo lubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje prawda? Jednemu rdr, drugiemu Wiesiek pasuje itd.

 

Ale w życiu nie postawiłbym gier od From Software do rywalizacji z ww. Przecież to są gry dla masochistów xzibit.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2019 o 14:02, Kolos28 napisał:

DG bardzo mocno zbliżył się do RDR2 a w niektórych aspektach nawet wyprzedził.

P.S.

Bloodborne, wszystkie te gry zjada na śniadanie emoji16.png

 

Nie wiem czy śmiać się czy płakać na takie wypowiedzi. "Rence" opadają.

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie wiem czy śmiać się czy płakać na takie wypowiedzi. "Rence" opadają.
Na twoje wpisy? na pewno...

Ma swoje zdanie, a ty co dalej ogrywasz na YT?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT też tak długo wczytuję? Gra jest bardzo dobra, ale ekrany wczytywania przy dłuższej sesji bywają męczące :41_pensive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ma swoje zdanie, a ty co dalej ogrywasz na YT?

 

Obejrzałem dwie recenzje i parę streamów na których omal nie zasnąłem. To mi wystarczy. Twierdzenie, że ta gra przewyższa RDR2 wywołuje u mnie jedynie politowanie.

Jak stanieje do 100 to sprawdzę tego forumowego mesjasza ale zdania o tej grze raczej nie zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, manoszek napisał:

Na YT też tak długo wczytuję? Gra jest bardzo dobra, ale ekrany wczytywania przy dłuższej sesji bywają męczące :41_pensive:

Dziwie sie ze jeszcze nie macie zmienionych dyskow na SSD, ceny sa komiczne. 512GB kosztuje tyle co jedna gra, a czasem i mniej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie ze jeszcze nie macie zmienionych dyskow na SSD, ceny sa komiczne. 512GB kosztuje tyle co jedna gra, a czasem i mniej  
512GB na 250zl raczej się nie kupi, ale fakt chyba mnie namowiles, dla mnie PS4 PRO jest jako zapasową konsola tj. ta 2,to i gier dużo nie mam na niej...

A ty masz SSD i jak? Chociażby po Days Gone?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo dużo różnica na zwykłym ps4?  teraz mam 2TB, trzymam parę gier multi i single które aktualnie gram, dysk 500 dla mnie za mały, ciągle kilka pudełek leży na półce i są zainstalowane na konsoli, internet do dupy pobieranie łatkę trwa wieczność, a czasem trzeba coś odpalić od razu.

Ciekawe jakiej pojemności będą dyski w nowych konsolach, bo SSD to chyba pewniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej 1TB SSD to pewniak, ale mnie martwi bardziej, że Sony mówiło o dysku do ps5 który jest niespotykany na pc, więc chyba nie będzie możliwa wymiana. Oby nie było jak z ps vita, karty pamięci kilka razy droższe od normalnych 

Edytowane przez tommy09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podpiąć zewnętrzny, co jest chyba nawet lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Przemek_07 napisał:

 

Obejrzałem dwie recenzje i parę streamów na których omal nie zasnąłem. To mi wystarczy. Twierdzenie, że ta gra przewyższa RDR2 wywołuje u mnie jedynie politowanie.

Jak stanieje do 100 to sprawdzę tego forumowego mesjasza ale zdania o tej grze raczej nie zmienię.

Jeśli ktoś się odbił od RDR2 ze względu na powolne tempo i sterowanie to DG mu raczej podejdzie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię sobie przypomnieć czy inne exy sony też miały takie długie ekrany wczytywania, występują też u mnie podczas podróży sekundowy przycinki, nie wiem czy jest to spowodowane doczytywanie tekstur, czy nie najlepszą optymalizacją.

Sama gra to standard na te czasy, jeszcze muszę trochę pograć aby poznać fabule, jak na razie bawię się świetnie, poziom normalny wydaję się mało wymagający, nie brakuję niczego wszystko mamy pod ręką, czekam jeszcze na spotkanie z wielką hordą, ciekawe jak z taką sytuacją poradzi sobie moje ps4, i pewnie z moją słabą postacią zjedzą mnie żywcem:1_grinning:

Mam tez taki dziwną sytuację z motocyklem, jak cofam i próbuję ruszyć to silnik wyję a on stoi w miejscu po chwili rusza, wygląda jak by chciał jechać bez wbitego biegu, to kwestia późniejszych modyfikacji? wygląda jak by gra chciała mi powiedzieć że mój sprzęt jest do dupy zrób coś z tym.

