Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Świat strasznie otwarty, zrobiłem 1 misję singlową, chciałem kolejne a tu się nie da. Zbieranie karteczek i innych pierdółek. Do tego dostanie do każdej kropki dobre kilka minut. 3 dni robiłem podejście i za każdym razem mi się nie chciało. Ubi the game podkręcone do 12. jeszcze mniej fabuły, jeszcze większy świat, jeszcze więcej kropek. Gra zupełnie nie dla mnie, choć jak komuś taka rozgrywka pasuje jest bardzo poprawna w tym co robi.

 

no ja pierwsza zakochana pare w pierwszym obszarze mapki utluklem, do tego wyczyscilem znaczniki.

Wczoraj jak juz UBI pozwololilo mi sie laskawie polaczyc z serverami troche polatalem (niestety mnie zestrzelono). Orgom tej mapy jest na wyrost i jest to troche sztuka dla sztuki pierwsze co ludzie beda robic to odblokowywac szybka podroz bo nawet w tym pierwszym obszarze jak nie mamy heli to transport zamuje jak pisales pare lub wiecej minut. Wracajac do zwiedzania mapy heli z jej centrum na max na polnoc lecialem 12 minut, max na wschod kolejne 13, i potem chcialem max na poludnie ale w 2/3 odleglosci gdzies po 18 minutach dostalem strzal. 

Tylko szybka podroz - a te trzeba odblokowac wiec zanim to nie nastapi bedzie troche zwiedzania. 

 

Zgodze sie ze to UBI game podkrecone do granic. Mnie podoba sie skradanie, uzywanie drona sciaganie wrogow po cichu, rozpraszanie ich itd... typowe dla ubi masz tu pare zabawek i uzywaj ich jak chcesz. 

Gralem na normalu i mam wrazenie ze ten od bety poszedl w dol, znaczy jest latwiejszy - pare misji pamietalem z bety z paroma musialem probowac 2 krotnie, a tutaj szlo jak po masle... 

 

jesli kiedys kupie te gre to za grosze, bo watpie zebym przy takiej powtarzalnosci mogl w nia cisnac dlugo. No chyba ze zebralbym ekipe bo wtedy mozna wylaczyc niektore elementy HUD i faktycznie probowac byc duchem, polegac na komunikacji i nagle czyszczenie mapy nabiera nowego wymiaru. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tylkach sie ludziom przewraca, duzy rozmiar swiata gry zaczyna byc problemem :banderas:

 

#pokoleniefasttravel :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ograłem w 1 dzień :24_stuck_out_tongue:, w coopie polatałem chwilę ze znajomymi, a później zrobiłem ostatnią misję fabularną z nimi.... i już :24_stuck_out_tongue:

Nie wytrzymałem i sprzedałem... JAK ten tryb PVP ruszy na dobre i będzie dobry to grę kupię za grosze z jakiejś Argentyny :24_stuck_out_tongue: 

 

Nawet po cichu na to liczę, że ten tryb ożywi grę.... Wiecie taka namiastka Future Soldier (za którym mi tęskno :P)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, czacha79 napisał:

W tylkach sie ludziom przewraca, duzy rozmiar swiata gry zaczyna byc problemem :banderas:

 

Ogromny świat to nie problem jeśli zawiera masę ciekawej i różnorodnej zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra powoli osiąga akceptowalny dla mnie pułap cenowy. Pytanie tylko czy warto brać z SP? Czy dodatki są dobre i warte tej ceny? Na Allegro nówki Gold chodzą za 160zł a zwykła bez SP ok 110zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad zakupem Season Pass'a i według opinii tylko jeden dodatek jest dobry. Fallen Ghosts bodajże. Narco Road podobno słaby, a reszta to jakieś pierdoły. Czekam na jakąś konkretną promocję, ale Ubi rzadko DLC przecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma ochotę pograć w coop. Raczej wszystko po cichu robić + platyna. Jak coś to jestem bardzo chętny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gre polatali w kwestii plynnosci i bugow to kupie u ruska i gramy :zygmunt: grajac w bete z Eternitem prawie na zawal ze smiechu zeszlismy przy tych glitchach

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad zakupem i graniu w coop ale na YT to nadal wygląda paździerzowato.

Z bety pamiętam też fatalny model strzelania, spluwy nie miały kopa a dźwięk wystrzałów rodem z kapiszonów. A granaty to już kompletne nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś coś więcej powie o trybie PvP?

