Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z ta kampania jestem dosc mocno spozniony. Poprostu grajac nie wiedzialem (gra nijak nie podpowiada) ze trzeba "zajrzec" do odpowiedniej zakladki w opcjach gry.

To samo z craftingiem.

 

Teraz gdybym gral (a na to sie zapowiada, bo ciagnie mnie do postaci czarujacej) nowa postacia, to juz na tyle poglebilem swoja wiedze w tej grze ze wiem gdzie isc, gdzie zajrzec i co najwazniejsze co kliknac w odpowiednim czasie :)

 

Odpalajac te gre doslownie kilkanascie dni temu bylem takim noobem, ze nawet nie wiedzialem ze trzeba sie w tej grze co chwila modlic :)

Ze farmiac smoka (by zdobyc np bronie), trzeba zawsze brac na niego questy (raz dziennie), bo bez tego nie dostaje sie odpowiednich rzeczy potrzebnych w kampani.

Ze wymienione wczesniej bronie (ze smoka) leveluja wraz z graczem i dzieki temu caly czas ma sie "super" ekwipunek.

Ze krasnolud w miescie raz dziennie daje klucz do skrzynki w dungeonach itp

 

Teraz juz to wiem (plus jeszcze wiele rzeczy) i ... chyba zaczne od nowa ...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam wszystkich do gildii "Polish Madafakaz"

Obecnie jest nas 19 osób .

Zawsze jest z kim pograć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szcunkiem do Was, bo pewnie dobrze sie bawicie, ale nazwa Waszej gildii jest taka, ze za nic nie chcialbym z tym biegac :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, momanx napisał:

Witam

Zapraszam wszystkich do gildii "Polish Madafakaz"

Obecnie jest nas 19 osób .

Zawsze jest z kim pograć .

 

Fakt! Bez obrazy, dla mnie (32 letniego starucha :P) to nazwa ta kojarzy się co najwyżej z bandą idiotów z gimnazjum... (NIE OBRAŻAM was, a jedynie zwracam uwagę na to jak sprawa iście reprezentatywna, NAZWA gildii jest odbierana przeze Mnie i być może innych kto wie...)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to , że nie ma osób młodszych jak 25 lat .

Same stare zgredy .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu się czepiacie. Nazwa z dupy, gildia założona dla zabawy. Chodzi o to, żeby sobie wspólnie pograć. W wirtualnym świecie reprezentatywna, to jest zabawa, nie życie. Chcecie pograć, dawajcie, zmienię Wam nazwę, dla mnie to sprawa drugorzędna, trzeba się dobrze bawić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z sensem się czepiają. Przez takie debilne nazwy, inteligentni ludzie będą was bez szacunku wyśmiewać. Kolega wyżej dobrze napisał, gimnazjum i to początkowe.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że debilna nie jest. Nadal jednak upieram się przy tym, że to tylko zabawa. Inteligentni ludzie powiadasz. Na intelekt chętnie się zmierzę i zapewniam Cię, że daleko mi do gimnazjum.

Gildia miała być nazwana Polish Hussars, jak klan założony przeze mnie w Destiny, ale ktoś już to wykorzystał, także nazwa na szybko z dupy. Jednak, że zależy mi na wspólnym graniu, to zmieniłem nazwę na szybko na NEVERWINTER HUSSARS. Jak ktoś ma coś bardziej chwytliwego, to poproszę. A w tej chwili nadal zapraszam do wspólnego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wypadł mi jakiś lockbox. Czy jest jakiś sposób na zdobycie klucza otwierającego go, nie wydając przy tym prawdziwych złotówek?

Natrafiłem na jakiś temat na necie, ale jest on sprzed dwóch lat. Piszą tam o konwertowaniu AD na ZEn, a następnie wykupowaniu kluczy. Jest jakiś inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, medmaxx napisał:

Panowie, wypadł mi jakiś lockbox. Czy jest jakiś sposób na zdobycie klucza otwierającego go, nie wydając przy tym prawdziwych złotówek?

Natrafiłem na jakiś temat na necie, ale jest on sprzed dwóch lat. Piszą tam o konwertowaniu AD na ZEn, a następnie wykupowaniu kluczy. Jest jakiś inny sposób?

 

 

Nope

Albo grind i konwersja na ZEN albo zakup za prawdziwą kasę - innej drogi nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś sprzeda za diamondy. Jak ma się VIP to codziennie się jeden klucz dostaje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie jak piszecie.

 

Ja osobiscie "zaszalalem" i za te 42 zl zakupilem 1000 zenow, ktory od razu przeznaczylem na 1 miesiac VIP.

Oczywiscie mozna grac bez tego, ale doszedlem do wniosku, ze od tych kilkunastu dni w ktore gram w te gre - dostalem w zamian tyle frajdy, ze nie zaluje tych pieniedzy.

Zamierzam jeszcze sporo pograc, wiec ten VIP w moim przypadku sie "nie zmarnuje".

 

W zamian dostalem 3ci slot na postac (hehe teraz korci mnie by zrobic nastepna postac - Warlocka).  Dodatkowego kompana w formie psa (czy wilka), ktory moze awansowac na 30 level.

