Skocz do zawartości
Patricko

Crash Bandicoot: N-Sane Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Warped jest IMO jednym z najlepszych platformerów w historii. Do dziś pamiętam, że za dzieciaka wymaksowałem grę na 102%, bo były dwa sekretne poziomy, o których dowiedziałem się z jakiegoś konsolowego pisma. Pierwsze dwie części równie zacne, ale wolałbym remastera Crash Team Racing. Godziny przesiedziane przed ekranem z ziomkami i katowanie na split screenie, a do tego świetna rozgrywka singlowa - wspaniałe czasy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trylogia crasha mocna wisienka mojego dziecinstwa razem z iss pro evolution. Team racing natomiast ogrywalem juz w wieku dorastania z ziomkami po "śmiesznym papierosie" i co się ubawilem w tej grze to moje ;) czekam zatem na jakakolwiek czesc i oczywiscie must have :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie się cieszę na wieść o powrocie Crasha. Czułem, że to się stanie! Co prawda dostaniemy remaster oryginalnej trylogii, ale myślę, że Sony w ten sposób będzie badać grunt i jeżeli kolekcja się sprzeda, może okazać się konkretną podwaliną pod przyszły projekt związany z tą marką. A przynajmniej ja chcę w to wierzyć. Co ciekawe, na konferencji użyto określenia "remastered grom ground-up", więc możemy oczekiwać znacznie więcej niż tylko upscalowanie do 1080p, 60 klatek i dodania pucharków. Zapewne tekstury zostaną podmienione, sterowanie z pierwszej części usprawnione itd. itd. Pytanie teraz kto się za to weźmie? Chciałbym żeby stali za tym ludzie z Naughty Dog, ale nie wydaje mi się. Może Sanzaru Games, Bluepoint, Sumo Digital.... Sucker Punch? Czas pokaże. Oby naprawdę się do tego przyłożyli, wtedy będę cisnął w to do upadłego, aż nie splatynuję całej trylogii :)

Troszkę żałuję, że nie pomyśleli o remasterze Crash Team Racing. Gdyby dodali jeszcze wyścigi po sieci to naprawdę, mógłbym umierać. Kto wie... może kiedyś. 

Edytowane przez Marcossik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że czasem to "dziecięce IDEAŁY" i nie warto ich wywlekać, bo można gorzko się rozczarować...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra od kilku lat już o tym myślałem i w końcu się doczekam szkoda tylko, że za rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Pamiętajcie, że czasem to "dziecięce IDEAŁY" i nie warto ich wywlekać, bo można gorzko się rozczarować...

Chyba nawet o tym nie chce myśleć :)  choćby ch** na ch** stanął to to i tak nie będzie ten sam crach ale jestem pełen nadzieji, że równie dobrze będe się przy nim bawił i nie spartolą tej gry. Ojjjj tego bym im nie darował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że remasterem zajmują się ludzie od Skylanders. Boję się, że mogą zrobić z crasha typową maskotkę dla dzieci, a wiemy że Crash miał w sobie coś dla dużych i małych. No, ale do tego jeszcze daleko, także pożyjemy zobaczymy co tam wymyślą i jak to zmodzą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy sobie wyobrażacie, ale remaster to nie remake. Może się skończyć na wygładzeniu i podbiciu tekstur jak to było z FFVII. Chociaż dobrze się bawiłem przy każdej części to teraz już by mi się nie chciało maksować wszystkiego na 105%. Nawet wtedy jak byłem wyżyłowanym graczem platformerowym, niektóre sekcje były hardcorowe. Teraz na starość pewnie tylko bym się zirytował i rzucił to w kąt.

Trzeba poczekać na jakiś gameplay. Póki co jestem sceptycznie nastawiony do tej zapowiedzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie platformer na jaki czekałem :) seria przygód fajna i przyjemna (jedyneczka była imo najtrudniejsza). Jedyne co mnie troche denerwuje to cwaniacki wyglad Crasha, zawsze wolalem go sobie wyobrazać jako nieporadnego zawadiake niż dupka co kradnie drugie śniadanie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżone wersje trzech przygód Crasha mają być zrobione od podstaw("from ground up"- z zapowiedzi na e3). Robi je ten sam developer co Skylandersy.

Powiem Wam, że zapowiedziany Crash jako grywalna postać w wyżej wymienionej serii wygląda bardzo dobrze. Na zdjęciach wygląda jakby miał za duża głowę, ale w ruchu w grze wygląda tak jak powinien. I przyznam, że pogral bym w Imaginatorsy dla samej postaci jamaraj :). Jedynie dodał bym mu szybkości bo postać porusza się dość slamazarnie. 

Jeśli dostanę Crasha Bandicoota w takiej oprawie będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3MwlVqM.jpg

Tak mniej więcej się prezentuje Crash w Skylandersach, a Ci sami Panowie robią remaster. Ciekawe czy model postaci będzie podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko remaster więc podbiją tylko rozdziałkę a resztę zostawią tak jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówili "from the ground up", więc to może wszystko znaczyć. Poza tym Crash to zbyt ważna marka, żeby podbili tylko rozdziałkę do 1080p i nic więcej.
Wg mnie zrobią wszystko nowe, w sensie tekstury, otoczenie, itd. Oczywiście gameplay pozostanie zapewne ten sam.
Musimy po prostu poczekać na jakieś pierwsze konkretne informacje, bo teraz to możemy sobie spekulować do woli :)

Prędzej będzie to remaster na miarę ostatniego Ratchet & Clank, czyli praktycznie cała gra zrobiona od nowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coraz większe obawy o to, że model Crasha zostanie zmieniony na ten ze Skylandersów. W końcu ma być to remaster "od podstaw", więc nie można takiej możliwości wykluczyć. Mam nadzieję, że uszanują sentyment fanów i mają tę świadomość, że nie będą oni zadowoleni z ewentualnych, istotnych zmian w wyglądzie. Co prawda mam prawo mówić tylko za siebie, ale po reakcjach w internecie widzę, że nowy model niespecjalnie się ludziom podoba. Premiera dopiero w przyszłym roku. Pytanie tylko kiedy? Początek, środek, koniec? Obstawiałbym druga połowę roku. Pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jedynka będzie miała swój poziom trudności to dzieciaki się zapłaczą :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jak to zacnie wyglada! Aż mi się przypomniały te dziesiątki, jak nie setki, godzin spędzone przy tej trylogii. Do pełni szczęścia braku CTR ❤️

Ale nie można chcieć wszystkiego. Po tym filmiku jest spokojny o wygląd. Czegoś takiego wlasnie się spodziewałem. Mam tylko nadzieję, że zostawią poziom trudności z oryginalnych części ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z neicierpliwością na jakąś oferte pre orderową. Nigdy nie gralem w Crasha. Ja i moja luba już ostrzymy sobie zęby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Premiera 30 czerwca 2017.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można korzystnego cenowo pre ordera złożyć? ;)

 

Wysłane z Sony Z3 Compact przy użyciu tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×