 

@Patrickomam podpięte słuchawki i czasem  kierownice a mam tylko dwa usb, trzeba by się bawić w gadżety aby zwiększyć ta żałosną ilość portów, w pro chyba już są trzy więc ratują sytuację, niestety ja muszę dociągnąć na premierowej do ps5, bo już nie ma sensu teraz zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bany® napisał:

Jeśli ktoś się odbił od RDR2 ze względu na powolne tempo i sterowanie to DG mu raczej podejdzie. 

 

Odbilem sie od RDR2, za to w DaysGone czuje sie swietnie. Nie stawialbym znaku rownosci, zupelnie inna dynamika swiata i rozgrywki.

Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

512GB na 250zl raczej się nie kupi, ale fakt chyba mnie namowiles, dla mnie PS4 PRO jest jako zapasową konsola tj. ta 2,to i gier dużo nie mam na niej...

A ty masz SSD i jak? Chociażby po Days Gone?
 

ADATA 512GB kosztuje chyba okolo 230zl. Samsung 350zl. Serio, jedna gra ... ;) 

 

Kolosalna przewage SSD widzialem grajac w Division 2, gdzie ja robilem dwa teleporty z doczytami a reszta squadu wciaz miala pierwszy doczyt ;) U mnie w konsoli siedzi starusienki Samsung 512 i daje rade. 

 

Loadingi w DaysGone nie robia mnie wrazenia, chwila mija i wczytane. Moze nawet jest na tyle szybko ze bardziej wkurza ich ilosc a nie czas trwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś lubi koniki inny motocykle, a ja mogę galopować konikiem a potem wsiąść na motor :wiesiekthug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, tommy09 napisał:

Raczej 1TB SSD to pewniak, ale mnie martwi bardziej, że Sony mówiło o dysku do ps5 który jest niespotykany na pc, więc chyba nie będzie możliwa wymiana. Oby nie było jak z ps vita, karty pamięci kilka razy droższe od normalnych 

Obstawiam ze to bedzie raid z malego SSD i wiekszego HDD. Cos jak FusionDrive u Apple w tanszych specyfikacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to testy DF nie wykazały różnicy między wczytywaniem ze stockowego dysku a SSD jeśli chodzi o DG na PS4 pro. Nie wiem jak na vanilce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bany® napisał:

Z tego co pamiętam to testy DF nie wykazały różnicy między wczytywaniem ze stockowego dysku a SSD jeśli chodzi o DG na PS4 pro. Nie wiem jak na vanilce...

To znaczy ze jestem mniej wymagajacy bo loadingi dla mnie nie sa jakies straszne? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie gry to te loadingi nie są aż takie straszne ale włączając DG idę po kawę bo nie będę się gapił w pasek...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem test, stoper odpalilem dokladnie w momencie wcisniecia X na padzie zeby odpalic gre.

 

- 57 sekund pojawienie sie „nacisnij dowopny przycisk”

- 37 sekund zaladowanie gry w tym wciniecie X i drugi raz X dla kontynuowania

 

Lacznie 1:34 minuty do momentu wczytania postaci i swiata gry.

 

Jak to wyglada na konsoli z dyskiem HDD?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premierowy prosiak na stockowym dysku + DG werisja cyfrowa 1:28  do wciśnij X a łącznie do wczytania się postaci 2:45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Duza roznica. Mialo nie byc roznic w/g Digital Foundry? ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobilem test, stoper odpalilem dokladnie w momencie wcisniecia X na padzie zeby odpalic gre.
 
- 57 sekund pojawienie sie „nacisnij dowopny przycisk”
- 37 sekund zaladowanie gry w tym wciniecie X i drugi raz X dla kontynuowania
 
Lacznie 1:34 minuty do momentu wczytania postaci i swiata gry.
 
Jak to wyglada na konsoli z dyskiem HDD?
 
" userid="8865"] Premierowy prosiak na stockowym dysku + DG werisja cyfrowa 1:28  do wciśnij X a łącznie do wczytania się postaci 2:45
O kur... Srogo jednak, a Pany ja mam płytę to mogę na wieczór sprawdzić jak nikt nie sprawdzi wcześniej...

Było by porównanie :)

Stock: cyfra, plyta

Vs

SSD plyta/cyfra? (bo nie wiem co masz)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli narzekacie na czasy ładowania w days gone to polecam zagrać w xcom 2, wtedy pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie SSD to taka fanaberia forumkowych zgredzikow

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×