Skocz do zawartości
redo

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniowej przerwie od pstryczka wróciłem do Zeldy.

 

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten ma już Master Sword'a, a ja dopiero zmierzam w kierunku drugiej Divine Beast...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 bestyjki już mam( wielbłąd mnie wqrwiał), ale to kawałek góry lodowej, mój mały jakąś wioskę już zbudował, o przejściu głównego wątku nie wspominając, ma takie rzeczy że w pale się  nie mieści.

 

U mnie 60 świątyń zrobionych, kolejnych 60 trzeba poszukać :awesome:, może uda mi się dorwać do gry, bo zabiera mi kiedy tylko może. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weś ić stond....

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo wpadłem na ostatniego Boss'a i go  zaciukałem :Coolface:  szkoda że jakikolwiek poziom trudności przy nim nie istnieje. (zwykły większy mobek w nocy więcej zadaje niż ostatni Boss no bez jaj )

 

Fabularnie to nowa Zelda jest wieki za Xeno2, ale za to gamepley'owo praktycznie mu dorównuje(chyba jedyny prawdziwy sandbox) , jest co robić i zostało najlepsze mięsko czyli post game i reszta świątyń.

 

No i jeszcze jedno sam zamek mógłby być" osobną grą"( niektóre gry są mniejsze od tej miejscówki:awesome:),  trzeba cały dokładnie zwiedzić, właśnie wpadłem do podziemnych doków w nim i bzyknąłem kolejną świątynie (panowie tylko nie bierzcie dzid w dłonie):kanalie:

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiada, ale tu gadania i fabuły jest tyle co kot napłakał, liczy się eksploracja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pograłem chwilkę w Zelde, ale niestety sama gra znowu rzuciła mnie w łapska Xenoblade'a i cóż pewnie 400h pęknie niedługo:Coolface:

 

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który zestaw lepszy? :Coolface:

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który zestaw lepszy? :Coolface:
Legend-of-Zelda-Miecz-Logo-brelok-Breloczek-10-sztuk-Zestaw-Gift-Collection-Box.jpg.f959a54e5bdd517c76f59fb5604004d5.jpg11-Znak-w-sztuk-zestaw-w-Legend-Of-Zelda-Bro-Tarcza-Metalowa-Zawieszka-Naszyjnik-Brelok-GOF555.jpg.decccec53109678c28a7946ab61d4cd0.jpg
 
Jak dla mnie pierwszy . Bardziej dziecinny :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kobraki666 napisał:

Jak dla mnie pierwszy . Bardziej dziecinny :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

No i o to chodzi, bo podobny zestaw z Kingdom Hearts'a opyliłem za 3 krotność jego wartości :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Będę narzekał na Zeldę! Tak jest.

 

Po 60h widzę zmarnowany potencjał na zajebiste poprowadzenie fabuły. Mogło być epicko, bo baśniowe, mocne, mroczne podstawy są. Natomiast dostaliśmy historię jako dodatek do eksploracji. Długo się nie mogłem zdecydować, ale wygląda na to, że BotW nie przebije w moim prywatnym rankingu ani Ocarina of Time, ani Majora's Mask. Ja jednak lubię gry dobrze skondensowane, nierozwleczone. BotW cały czas jest  moim zdaniem jedną z najlepszych gier ostatnich lat, nie zrozumcie mnie źle, ja po prostu mam gdzieś to, czy zrobię wszystkie kapliczki, czy ugotuję każde danie itp. Zamienię 300h włóczenia się po wielkiej, pięknej  mapie, za 40h doskonałej fabularnie gry. Zawsze. Mam jeszcze sporo do zrobienia, ale cisnę historię, robię Trials of the Sword i idę na randkę z Ganonem. Później wyjmuję kartę z konsoli. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabek, ale masz całkowitą rację.

 

Gameplay'owo Zelda jest praktycznie bez zarzutu, ale fabularnie ssie kule. Dlatego tak kocham Xeno 2, bo fabularnie to się można w tym tarzać ze szczęścia:dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Strife napisał:

 

[...]fabularnie ssie kule [...]

 

Ssie  i nie ssie jednocześnie. Koncepcja jest super, bohaterowie fantastyczni, świat nieprawdopodobny. W ogóle to jak ukazali Ganona w tej odsłonie, czempioni, bestie...wszystko, co potrzebne jest, żeby stworzyć epicką przygodę. Do tego potrzebny jest jednak odpowiedni sposób prowadzenia narracji, czego tutaj boleśnie zabrakło. No i gadający Link, mamy 2018 r., czas żeby zaczął wreszcie mówić!  

 

 

Taka fabuła na bite 40h samej "main story", nie tylko uwalnianie bestii, ale też wybudzanie czempionów, z takiej samej "drzemki", na którą zapadł Link. Może grywalni czempioni? Ostatni walka w sześcioosobowym teamie? Epic? Epic! No ale nie, lepiej biegać niemową po górach...ehh. Mi się miejscami już czasami nudzi.

