Skocz do zawartości
demontis321

Problem z pobieraniem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Trwa letnia promocja w PSstore więc kupiłem sobie Red Dead Redemption z dodatkiem, było tanio więc dlaczego nie. Zadowolony pobieram, włączam aby w tle się pobierało i tutaj zaczynają się schody. Pobrały się dwa małe dodatki (43 i 123 mb) a odnośnie pełnej gry i dodatku Undead Nightmare jest następujący problem. Pobierze się kilka mb i pobieranie stoi. Chcą wstrzymać konsola nie reaguje i nie można nic zrobić padem tylko wyłączyć. Konsola się wyłącza z trzema piknięciami. Odpalam i wgl się nie pobiera, nie mogę włączyć gry bo konsola się laguje i wtedy trzeba odłączyć zasilanie bo przycisk nie reaguje. Włączam ponownie i pobiera się. Okej sobie mówię, lecz to nie koniec. Pobrało się kilka mb i sytuacja się powtarza. Kolejne próby dotarcia żeby znowu się pobierało i udało sie. Pobiera się więc wstrzymuje anuluje pobieranie. Resetuje konsole i wszystko działa. Można grać i normalnie użytkować konsole. Chcą znowu pobrać grę sytuacja zaczyna się od początku. Nie wiem co jest pięć, pobiera się te RDR i konsola jakby szaleje i odmawia współpracy. Może ktoś miał podobną sytuację ? Dodam, że na dysku mam ponad 100 GB wolnego miejsca i internet połączaony przez Wi-Fi. Próbowałem z kablem ethernet lecz to samo, bez zmian. Proszę o pomoc. Szkoda mi tych pięniedzy wydanych na grę, a planowałem już od dawna w nią zagrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×