Skocz do zawartości
DaraS

The Surge

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

no teraz to zaczynam mieć dość klonów soulsów (większość to tylko zasady kopiuje no ale widzę co raz więcej już wszystkie mechanizmy kopiuje tylko wkłada swoje uniwersum jakieś)

Tutaj następna gra ze skopiowaną mechaniką tylko w innym uniwersum ale i tak wiem że tego feelingu walki jak w soulsach to nikt nie podrobi.

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wstępnych materiałach i opinii ludzi podobno gra jest spoko. Uniwersum zapowiada się ciekawie i ociężała mechanika tu pasuje.

Obejrzałem również materiał z tv gry i tam też gadają, że może być ok.

 

Zobaczymy po premierze. Najbardziej mnie zastanawia dopracowanie tej gry, bo jeśli będą bugi i glitche i dziwne rozwiązania rodem z Lords of the Fallen to kicha, ale jak to naprawią i ogarną to może być fajne.

Może w końcu pierwsza soulsowa gra, którą się zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbliżamy się do premiery a temat umarł, nikt nie będzie kupował tej gry? widziałem ostatnio filmiki z gry i wygląda całkiem dobrze, podoba mi się klimat walka też wyglądała efektownie, jestem bardzo ciekaw tej produkcji której szczerze nie śledziłem, może po premierze pojawią się tutaj jakieś opinie i uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan souli muszę powiedzieć, że trochę nie moje klimaty. Chętnie bym przygarnął taką grę w klimatach post apo/future. Ale klimat chodzącej śmieciarki mnie odrzuca choć gra może być spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

klimat mi odpowiada tempo walki też mi nie przeszkadza, ale za dużo zaległości żeby brać na premierę, ale na pewno kupię nie patrzę na to przez pryzmat soulsów i chce się dobrze bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji wynika, że tylko i aż solidny tytuł i nic więcej. Jak ktoś nie ma ciśnienia to lepiej poczekać na przecenę za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to, że w kolejce mam jeszcze DkS3 i Nioh to The Surge chętnie ogram jak będzie w plusie :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się można było spodziewać, pierwsze recki i gameplaye mówią, że gra jest udanym średniakiem, albo nawet lepiej, taki średniak z górnej półki :)

Oglądałem wczoraj materiał od Wonzia jak sobie pykał i muszę przyznać, że gra zapowiada się ciekawie. 

Myślę, że ogram jak trochę stanieje, bo jednak pełnej ceny to ona na pewno nie jest warta :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zejdzie poniżej stówki to się zastanowię :axk28y:

Jednak brak PvP, duża powtarzalność lokacji i garstka bossów (bodaj 5) dyskwalifikuje dla mnie ten tytuł na chwilę obecną. Soulslike musi stać bossami i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie marudzę i bawię się dobrze. Jeśli o chodzi o płynność to ta gra działa lepiej niż dks, co tym bardziej dziwi gdyż to są twórcy Lords of the Fallen :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie w demko tego tego. I zdecydowanie przyjemnie się grało. LotF mi się też całkiem podobało, ale to jest znacznie lepsze, przynajmniej w pierwszym kontakcie. Fajnie się zaczyna fabuła i zapowiada się intrygująco. System walki ciekawy (chodzi mi o to celowanie w elementy i ich odcinanie), ale boję się, że po kilku godzinach może znużyć.

Tym niemniej, jak dorwę w dobrych pieniądzach to bankowo chcę sprawdzić pełną wersję. Demo polecam sprawdzić każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xavris - dokładnie tak samo myślę. Demko urwało się w najlepszym momencie :/ Jestem ciekaw co dalej ale poczekam aż stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem gry są monotonne lokacje. Sama walka na duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja byłem strasznie najarany na ten tytuł ale w połowie gry mi odeszło i go pogoniłem. To już Lords of Fallen było ciekawsze. Żeby nie było tytuł ogólnie nie jest zły ale ja się męczyłem z tym tytułem przez jego wykastrowany klimat i lokacje bez polotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojcik_dan napisał:

Dokładnie ja byłem strasznie najarany na ten tytuł ale w połowie gry mi odeszło i go pogoniłem. To już Lords of Fallen było ciekawsze. Żeby nie było tytuł ogólnie nie jest zły ale ja się męczyłem z tym tytułem przez jego wykastrowany klimat i lokacje bez polotu.

Ja się właśnie tego najbardziej boję, że nic poza walką nie będzie mnie w stanie zatrzymać na dłużej. Jednak klimat, historia, muzyka...te elementy mają dla mnie znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w demko i mnie wciągnęło. Gra prezentuje się bardzo ładnie, fabułą zapowiada się ciekawie, interesujące podejście do soulsowego systemu walki. Ale pomimo tego gra jakoś szału na rynku nie zrobiła. Jest z nią coś nie tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sobie zacząłem grę, nigdy mnie te całe soulsy nie interesowały, ale tutaj z racji fajnego klimatu scifi spróbowałem. Gra się póki co naprawdę fajnie. Znajdowanie broni i pancerza poprzez odcinanie kończyć to świetna sprawa. Ubiłem już pierwszego bossa, poleciała z niego jakoś skokszona broń i z nią póki co biegam, chociaż jest trochę za wolna...

Poleciało mi też kilka broni z tego nowego dodatku Fire and Ice, ale szczerze poza wyglądem jakoś mnie nie zawaliły z nóg... Może ja coś źle robię, chociaż nie wiem co tu można źle robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupuje dodatek? Zapowiada się naprawdę fajnie, ale 60 zł to trochę sporo, a nie wiem na jak długo wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koparka - pasuje idealnie do klimatu The Surge wiec odkopuje temat.

Zaznaczam gre odpalilem zeby sprawdzic czy mi siadzie w ramach Origin Access. Jest to gra ktora nie lezy gatunkowo w moich zainteresowaniach.

Soulsy - nie, Bloodborn - nie, Lords of the fallen odbilem sie masakrycznie.

 

The Surge czy to moze klimat post apo, ale o dziwo nie odbilem sie po pierwszych 3h.

System w ktorym zapis gry i regeneracja zdrowia resetuje przeciwnikow - mialem mieszane odczucia ale przyznam ze to dalo mi czas na podlevelowanie poziomu energii, 2 pierwszych broni i oswojenie sie z walka. Ogolnie poczatek mi sie podoba czy bede gral to sie okaze.

 

Dla tych co graja na PC - byly juz 2 oferty w pudelkach gdzie gra byla po 12pln wiec grosze mozna powiedziec w rodzimych sklepach (chyba x-kom mial taka promke).

 

Jak nie siadzie albo gdzies sie zablokuje, to porzuce bez zalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×