Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież na mapie masz napisane ile obozów zaliczyłeś w danym regionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie zrobiłeś wszystkiego :) był glitch z obozami, ale naprawiony w 1.09, bo platynę sam ostatnio wbiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 12 obozów wypadowych, brakuje mi dwóch, których nie mam zaznaczonych na mapie...
Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem, nie cierpię sandboxów, ale ten tytuł jest bardzo dobry. Fajnie się jeździ i co ważniejsze zajebiście się strzela, fabularnie jest spoko. Zawiodłem się trochę zakończeniem, ale za całokształt mocarna ósemeczka . Żal mi tylko ludzi którzy nie ograli DG, ponieważ sugerują się ocenami lemingów z youtubea i innych znafców internetowych :FailFish:, bo jest to jeden z najlepszych exów na plejaka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife

Pamiętaj żeby pokończyć wszystkie wątki poboczne. Graj aż Ci się zadania pojawią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, xavris napisał:

@Strife

Pamiętaj żeby pokończyć wszystkie wątki poboczne. Graj aż Ci się zadania pojawią.

Jeżeli mówisz o zakończeniu z pewnym panem to widziałem, zostały mi 4 hordy i dwa obozy i będzie wszystko. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona, moja ocena ocena to mocne 8,5/10.

Cóż mogę powiedzieć. Chyba nikt nie spodziewał się, ze gra będzie aż tak dobra. Fabuła fajnie poprowadzona, czasem nawet z zaskakującymi momentami, aczkolwiek zakończenie szału nie zrobiło, co nie zmieni faktu, ze furtka na kontynuacje gry pozostała otwarta. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż tak długiego wątku głównego - brawo!

Grafika mi się podobała, nie jestem osobą zbyt wymagającą, czasem bywało lepiej, czasem gorzej. Jedyne do czego można się przyczepić to przycinanie, podczas jaDy motorem - potrafimy wkurzyć człowieka.

Mnie niezbyt podobał się dubbing Deacona, taki jakiś sztuczny, zwłaszcza kiedy dochodziło do używania przekleństw. Aczkolwiek cała reszta była ok, być może nie przykładałem już większej uwagi.

Zadania poboczne - tutaj 5/5. Umiarkowana ilość znajdziek, losowe zadania wiadomo ze powtarzalne aczkolwiek z przyjemnością się ich podejmowałem, bo zwykle wiązało się to z przeszukiwaniem nowych miejsc.

Otwarty świat bardzo fajnie zrobiony! Fajnie jakby w drugiej części (o ile taka powstanie) pojawiło się również jakieś duże miasto, klimat mógłby być przedni!

Walki z hordami fajne, budujące napięcie, aczkolwiek przy dobrej strategii wygranie było bezproblemowe.

Muzyka fajnie dobrana, zwłaszcza kiedy dostajemy się do „3 osady”.

Każdemu kto się zastanawiał nad zakupem - gorąco polecam jako fan The Last of Us i serii The Walking Dead. Naprawdę kawał porządnej gry!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Oranje napisał:

Mnie niezbyt podobał się dubbing Deacona, taki jakiś sztuczny, zwłaszcza kiedy dochodziło do używania przekleństw. Aczkolwiek cała reszta była ok, być może nie przykładałem już większej uwagi.

Dubbingu nawet nie słuszałem, bo w 95% przypadków krwawią mi uszy (nawet w uncharted grałem bez, mimo że Boberek ogarniał nieźle), ale tłumaczenie polskie gry to jest dramat. Jeżeli grałeś tylko z polskim dubbingiem to zapewniam Cię, że masz lekko zniekształcony obraz postaci, głównie Deacona, z którego polskie tłumaczenie zrobiło dresiarza na motorze.

