Skocz do zawartości
Patricko

Fahrenheit - Indigo Prophecy

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

From the creators of Detroit: Become Human

Reklamować port 11-letniej gry grą, która wyjdzie przy dobrych wiatrach za rok... co za czasy 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie exclusively on PSS, przecież ten remaster jest też na PC :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sLk napisał:

Jakie exclusively on PSS, przecież ten remaster jest też na PC :blink:

Ja to odebrałem tak, że nie będzie tego na płycie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, xavris napisał:

Ja to odebrałem tak, że nie będzie tego na płycie.

Może być, że masz racje. :happy:

W sumie to nie grałem w to wiec może ogram, ale na pewno nie za 60zł. poczekam na jakieś dobre promo...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu macie za 2 dolce. Teraz jeszcze jest promocja, można zdobywać XP, dostaniecie pełno darmowych gier itd. Można ograć, ale jakieś wybitne dzieło to to nie jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg  mnie jest to gra wybitna, na tamte czasy była miazga i kazdy fan tego typu gier może brać w ciemno. Ja na pewno kupię ale w promo albo na plati.ru za 3$ .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią jeszcze remake Omikron: The Nomad Soul i będę w 7 niebie. Ta gra wyprzedziła swoje czasy i kilka(naście?) lat.
Ale na razie cisza w tym temacie i chyba nie zapowiada się na cokolwiek :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

Niech zrobią jeszcze remake Omikron: The Nomad Soul i będę w 7 niebie. Ta gra wyprzedziła swoje czasy i kilka(naście?) lat.
Ale na razie cisza w tym temacie i chyba nie zapowiada się na cokolwiek :38_worried:

To była gra która swoją ideą i ogólnym zamysłem wyprzedała CAŁY rynek growy w tamtym czasie, a ja jako jeszcze wtedy nastoletni gracz aż się dziwiłem jak zaskakująca i olbrzymia jest ta gra :24_stuck_out_tongue: No i David Bowie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak zarowno Omikron: The Nomad Soul jak i Fahrenheit posiadam na PC

I chcialbym w to zagrac mimo ze graficznie troche gry odstaja, niemniej w Nomad Soul - dupa, raz nie moge ustawic pada  (cud ze ta gra go obsluguje), bo nic nie dotykam i ide w tyl... no pieknie... a w Indygo Prophecy - sie pospieszylem i kupilem tego nie remastera, ktory nie obsluguje kontrolerow i poleglem na sterowaniu... za wiele nie przeszedlem i dalej mi te QTE nie wychodzily....

Niemniej czytalem o tych grach i pewnie podejde do nich raz jeszcze, choc przyznam ze to co zrobili jako remaster na PC jesli chodzi o Fahrenheit  to troszke marnie... bo chyba glowna  rzecza ktora zmienili to wlasnie dodanie obslugi kontrolera... graficznie roznice jak dla mnie nie sa zbyt duze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, schranz napisał:

A wg  mnie jest to gra wybitna, na tamte czasy była miazga i kazdy fan tego typu gier może brać w ciemno. Ja na pewno kupię ale w promo albo na plati.ru za 3$ .

Gra jest wybitna tylko do pewnego momentu. Jak już ostatecznie dowiadujemy się kto jest kim i co jest czym, cały czar pryska. Gówniane wykonanie skrywanej od początku tajemnicy według mnie położyło całą grę. Niemniej polecam ograć, bo mimo wszystko jest to tytuł dobry i fajnie buduje tajemniczość, ale tylko do pewnego momentu, jak już wcześniej wspomniałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×