Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze są muminki co ogrywają tytuł na youtubie,  a potem się puszą  i wygłaszają własne doznania :fuckoff:

Jestem po przejażdżce z piosenką w tle,  no klimat jest wbijający w fotel. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tylko horda zrobi na mnie wrażenie w tym tytule i tak było, ale śnieg mnie rozwalił, toż to małe mistrzostwo świata.

 

Niech oni zrobią Syphon'a, bo za Days Gone'a powinni dostać zielone światło na wszystko co tylko chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki leming, DG mu się podoba xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, xavris napisał:

Jaki leming, DG mu się podoba xD

Ooooooooooooo taki leming.jpg.622b672895f98f2478d6c17569abb029.jpg

 

I teraz Ci w chuj głupio, bo jestem słodziutki:Coolface:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Strife napisał:

I Ieraz Ci w chuj głupio, bo jestem słodziutki

No trochę tak :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem czekać na obniżkę cen ale walić to, gierka zamówiona już nie mogę się doczekać wtorku :5_smiley:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xarvis@Strife powiem tak, myślałem że to Ja jestem poye... Ale po tym co Wy tu srogo cpiecie to już myślę, że jestem najnormalniejszy z tej całej zgrai

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ale po tym co Wy tu srogo cpiecie to już myślę, że jestem najnormalniejszy z tej całej zgrai emoji14.png

Chciałbyś 

 

11 minut temu, Patrykos napisał:

Chciałem czekać na obniżkę cen ale walić to, gierka zamówiona już nie mogę się doczekać wtorku :5_smiley:

Gwarantuje Ci, że nie pożałujesz. Bardzo dobra decyzja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

@xarvis@Strife powiem tak, myślałem że to Ja jestem poye... Ale po tym co Wy tu srogo cpiecie to już myślę, że jestem najnormalniejszy z tej całej zgrai emoji14.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Jakbyś był normalny to byś był na ignorowanych z normalnymi nie gadam :ohstop:, a jako że jesteś bardziej pojebany od kilograma gwoździ więc masz miejsce w stadzie lemingów:wiesiekthug:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Wczoraj dwa razy mi konsola sie scrashowala podczas zapisu stanu rozgrywki (nie chodzi o szybki zapis).
Chcialem sobie zapisac stan gry po skonczonej sesji i nagle konsola mi sie wylaczyla. Pozniej (po wlaczeniu) musiala zrobic sobie to cale skanowanie itp.
Wieczorem znow pogralem i na koniec znow chcialem zapisac i to samo.
Najnowszy patch cos zepsul, czy moj prosiak ma focha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram praktycznie cały czas i robię też zapisy stanu gry, też na pro i ani razu nie miałem takiego problemu jak Ty. 

 

Ja za to z pytaniem o  Obóz Copelanda . W nim są zadania dla obozu ,jak się nie mylę jest ich siedem. Ja mam  wszystkie regiony wszystko zrobione na 100%. Ale w obozie copelanda mam tych zadan zrobionych sześć na siedem. Jestem teraz w momencie przejścia z fabułą dalej i pisze że część mapy zostanie zablokowana. Czy ostatnie zadanie w tym obozie dostanę kiedyś tam i mogę iść dalej czy coś gra się zbagowała i zapomniała mi dac to zadanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem duzo dalej niz ty :) Mysle ze to juz raczej koncoweczka i dopiero wczoraj mialem ten problem z savem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Krzysztof1973 napisał:

Gram praktycznie cały czas i robię też zapisy stanu gry, też na pro i ani razu nie miałem takiego problemu jak Ty. 

 

Ja za to z pytaniem o  Obóz Copelanda . W nim są zadania dla obozu ,jak się nie mylę jest ich siedem. Ja mam  wszystkie regiony wszystko zrobione na 100%. Ale w obozie copelanda mam tych zadan zrobionych sześć na siedem. Jestem teraz w momencie przejścia z fabułą dalej i pisze że część mapy zostanie zablokowana. Czy ostatnie zadanie w tym obozie dostanę kiedyś tam i mogę iść dalej czy coś gra się zbagowała i zapomniała mi dac to zadanie. ;)

Moim zdaniem jeszcze tam wrocimy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzysztof1973 napisał:

Czy ostatnie zadanie w tym obozie dostanę kiedyś tam i mogę iść dalej czy coś gra się zbagowała i zapomniała mi dac to zadanie. ;)

Blokady regionów są tymczasowe, także olej to i leć dalej bez obawien. Wszystko w końcu wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście problem z trofeum:

Spoiler

daysgone_base_trophy28.png braz Hiena cmentarna / You’ve Got Red on You
Zbierz 541 przedmiotów znalezionych przy zwłokach. / Collect 541 Items from corpses.

Pytam bo mam około 100 zebrane a jestem mniej więcej w momencie:

Spoiler

Misje wcześniej nawiązałem kontakt z O`Braianem kiedy badał zwłoki jelenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem z tym problemu, zrobiłem jeszcze przed końcem wątku glownego. Ale też wiedziałem o nim i przed każdym ludzkim obozem pozbywalem się czego tylko się dało, żeby zebrać maksymalnie dużo przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem,  czekam teraz z niecierpliwością na DLC.

Ale mam do Was pytanie.

Dlaczego ta żółta kreska postępu pokazuje 72% ? Co ona w ogóle pokazuje ?

Mam wszystko zrobione, wyzbierane na 100% i platyna też wbita.  Znajomy też grę przeszedł platyna wbita ale u niego pokazuje 66%. Więc o co chodzi z tą żółta kreska ?

 

Screenshot_20190519-192228_Gallery.jpg

Screenshot_20190519-192200_Gallery.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółta kreska nie ma nic wspólnego z Days Gone ;) Wskazuje ona Twój ogólny lvl, jeśli chodzi o liczbę zdobytych trofeów ogólnie (a raczej punktów za nie, bo w zależności od koloru pucharka, jest on inaczej punktowany, najniżej są oczywiście brązowe). Gdybyś wrzucił nam cały screen, to zaraz przy tym żółtym pasku wyświetla się Twój lvl, jak dobijesz do 100%, to wskoczysz na kolejny.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Ukończyłem główną fabułę, i nie mam sekretnego zakończenie, czy ktoś miał taki problem? Gram w end game już około 1 godziny i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tommy09 napisał:

Mam pewien problem. Ukończyłem główną fabułę, i nie mam sekretnego zakończenie, czy ktoś miał taki problem? Gram w end game już około 1 godziny i nic

Po ukończeniu głównego wątku najpierw powinny Ci wpaść zadania do zakończenia kilku pozostałych wątków pobocznych, "sekretne" zakończenie jest ostatnim z nich. U mnie to było myślę do dwóch godzin i wszystko powpadało.

Pobaw się z hordami w międzyczasie i powinno się coś pojawić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się duża aktualizacja, prawie 13GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co zmienia/dodaje?

Może trochę poprawi płynność na zwykłej PS4. Przyznam się, ze nie miałem nigdy problemu z takim klatkowaniem jak tutaj. Nawet jak jadę motorem.

Co nie zmienia faktu ze gra jest świetna i tylko czekam aż wrócę z pracy i odpalę żeby grać dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam na zwykłej to się nie popisali, rwie strasznie, mam nadzieje że teraz to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×