Liczyłem po cichu że będzie to taki Ghost Recon Future Soldier, w tym trybie... (oj tam w hooy przegrałem godzin)...

Zresztą kupiłbym tylko dla tego trybu PvP, ale jak znam życie to jest to kupa jak i cała reszta...

BTW: jak będzie że kilka cebulionów w jakiejś Argentynie to na 2 na 100 wezmę... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę błędów ale na coop polecam. Jest trial do pobrania i można przetestować rozgrywkę również w coopie. Gra z botami jest nudna natomiast pograłem chwile ze znajomym to zabawa zajebista. Gdyby jeszcze pełna drużyna była to byłoby pięknie. 

Co do pvp to z listy znajomych dużo osób gra widzę to pvp i tez duża cześć poluje na predatora, chyba w koncu jest co robić przez przynajmniej jakiś czas. Pobierać triala i testować a jak się spodoba to kupić. Płytkę kupić za 90 i sprzedać za 90 ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Eloszki napisał:

Ktoś ma ochotę pograć w coop. Raczej wszystko po cichu robić + platyna. Jak coś to jestem bardzo chętny. 

Ja mogę pograć.

17 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

A ktoś coś więcej powie o trybie PvP?

PvP mi trochę przypomina multi z TLoU. Sporo skradania i taktycznego myślenia. Dużo nie grałem, ale nie było źle. Ogólnie opinie raczej pozytywne w internecie widzę. Nie wiem jak tam z ogólnym balansem i ilością graczy, bo to jednak nowy tryb i ciągle nad nim pracują. Graficznie gra również potrafi zachwycić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloszki sciagam tego triala i zagramy o ile sie da. Jesli nadal bedzie kupa to odpadam :14bqqmb:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa to była w snajperze. Dobrze będzie nie bój nic :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie wlasnie skusilem. Dodajcie do znajomych swizzyqt na psn. Jestem w roznych godzinach, glownie wieczorami i czasami nawet co drugi dzien, bo praca, zycie, etc, ale chetnie polatam w coopie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sam z trzema łbami :) co jest bo gry do końca nie rozumiem - jestem w pierwszym rejonie - likwiduje wszystkich sicario-uwalniam więźniów no to przejmują kontrole łażą z bronią itd.

wracam za godzinę sicario łażą moze w nie tak dużej ilości a opozycja znowu siedzi w klatce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, arkadiuszj napisał:

Gram sam z trzema łbami :) co jest bo gry do końca nie rozumiem - jestem w pierwszym rejonie - likwiduje wszystkich sicario-uwalniam więźniów no to przejmują kontrole łażą z bronią itd.

wracam za godzinę sicario łażą moze w nie tak dużej ilości a opozycja znowu siedzi w klatce

Nie ma w tej grze przejmowania. Wykonujesz zadanie i tyle. Nie ważne czy przeciwników wybijesz czy nie, bo i tak się odrodzą.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma ktoś ochotę wspólnie pograć czy to w CO-OP czy w Ghost War 4vs4 to zapraszam :)

PSN: rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest jakaś mozliwosc niszczenia moździerzy,obrony przeciwlotniczej itd w przjmowanej lokacji?

probowalem z granatów zniszczyć keamy ale nic

bo co latam niedaleko niektórych obszarów to zestrzelony 

w ogóle druga lokacja dopiero a juz znudzenie non stop to samo

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działka przeciwlotnicze można zniszczyć, ale i tak się po jakimś czasie znowu się pojawią. W przypadku moździeży trzeba chyba zabić operatora. To samo z km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, arkadiuszj napisał:

Jest jakaś mozliwosc niszczenia moździerzy,obrony przeciwlotniczej itd w przjmowanej lokacji?

probowalem z granatów zniszczyć keamy ale nic

bo co latam niedaleko niektórych obszarów to zestrzelony 

w ogóle druga lokacja dopiero a juz znudzenie non stop to samo

Zagraj z kimś żywym w coop. Gra tym momencie robi się naprawdę bardzo ciekawa. Z botami ta gra to taka se ...

 

mi tam w coopie grało się dużo ciekawej pomimo tego ze dużo trudniej. Może dlatego ze kolega @danken000 nie potrafi celować :22_stuck_out_tongue_winking_eye:  Hehe.

 

Nie no tak naprawdę to ja celuje jak  ostatnia pizda, ale i tak było wesoło i daliśmy rade. :)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja wszystkim agentom :)

Szkukam kogoś do wbicia dwóch trofek w coop'ie.

Gram wieczorami po 21, PSNID: DarkShadowPL

 

Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×