Skocz do zawartości
DaraS

The Surge

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Trofeum "Cerber" (Skompletowales zestawy Czarny Cerber i MG Sedzia). Robie wszystko tak jak na filmikach na YouTube, np: https://youtu.be/aBvV10iA5oY , czyli Robot rozwala te dwie duze maszyny, pozniej jak pokonuje Cerbera, to dostaje tylko Helm, Korpus i Nogi. Nie dostaje Rak, i broni MG Sedzia 2,0. Probowalem tym sposobem najpierw na NG+ i nie wyszlo, wiec teraz, bedac na NG++ zawczasu zapisalem Save w chmurze, zanim poszedlem do Bossa, ale znowu nie wyszlo, wiec usunalem save i sciagnalem ponownie z chmury i podszedlem do Bossa ponownie i na koniec specjalnie zmienilem bron na slabsza, bo zauwazylem, ze na koniec nie pojawia mi sie kwadrat do odciecia danej czesci pancerza. Jednak mimo wiele slabszej broni kwadrat sie nie pojawil i ponownie dostalem tylko jak wczesniej podstawowa bron, helm, korpus i nogi.  Wie ktos jak to rozwiazac, czy moze to jakis blad gry jest? To jest ostatnie trofeum jakie mi zostalo do platyna, wiec chcialbym to zrobic.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Patricko napisał:

Poczytaj, tutaj piszą o tym samym chyba z czym Ty masz problem:
https://www.playstationtrophies.org/forum/the-surge/309724-black-cerberus-gear.html

Dokladnie ten sam problem, ale rozwiazania nikt nie napisal. Zastanawiam sie, czy tracic czas i probowac dalej lub ewentualnie zaczac gre od nowa i skorzystac z tego filmiku, ktory podal ktos w przedostatnim poscie, filmiku z lokalizacja Czarnych Cerberow podczas calej gry. Ogolnie to juz ten filmik wczesniej znalem, ale podczas NG+ i NG++ w tych miejscach mialem innych przeciwnikow (to samo zreszta napisala ostatnia osoba w temacie na playstationtrophies.org). Moze Czarne Cerbery sa w tych miejscach tylko podczas pierwszej gry, dlatego mysle, zeby zaczac od nowa gre. Ostatnie trofeum i nie chce wpasc... To samo mialem z The Lords of the Fallen, gdzie brakuje mi tez tylko jednego trofeum za zabicie ostaniego bossa danym typem broni. Probowalem na rozne sposoby i trofeum nie wpadalo, wiec w koncu odpuscilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie. Okazalo sie, ze to jednak nie byl blad gry, ale latwo to bylo przeoczyc, poniewaz "kwadrat" umozliwijajacy uciecie reki pojawil sie jak Cerber mial jeszcze ok. 15% zycia.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×