Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi może być na jakieś badziewie do gry. No chyba, że masz 2 takie same karteczki, to pewnie ktoś nie ma ani jednej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w promocji sa serwery gdzie bedzie mozna pograc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos jeszcze w multi? Znaczy nie ma problemu ze znalezieniem serwera? Z checia bym pogral w czesc od ktorej zaczela sie moja przygoda z grami multi :)

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik nie anulował i dziś odebrałem Infinite Warfare Legacy za 59 zł.

Cod4 to moja pierwsza gra na ps3. Masa wspomnień , z chęcią wrócę do Pyrpeci.

Samo IW podobno też nie najgorsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW to pierwsza gra na ps4 w której w kilku etapach gra się używając tylko jednej ręki...  Oprawa audiowizualna mimo przypudrowania wypada słabo, bronie prują pestkami, okropne odgłosy wystrzałów, grafika również nie daje rady, niby efekty są ale widać że to wiekowy engin, modele postaci i wykonanie ich animacji nadaje się do muzeum ... Singiel gameplayowo samograj korytarzowy nastawiony na fale przeciwników, strzelanie nie daje żadnej satysfakcji... Może kiedyś to było coś, ale dziaiaj wygląda I brzmi bardzo prymitywnie... Grę dziaiaj oceniam na 2/10, jest to obok sniper ghost warrior najgorszy shooter na ps4, nie warto ograć nawet za darmo... Niektórych starych tytułów nie powinno się dotykać, lepiej mieć w pamięci obraz z przed lat kiedy robił wrażenie. Właśnie w tym momencie gra wylatuje z dysku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups..

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra mnie wkur.ia tymi jeb.nymi skryptami. Na veteranie kończę grę i jedna z ostatnich misji w silosie jest mega wkurzająca. To samo było w czarnobylu czekając na helikopter, mega irytująco i trudno przez skrypty. Od godziny nie mogę ukończyć tej misji z czasem w silosie bo punkty zapisu dalekie a zginąć łatwo. Koleś pistoletem z kilometra leżąc rany potrafi mnie zabić jednym strzałem :D

Ch.j mnie zaraz strzeli :D trochę ściana ucierpiała ale zaraz pada rozwalę.
Co za gówno, mam 7 minut ze 100 wrogów, ginę od jednego strzału :/ i kilometr do przebiegnięcia. W ogóle przez 7 minut nie ma punktu zapisu.

Dobra czyli był jakiś błąd i pojawił się jeden punkt zapisu :) 
Dzisiaj chyba ze 100 zgonów było jak nie więcej, co za zjebana gra. Celność na poziomie snajpera. Więcej mi zajmuje ta misja niż cała gra do tej pory :D Zesram się dzisiaj ale muszę to ukończyć.  Po edicie, udało się jak gra zaczęła zapisywać.
Misja z samolotem najlepsza, na szczęście można ja obejść bo jakby się nie dało to konsola razem z tv by wyleciała za okno :)

Musiałem się wy marudzić :P
No osiągniecie 15.1 na szkoleniu tez niezłe :/

 

 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×