Codziennie jeden klucz do epic dungeonow plus jeden do zwyklych. No i oczywiscie wpomniany klucz do otwierania tych fioletowych skrzynek.

Oczywiscie mam nadzieje ze wypadnie z niej "jakis mount", choc pewnie i tak kupie sobie niedziwedzia (za uzbierane diamenty).

Byly tak jeszcze jakies inne popierdolki - typu jednorazowy reset skilli, czy cos do craftingu, ale wrzucilem to bez emocji do skrzyni z napisem "Moze kiedys wykorzystam".

 

Co do niedziwedzia to troche przeoczylem sprawe, bo jeszcze w piatek widzialem w domu aukcyjnym okazje za 40k diamentow. Wczoraj sprawdzalem i nie bylo nic ponizej 60k - ehhh cena poszla w gore.

 

Co do diamentow, to dzieki temu weekendowemu eventowi na te skarby Trymora (sorry, jesli przekrecilem nazwe) mozna bylo sie niezle w nie oblupic.

Czasem otwierajac te skrzyneczke dostawalem az 20k tych diamentow. Oczywiscie czesciej z nich lecialy inne "cuda", ale fakt faktm, ze diamentow mozna bylo sporo nazbierac.

 

Wracam z pracy i zasiadam expic dalej mojego Control Wizarda (swoja droga po przesiadce z nozownika - mag posysal na calosci). Z levela na level jest jednak coraz lepiej.

Syndrom jeszcze tylko 5 min ... jeszcze tylko skocze do miasta po questy ... jeszcze tylko i tak mija nastepna godzina - powrocil. SUPER :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolejne pytania:

1. Czy itemy które są z kategorii jewellery do czegoś się przydają? Może do craftingu czy coś?

2. Czy z Mobków mogą wypadać jakieś itemy mocniejsze niż zielone czy tam niebieskie?

3. Ile czasu +/- zajmuje przejście dungeonów, tych na niższych levelach?

 

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak - do sprzedazy w sklepie :)

2. Do 60 levela nie widzialem nic poza zielonymi i raz na ruski rok niebieskimi

3. Od kilku do kilkunastu minut - to sa szybkie dungeonki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla grających z doskoku - do 15.08 trwa ewent z podwójnym xp. Lepsza okazja do podlewelowania postaci może się zbyt szybko nie powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podobno idzie przedłużać VIPa za free. Znaczy się odpowiednio zarabiając Astrale rzecz jasna. Czy ktoś zgłębiał ten temat? Czy rzeczy, które wypadają z tych otwieranych enchanted keyami skrzynek można sprzedać za niemal 2 mln. AD w ciągu miesiąca?

Wczorajszy kurs był mniej więcej taki:

1 ZEN = 176 AD

Koszt VIPa - 1000 ZEN

trzeba więc robić obrót 1,8mln AD, aby zapewnić ciągłość VIPa.

Pytanie czy z 30 tych lock boxów wypada loot, warty co najmniej te 1,8mln ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żebyś uzbierał ze skrzynek blisko 2 miliony AD, ale nie ma takiej potrzeby. Nie wiem jakim cudem wyszedłeś na 1,8 mln, bo jak na moje to potrzebujesz 176 kAD ;)

A taka ilość wydaje mi się jak najbardziej osiągalna w miesiąc. Ja właśnie kupiłem miesięcznego VIPa za gotówkę i na chwilę obecną mam już ponad 60k AD, a do końca abonamentu zostało jeszcze ponad 20 dni. Tak więc kolejny abonament mam zamiar kupić za AD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh faktycznie, niby liczenie mam na co dzień, a tu taka gafa :blush:

W takim wypadku nic tylko brać VIPa. Dzięki za sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac jeszcze do zbierania Astral Diamonds

 

W ten weekend mozna bylo ich sporo nazbierac, dzieki eventowi ze skrzynkami Dar Trymora (czy jakos tak). Niejednokrotnie wypadaly mi z tych skrzynek po kilka tys diamentow (czasem nawet 20k). Mam nadzieje ze kiedys ten event powroci :)

 

Ja w te 3 dni uzbieralem tyle diamentow, ze nie majac nawet jednej sztuki (robilem nowa postac) - kupilem sobie niedzwedzia (biega szybciej niz "standardowy" kon i prezentuje sie o niebo lepiej) za 70k diamentow i jeszcze mi zostalo ze 150k.

Warto przynajmniej 2 razy dziennie (sam o tym zapomina) zrobic Skyrmish. 2 razy, bo wtedy jest najwieksza nagroda w liczbie diamentow.

O ciaglym modleniu sie (tez dostaje sie diamenty) nie musze przypomnac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ten mount którym jeżdżą na początku trzeba kupić za złotówki czy to w jakiś inny sposób można zdobyć? Chodzi mi o takiego tygrysa(czy co to tam jest) niebieskiego. Widziałem jak koleś na 5lvlu smigał na tym. Ja muszę na piechotę wszędzie gonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mounta (koń) dostajesz za questa, ten tygrys również wpada za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×