Skocz do zawartości
Kufir

Duke Nukem 3D: Megaton Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu w plusie był Duke Nukem 3D: Megaton Edition :)

Pobrałem, lezał na dysku i czekał ... W wczoraj chciałem odpalić i pokazuje się informacja "Aplikacja straciła ważność i nie jest już dostępna" :/

W PS Store też nie ma go już do pobrania, nawet za kasę.

Możną tą grę jeszcze jakoś odpalić/ pobrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się skończył Plus to nie odpalisz go. Musisz wykupić Plusa, żeby grać w gry z Plusa. Oczywiście na tym samym koncie.
Możliwe, że gra została usunięta z jakiegoś powodu, bo rzeczywiście w wyszukiwarce nie pokazuje jej już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma jej. Miałem zamiar zakupić aby leżała na dysku wraz z innymi klasykami.

Mam natomiast obawę czy po "wykupieniu" plusa gra się włączy bo ten komunikat jest inny niż w przypadku pozostałych gier z plusa :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz plusa i gra jest na dysku to powinna na 99% działać, ale Sony ma w regulaminie zapis, że podczas przerwy w abonamencie Plusa, niektóre gry mogą nie wrócić do działania. Jednak jeśli masz grę na dysku to powinna śmigać.

Swoją drogą dziwne, że ją usunęli. Ograłem ją całą wzdłuż i wszerz i zabawa przednia, łącznie z wszystkimi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś poprosić o ponownie udostępnienie ? Czy może na amerykańskim PS store jest nadal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można :) Sony ma nas w głębokim poważaniu, a może były jakieś spory na linii wydawca-producent, tego nie wie nikt.

Ale z tego co widzę, to na amerykańskim PSStore gra jest dostępna. Zaloguj się i zobacz czy można ją zakupić (czy w ogóle jest cena).
Bo ja siedzę w robocie i mi tylko pokazuje, że można ją dodać do listy życzeń, czyli nie można jej kupić, ale może jak się zalogujesz to się pokaże (choć wątpię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się do amerykańskiego ps store, ? mnie automatycznie przerzuca do europejskiego  (polskiego) :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na amerykańskim i nie ma ceny :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie ma opcji na chwilę obecną, aby zakupić tą gierkę. Kup najtańszego plusa na swoim koncie i zobaczysz czy Ci ruszy jak Ci tak zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×