Skocz do zawartości
BartexXx20

NHL 17

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

http://www.pssite.com/news/50774/nhl-17-ze-zwiastunem-data-premiery-i-zapowiedzia-konsolowej-bety.html

 

Beta już się zaczęła (28.07) i mnie się gra naprawdę dobrze. Nie jestem wielkim fanem hokeja, ani tez nie grałem wiele w poprzednie wersje, ale tutaj gra mi się naprawdę dobrze. Po 2-3 meczu zaczynam rozumieć podstawy (sterowanie) i z meczu na mecz jest coraz lepiej. Zagrałem też mecze (jako 1 postać oraz jako cała drużyna) i było bardzo dobrze (żadnych lagów, ścięć czy cokolwiek). Tak na pierwszy rzut oka szykuje się bardzo dobry kawał hokeja na lodzie :)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Grał ktoś lub gra dalej ? Są jakieś znaczące różnice między 16? Jak online, dobrze działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 to najlepszy hokej od 14 na PS3, przede wszystkim online da się obronić przed sposobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a wiesz może jak z grą na ps4 jest ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja piszę o grze na PS4, na PS3 co roku zmieniają tylko składy, może coś jeszcze, cały czas dają to samo.

 

Nawiązując do PS3 miałem na myśli to, że poprzedni dobry hokej to była edycja 14 na PS3 właśnie, potem była 15 na PS4 która była gniotem strasznym. A na PS3 dają cały czas to samo, czyli 14 ze zmienionymi składami.

 

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 ostatnią edycją była Legacy rok temu.

NHL 17 jest naprawdę udaną grą, można się przyczepić do "ekonomii gry" w HUT, beznadziejnych i drogich pakietów z graczami, ale przecież można korzystać z innych trybów gry. Ogólnie nie problemu z grą online, czasem wywala z serwera, ale nie zdarza się to zbyt często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Panowie za późno. Już się zagrywam w ten tytuł, całkiem miła odskocznia od tych wszystkich fif i peesów :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z dobrodziejstw ea access postanowiłem sobie odpalić . Gra mi się lepiej niż w 16. Nawet sobie ultimate team odpaliłem i pewnie sobie będę po mału grzebał w sezonach offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Posiada ktoś sliders na poziomie pro ? I czy tez tak macie ze wygrywając np. 4:1, 4:0 itd po chwili cpu strzela cztery bramki i nic ich nie da rady go powstrzymać . Może poziom pro jest jakiś zbugowany

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, w hokeju tak bywa że jakiś zespół ładuje bramkę za bramką, kiedy wcześniej przegrywał już różnicą 2-3. Choćby tegoroczne Playoffs pokazują że nie zdarza się to rzadko ;)

 

Ja tam gram na Pro i nie raz też potrafię stracić kilka bramek w minutę ale też i strzelić kilka. Co prawda z defensywą to zwalam winę na brak ogrania, ostatni NHL jaki grałem to 15 ale grałem w nią bardzo krótko więc w zasadzie nałogowo ostatni w jaki grałem to NHL 13.  Ale wracając do tematu, w 17 też na razie grałem mało ale miałem mecze gdzie prowadząc 5:1 po 2T przegrywałem mecz 5:6, ale miałem też takie mecze gdzie komp odrabiał a potem ja znowu mu wbijałem parę goli, nawet udało mi się raz odrobić chyba z wyniku 1-4/2:5.

Myślę że kwestia wprawy i później Pro będzie dla Ciebie zbyt łatwy.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na Slidery z poziomem All stars które są na oper... spor... i jest o niebo lepiej a poziom all stars moim zdaniem to nie jest kwestia ogrania a zły dobór sliderow do poziomu pro oczywiście w standardzie , co do rozegranych meczu gram w NHL od 15 i w tamtym roku był identyczny problem .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×