Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar sprzedać konsole z kilkoma grami kupionymi cyfrowo. Gdy wyloguje się z konta PSN, czy osoba, która kupi konsole będzie mogła grac w te gry? Nawet jeśli założy swoje nowe konto psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GamerekPL napisał:

Mam zamiar sprzedać konsole z kilkoma grami kupionymi cyfrowo. Gdy wyloguje się z konta PSN, czy osoba, która kupi konsole będzie mogła grac w te gry? Nawet jeśli założy swoje nowe konto psn?

Usuń swoje konto z konsoli by była goła bo jak sprzedaż ze swoim kontem to ktoś może kupić cyfrówkę z Twojej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Frost Prime napisał:

Usuń swoje konto z konsoli by była goła bo jak sprzedaż ze swoim kontem to ktoś może kupić cyfrówkę z Twojej karty.

Wiem o tym. Mnie najbardziej interesuje czy ta osoba bedzie mogła grac w te gry bo chcę sprzedać konsole drożej

Edytowane przez GamerekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu Cebulka...nice.

Dogadaj się już z typem osobiście jak chcecie to załatwić bo jak chcesz komuś sprzedać konsole z grami cyfrowymi to musi być na niej jakieś konto. Jak masz swoje to przynajmniej usuń dane kart płatniczych/kredytowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdy np wyloguje się mojego konta i ta osoba stworzy swoje to będzie mógł grac w te gry? Jeśli nie, to czy moge założyć nowe konto tylko po to aby na tej konsoli nie było mojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, GamerekPL napisał:

A gdy np wyloguje się mojego konta i ta osoba stworzy swoje to będzie mógł grac w te gry? Jeśli nie, to czy moge założyć nowe konto tylko po to aby na tej konsoli nie było mojego?

Jak chcesz sprzedać znajomemu to żaden problem bo robi swoje konto na tej konsoli, gry ma...Twoje konto usuwa. Dogadaj się z jakimś zainteresowanym i po kłopocie. Tyle na tym forum było już wałkowane o tych kontach, slotach i grach, że nie chce mi się o tym pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunie jego konto to straci gry, bo nie będzie licencji. Konto z grami musi być na konsoli. Możesz przez internet zmienić hasło, deaktywowac konsole i powiedzieć mu, żeby nie wchodził na to konto bo straci dostęp do tych gier. Ty wtedy masz normalnie swoje konto bez żadnej konsoli na nim. Tak to chyba działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dezaktywacji gry po jakimś czasie przestaną działać chyba, że nie podłączy jej do netu. Zmień hasło zostaw gry i będzie mógł grać jednak konta nie aktywujesz na innej konsoli. Jeśli sprzedajesz i nie będziesz miał kolejnej ps4 to nie masz się czym martwić. Najwyżej konto dezaktywujesz przez www później jak kolega ogra gry. Oczywiście może wtedy a nawet musi grać na swoim nowym koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób na dzielenie konta na PS4 jest tylko jeden. Osoba, która kupi konsole ustawia Twoje konto jako główne i dzięki temu ma dostęp do gier, plusa itp na wszystkich kontach na konsoli. Ty ustawiasz konto jako normalne i możesz wtedy grać tylko na nim. Jest tu jednak mały haczyk, a mianowicie DRM. Bez internetu sobie nie pograsz.

Martwe sloty nie działają na PS4.

Więcej informacji:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może sprostuje. Sprzedaje konsolę osobie, której nie znam. I po tym nie kupuję kolejnej konsoli. A jeszcze jedno. Gdy wylogowalem się z konta psn na jednym profilu na konsoli, i gdy utworzylem nowego użytkownika NADAL mogłem grać w te gry.

Ktoś coś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nic nie robisz zmień tylko hasło na swoim koncie i już. Ktoś założy swój profil i będzie grał na nim we wszystkie twoje gry bez problemu. Nie będzie się logował na twoje konto bo nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie uda.

Jak Twoim zdaniem mają działać gry na innym koncie niż na tym na którym zostały kupione? Przecież to do tego konta jest przypisana licencja.

W innym przypadku to piractwo było by bez "hamulca"

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siudak83 nie powiedział, że gry będą działały na innym koncie tylko na innym profilu i tu ma rację. Założy swojego użytkownika i będzie grał w gry z konsoli normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mówiąc o koncie miałem na myśli inny profil na tej samej konsoli


Hasło możesz zmienić jeśli używasz gdzieś takie samo. Jeśli konto już nigdy nie będzie Ci potrzebne nic nie zmieniaj. Usuń dane karty i inne osobiste którymi nie chcesz się dzielić i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Siudak83 napisał:

Dokładnie mówiąc o koncie miałem na myśli inny profil na tej samej konsoli


Hasło możesz zmienić jeśli używasz gdzieś takie samo. Jeśli konto już nigdy nie będzie Ci potrzebne nic nie zmieniaj. Usuń dane karty i inne osobiste którymi nie chcesz się dzielić i już.

A czy nie jest przypadkiem tak, że konto na którym znajdują się gry musi aktywować konsolę jako podstawową lecz mimo wszystko po aktualizacji systemu może okazać się, że nowy nabywca konsoli dostanie kłódeczki i będzie musiał ponownie wprowadzić hasło dla użytkownika posiadającego licencje by je przywrócić? Nie dzieje się tak zawsze ale czasem może się zdarzyć (miałem tak dwa razy i musiałem się zalogować na usera, który posiadał licencje żeby gry były na nowo współdzielone i wtedy już znów bez problemu miałem dostęp). I nie mówię tu o żadnej cebuli z popularnego portalu aukcyjnego tylko o dwóch osobnych użytkownikach jednej konsoli, czyli tak jak będzie w przypadku @GamerekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto jest jako podstawowe na pewno bo to konto na którym grał. Więc wszystko będzie działać. Nie wiem o jakiej aktualizacji mówisz.?

Mialem tak milion gier i nie dostanie kłódek. Pojawia się one przy braku dostępu do internetu bo konsola nie może wtedy sprawdzić licencji. Wystarczy wtedy na chwilę podpiąć do netu i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Siudak83 napisał:

Konto jest jako podstawowe na pewno bo to konto na którym grał. Więc wszystko będzie działać. Nie wiem o jakiej aktualizacji mówisz.?

Mialem tak milion gier i nie dostanie kłódek. Pojawia się one przy braku dostępu do internetu bo konsola nie może wtedy sprawdzić licencji. Wystarczy wtedy na chwilę podpiąć do netu i już.

Przy okazji aktualizacji systemu PS4 do wersji 3.0 pojawiły mi się kłódki na wszystkich grach, do których licencje były u innego użytkownika. Pomogło przelogowanie się na tamtego usera i ponowne wpisanie go do sieci PSN (został samoczynnie wylogowany przy aktualizacji). Wtedy gry znów działały też u mnie i mówię o takiej właśnie sytuacji, aczkolwiek może nie jest to reguła ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie w tym przypadku wiadomo o co chodzi i kupujący będzie miał dostęp do konta z hasłem i emailem bo sprzedający już nie potrzebuje konta.

Temat wyczerpany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem na Polskim koncie fife 17 preordera, gra ma preiere 29 wrzesia w Europie, 27 wrzesnia w stanach a pobrac na konsle mozna ja od 26 wrzesnia.

 

Czy jest jakis sposob zeby gre odpalic 27 wrzesnia tak jak premira w usa np z konta usa itp?

 

Czy ktos z was wie jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×