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link niemowa chcąc nie chcąc to wizytówka serii jako tako. Mi to akurat odpowiada.

 

Fabularnie jest cieniutko, bo to wszystko się rozmywa poprzez eksplorację, na to samo cierpi FF XV, ale tam to całkowicie pokpili sprawę w dniu premiery, bo niby teraz jest lepiej, ale jakoś w to nie wierze więc olewam XV.

 

Świat w Zeldzie jest wykreowany po mistrzowsku, wszystko do siebie pasuje, a co najważniejsze wszędzie można wleźć i to jest siłą tego tytułu, bo taka XV jest zajebiście sterylna.

 

No i oczywiście jak zwykle muszę przytoczyć Xeno2 ( to już moje małe zboczenie się robi:Coolface:) świat, fabuła, eksploracja, no w tym tytule wszystko jest idealnie wyważone jak dla mnie, ale żeby nie było, niektóre Shrine'y w Zeldzie kopią zad.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, Strife napisał:

Link niemowa chcąc nie chcąc to wizytówka serii jako tako. Mi to akurat odpowiada.

 

Fabularnie jest cieniutko, bo to wszystko się rozmywa poprzez eksplorację, na to samo cierpi FF XV, ale tam to całkowicie pokpili sprawę w dniu premiery, bo niby teraz jest lepiej, ale jakoś w to nie wierze więc olewam XV.

 

Świat w Zeldzie jest wykreowany po mistrzowsku, wszystko do siebie pasuje, a co najważniejsze wszędzie można wleźć i to jest siłą tego tytułu, bo taka XV jest zajebiście sterylna.

 

No i oczywiście jak zwykle muszę przytoczyć Xeno2 ( to już moje małe zboczenie się robi:Coolface:) świat, fabuła, eksploracja, no w tym tytule wszystko jest idealnie wyważone jak dla mnie, ale żeby nie było, niektóre Shrine'y w Zeldzie kopią zad.

 

 

Link niemowa może i był wizytówką, ale dzisiaj to przeżytek. Strasznie mnie drażniło to, że nie potrafił wykrztusić z siebie żadnego słowa. Zresztą takie rozwiązanie zawsze mnie drażni. 

Edytowane przez duxdaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak się cieszę że chociaż cutscenki są mówione.
Na razie te prawilne dungeony jakieś takie krótkie i proste są.
Słoń i ptak zaliczone.
Podoba mi się to, że nie trzeba na siłę grindzić.
Kapliczki fajne i przyjemne urozmaicenie.
Koroki się przydają ale nie są niezbędne.
Jak zwykle gra w 3 skrzynki jest + kilka innych mini gierek więc w miarę szybko można rupeje zebrać.
Teraz priorytet 13 serduszek na miecz zebrać.
Chyba zacznę uznać interaktywnej mapy na androida.

...A tym czasem Wioooooo Płotka8e2b660560fa04a8b065e957229a0aa3.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=45190]SephiroT[/mention] 
 
Wilk i Epona z Amiibo?
...powiedzmy.
ed5271f7bdd2e8bc4b2817480fb4acd8.jpg
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Figurka za 70 zł na którą i tak nie mam miejsca, karta za 4 zł ...
Czekam na czasy w których nie będę musiał tak kombinować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze następna Zelda będzie miała ten sam system co Botw plus mega poprowadzona fabule za bardzo skupili się na eksploracji fizyce i fabuła i narracja ucierpiała wiec bankowo następna cześć będzie miała to usprawnione i wtedy to już w ogóle będzie sztos 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seph, źle mnie zorozumiałeś, dla mnie Amiibo to takie wiesz.... no "kody", jak to się mówiło w czasach, kiedy do kiosków biegało się po Secret Service. Nieważne czy adaptery czy oryginały. Moim zdaniem, takie rzeczy powinno się ładować do tanich DLC albo zwykłych questów w grze. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast DLC masz Amiibo co uważam za fajne rozwiązanie samo w sobie.

Szczerze?

Konia do tej pory użyłem e 2 razy - wszędzie z buta biegam albo używam wieżyczek.

Wilk dostępny jest tylko na otwartej przestrzeni,  zadaje minimalny damage, zabija zwierzęta i jak się nie pospieszysz to je ich mięso więc nadal jest to "kosmetyka". 

Ważne że córa ma frajdę!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Luz, każdy gra tak jak lubi. To miało nie mieć złośliwego wydźwięku. To, że ja mam opór, to nie znaczy, że wszyscy mają grać tak jak ja. Natomiast uważam, że cena Amiibo to jednak lekkie przegięcie, przynajmniej na polskie warunki. Ani nie są jakoś fantastycznie wykonane, ani nie oferują niczego specjalnego.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×