Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered.j

Cóż drążyć, zakładam nowy temat, bo wszystko ładujemy w temat IW ;) Wracamy na stare śmieci!
Społeczność już jest pod nazwą: Call of Duty: Modern Warfare PL :)


 


 

Edytowane przez One™
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie będą skrzynie do losowania :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Yarorot napisał:

Jak myślicie będą skrzynie do losowania :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Skrzyniom zrobili remaster i będzie koło fortuny :smile:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopalnia hajsu dla nich to sam remaster w cenie 2 gier ;) aczkolwiek nie obraził bym się jakby tylko skiny dodali do losowania ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że nie będzie ;) W remasterze to już "za dużo" ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zamówione opłacone teraz pozostaje czekać na dostawę do kiosku ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu COD dla mnie - nie jakieś roboty i lasery ;)

Trzeba tylko poczekać i osobno wciągnąć bo cena zestawu to dosłownie i w przenośni kosmos ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.09.2016 o 12:43, Rambo8 napisał:

W końcu COD dla mnie - nie jakieś roboty i lasery ;)

Trzeba tylko poczekać i osobno wciągnąć bo cena zestawu to dosłownie i w przenośni kosmos ;)

Hmmm, a że tak zapytam - co Ci da czekanie? Skoro to remaster w wersji cyfrowej, który wymaga płytki :)

// Barrett , Desert Eagle, RPD, and M40A3 w Remasterze będą miały zmieniony dźwięk wystrzału na bardziej realistyczny :)

Edytowane przez One™
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz?! Jak to wymaga płytki ?? nigdzie o tym napisane nie było... Nie czepiam się  ale to już jest ruchanie w dupe ponad norme przez CODa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cykor napisał:

Zaraz zaraz?! Jak to wymaga płytki ?? nigdzie o tym napisane nie było... Nie czepiam się  ale to już jest ruchanie w dupe ponad norme przez CODa...

Znaczy się - tak zrozumiałem newsy z zagranicznych, bynajmniej na eurogamer czy też FAQ MWR:

Cytuj

...you must own Call of Duty: Infinite Warfare in order to get Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

 Przypomnę tylko, że już za 18 dni będzie można zagrać w kampanię MWR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, a że tak zapytam - co Ci da czekanie? Skoro to remaster w wersji cyfrowej, który wymaga płytki

Na początku pewnie tak będzie.

Nie wierzę że później nie będzie można kupić osobno na PSN

Hajs się musi zgadzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision na swojej konferencji przy trailerze IW mowilo, że remastera w osobnej wersji w planach nawet nie mają ;

Activision nigdy swojego słowa nie złamało i nie złamie - wspomnisz moje słowa ;

Acti to nie $ony ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że takimi zagraniami trochę niszczą społeczność, bo bardzo szybko serwery w MW mogą świecić pustkami. Tak wiem, że mało realne, ale osobna sprzedaż dałaby znacznie więcej ludzi. No ale crapa IW trzeba sprzedać jakoś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że takimi zagraniami trochę niszczą społeczność, bo bardzo szybko serwery w MW mogą świecić pustkami. Tak wiem, że mało realne, ale osobna sprzedaż dałaby znacznie więcej ludzi. No ale crapa IW trzeba sprzedać jakoś.

Dokładnie tak, wszystko po to by móc chwalić się największą liczbą sprzedanych kopii jak co roku, no cóż. Sami chyba widzieli i wiedza, że gdyby nie remaster to by ich usmiercono ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nawet pasuję jak serwery nie będą przeciążone dziećmi bezstresowo wychowanymi, i będzie można spotkać graczy na premierę,  którzy z tym tytułem spędzili kiedyś setki godzin i są fanami prawdziwego CoD'a.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dzieciak ma zakaz zakupu gry na premierę? Tylko prawdziwi dojrzali gracze, fani marki i totalni wymiatacze kupują ten zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Patricko napisał:

Rozumiem, że dzieciak ma zakaz zakupu gry na premierę? Tylko prawdziwi dojrzali gracze, fani marki i totalni wymiatacze kupują ten zestaw?

Moim zdaniem się czepiasz, wiadomo jak jest w grach online, 50% to dzieciarnia która psuje zabawę innym i taka jest prawda wiec autor posta wyzej  zapewne  chce pograć w spokoju z dala od tego typu zachowań co w Codzie akurat jest czeste. Poza tym dzieci niech lepiej sie wezmą za nauke i rozwój osobisty a nie za gierki  które nie są dla nich. Nie wiem od ilu lat jest cod dozwolony ale na pewno nie jest to gra dla dzieci.

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Patricko napisał:

Rozumiem, że dzieciak ma zakaz zakupu gry na premierę? Tylko prawdziwi dojrzali gracze, fani marki i totalni wymiatacze kupują ten zestaw?

 

Nie przypominam sobie żebym gdzieś komuś zakazywał zakazu kupna gry na premierę, ale czytam same jęki tych "prawdziwych" graczy ja kto nie będą się dawać dymać i na premierę gry nie kupią.

 

"A mi nawet pasuję jak serwery nie będą przeciążone dziećmi bezstresowo wychowanymi, i będzie można spotkać graczy na premierę,  którzy z tym tytułem spędzili kiedyś setki godzin i są fanami prawdziwego CoD'a."

 

Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czepiać, ale jak ktoś myśli, że w MW nie będzie dzieciarni z racji, że zestaw jest droższy to jeszcze chyba mało widział :) W Wowa jak grałem to też myślałem, że skoro abonament to będą sami kumaci gracze... No i na myśleniu się skończyło, ilość idiotów była ogromna... Także nie wróżę tutaj jakiejkolwiek różnicy, tylko dlatego że droższe, albo remaster.

Napisałem to, bo chyba niektórzy myślą, że wersja z MW jest tylko dla wybrańców, a nie miałem na celu się sprzeczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe..jeszcze nikt nie zagrał a już crapem nazywają...chłopie jak nie jesteś zainteresowany to co Ty tu robisz sie pytam...żale swoje wylewaj gdzieś indziej.o zakazach żadnych tu nikt nie pisze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Patricko napisał:

Nie chce mi się czepiać, ale jak ktoś myśli, że w MW nie będzie dzieciarni z racji, że zestaw jest droższy to jeszcze chyba mało widział :) W Wowa jak grałem to też myślałem, że skoro abonament to będą sami kumaci gracze... No i na myśleniu się skończyło, ilość idiotów była ogromna... Także nie wróżę tutaj jakiejkolwiek różnicy, tylko dlatego że droższe, albo remaster.

Napisałem to, bo chyba niektórzy myślą, że wersja z MW jest tylko dla wybrańców, a nie miałem na celu się sprzeczać.

 

Widzę że jeszcze nie rozumiesz co napisałem trudno, też nie mam zamiaru się sprzeczać i prowadzić tą bezsensowną rozmowę, miłej soboty :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hehe", czytaj co się pisze chłopie... Nikt nawet jednego złego nie napisał o grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Patricko napisał:

"Hehe", czytaj co się pisze chłopie... Nikt nawet jednego złego nie napisał o grze...

 

No właśnie widzę, że masz z tym duży problem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No ale crapa IW trzeba sprzedać jakoś"....ja to napisałem?Wiem że to temat o MW ale Ty zacząłeś z "crapieniem".Ograj bete i wtedy hejtuj a swoje hejty uzasadnij, bo narazie chłopie ekranu startowego gry nie miałeś u siebie na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×