Poza tym pełna zgoda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przełączę sobie dziś na angielski dubbing, od początku gram z polskim, zbliżam się do końca fabuły, ale zostaję pozamykać resztę wątków, mapę trochę poczyścić więc trochę jeszcze czasu spędzę w DG, szkoda że tak przycina na zwykłym ps4:31_neutral_face:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię polskie dubbingi. Kiedyś też byłem mocno z amerykanizowany ale od dłuższego czasu polubiłem się z polskim kinem a z rodzimym dubbingiem się osłuchałem i jest na prawdę fajnie. Oczywiście są wyjątki gdzie coś nie zagra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra w ostatnich latach z całkiem niezłym polskim dubbingiem to Wiedźmin. Reszta na pole i zaorać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na obronę polskiego dubbingu powiem tyle, że grałem w Uncharted z niemieckim dubbingiem i był tragiczny, zarówno w przekładzie jak i samym dobraniu głosu do Drake’a (tak wiem, sam j.niemiecki nie jest zbyt ładny)

Ale podobnie było chyba z jakimś Battlefieldem albo Far Cry i j.holenderskim - musiałem zmienić na inny język, bo nie dało się słuchać.

Faktycznie w Days Gone ten głos Deacona jest slaby. Nieprzyjemnie się go słuchało na początku, ale z czasem przywykłem.

Nie zmienia to faktu, ze ta gierka jest naprawdę zacna, i nie ma się co zastanawiać tylko brać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na obronę polskiego dubbingu używasz argumentu, że inne są jeszcze gorsze, to wcale polskiego dubbingu nie czyni dobrym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli na obronę polskiego dubbingu używasz argumentu, że inne są jeszcze gorsze, to wcale polskiego dubbingu nie czyni dobrym


Ciężko powiedzieć czy coś jest lepsze czy gorsze skoro jesteśmy nativem tylko jednego języka. Znam kilka gier gdzie i angielski był tragiczny, wiec może to kwestia doboru lektora


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie wiem co wy macie z tymi jutuberami? Wyrocznia? Czy jaki hooy?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czas poluzować majty Digi, zbyt poważnie do tego podchodzisz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już czas poluzować majty Digi, zbyt poważnie do tego podchodzisz
Tyle lat, wiesz guma uciska dupsko i tak zostało na starość.

Po prostu Ja osobiście nie uznaje żadnych jutuberow tego typu...

Jakieś srazy quazy, roki sroki itp.

Mogę bo jestę stary i internety mnie przerażają...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie spodobało że w bardziej kreatywny sposób ukazał błędy gry, tak na wesoło i nie tworząc wrażenia że gra to dno, też nie korzystam z usług jutuberów, wole wszystko sprawdzić sam.

Days Gone już za mną, dobra gra, hordy robią wrażenie ale jak przyszedł już end game to nie stanowiły już żadnego zagrożenia, mam nadzieje że w kolejnej części postaraj się o bardziej kreatywne zadania poboczne, mogli hordy wplątać w to wszystko, bo tak robiło się do bólu powtarzalnie. Po zakończeniu gry poczułem się trochę jak by wypuścili całe powietrze z balonika który wcześniej pompowała fabuła.

Wiadomo coś o DLC? chętnie bym przeżył przygodę z Rikki, którą chyba najbardziej polubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Digi, kiedyś we wiosce wyrocznią był szaman, kilkaset lat później jego miejsce zajął ksiądz. A teraz są jutubery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi jeśli jesteś starej daty to zacznij się wypowiadać tak, żebym niektórych Twoich postów nie musiał czytać dwa razy, żeby je zrozumieć.

Akurat quaz nie jest żadnym rakowym youtuberem tylko jest chyba jedynym polskim rzetelnym recenzentem w tym medium. Nie porównuj go to rocka i innych klocków.

12 godzin temu, manoszek napisał:

Wiadomo coś o DLC? chętnie bym przeżył przygodę z Rikki, którą chyba najbardziej polubiłem.

Obstawiam, że coś będzie, ale póki co nic o tym nie słyszałem. Byłoby miło

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digi jeśli jesteś starej daty to zacznij się wypowiadać tak, żebym niektórych Twoich postów nie musiał czytać dwa razy, żeby je zrozumieć.
Akurat quaz nie jest żadnym rakowym youtuberem tylko jest chyba jedynym polskim rzetelnym recenzentem w tym medium. Nie porównuj go to rocka i innych klocków.
Obstawiam, że coś będzie, ale póki co nic o tym nie słyszałem. Byłoby miło
Specjalnie przez szacunek do Ciebie, zaraz obejrzę o co chodzi...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×