Skocz do zawartości
DaraS

System Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się zacny kąsek :1_grinning: Tym bardziej, że jakoś SS tylko liznąłem, natomiast grało się w SS 2 :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wyżebrana na Kicku produkcja. Twórcy już nawet pomysłu nie mają na wyciągnięcie kasy od graczy, więc lecą na nostalgii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

Ale jak widac, na nostalgii da sie ujechac i zarobic. 

Nie oceniam samej gry, bo chyba kazdy z nas ma jakas produkcje z przeszlosci po ktora by siegnal w lepszej oprawie... niestety tutaj na dwoje babka wrozyla niektore takie produkcje daja rade, a niektore sromotnie roczarowuja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan - nie mam nic przeciwko jechaniu na nostalgii, bo jest wiele starych produkcji które bym widział w nowym wydaniu, ale jak widzę przy tym dopisek Kickstarter, to z góry dziękuję. Skoro deweloperzy muszą żebrać o kasę zanim produkt pojawi się w sprzedaży, to znaczy, że nie zapowiada się nic dobrego. W innym wypadku, inwestorzy sami by się znaleźli... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do cholery zrobta Dungeon Kepper na PS4 i biere... (Nie nie nie Dungeons :24_stuck_out_tongue:)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

Sa rozne metody nimimalizowania ryzyka - jechanie na nostalgi poprzez ogloszenie zbiorki jest jedna z nich.

Czy mi sie to podoba? NIE. Czym bym sie dolozyl? NIE.

Ale moge zrozumiec tworcow kazdy chcialby w koncu poniesc mniejsze koszty i zarobic wiecej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem przyjemności zagrać w obie części więc kupię jedynkę. Jeszcze niech zrobią porządny remaster SS2 i Thief 1-2 i będę szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×