Skocz do zawartości
Gość Damian

Usuwanie rys z okolic portów USB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian

Cześć wszystkim. Kupiłem PS3 Slim 3003, które miało podobno być w stanie idealnym, zero rys. Niestety okazało się, że okolice portu USB są trochę porysowane. Chciałem zapytać czy da się to jakoś usunąć w taki sposób, żeby pozostała taka sama struktura. Rysy nie są głębokie. Wiem, że zaraz ktoś napisze, żeby nie przejmować się rysami tylko grać, ale chodzi o to, że to PS ma być jako przedmiot kolekcjonerski, bardzo zależy mi na bardzo ładnym stanie, a nie będzie często używane.

Ma ktoś jakiś sposób żeby usunąć te rysy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr. muscle ściereczki... nie pamietam jak się nazywają + pasta do zębów po przeprowadzonym zabiegu.Oczywiście konsole rozbroić trzeba i odłączyć od zasilania *duhhh*. Sprawdź na youtubie Adama koralika ps2 spa recovery czy coś takiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy usuwał takie rysy pastą do polerowania samochodów, tylko że on robił to na XBoxie, więc nie wiem czy to da takie same efekty na PS, ale raczej powinno się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Właśnie boje się, że pasta wypoleruje mi tamtą powierzchnię, a tam jest taki matowy plastik z lekką strukturą. Spróbuje najpierw na jakimś innym przedmiocie z podobnym plastikiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje PS3 wypolerowałem pastą polerską Gibsona (do gitar) w miejsca usb wsadziłem pendrive'y, na polozylem na obudowe warstwe ochronnego wosku i trzyma się super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×