Skocz do zawartości
vann

Gravity Rush 2

Rekomendowane odpowiedzi

Exclusive na ps4 robiony przez Keiichiro Toyama (twórca Silent Hill, Siren) i jego Project Siren Studio (seria horrorów Siren) oraz Sony Japan Studio. Premiera 30 listopada. 

 

 

 

Zapowiada się świetna gra. Szkoda, że Sony praktycznie nie promuje tego tytułu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pierwszej części nie ukończyłem...bo ciągle jestem tam przy wielkim bossie, ale gra jest dobra. Co mi się rzuciło w oczy to to, że jak na tak hmmm słabo wspierany tytuł to gra na Vicie wygląda bardzo dobrze i ma świetną muzykę. Nadchodząca druga część też mi się podoba i na bank ją ogram, ale nie za taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z japońskiego dema:

 

Dlaczego debile z Sony nie promują tej gry?

WHY-JUST-WHY-meme-43291.jpg

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie promują? To nie jest tytuł AAA i jest zbyt hmmm "japoński". Warto wspomnieć, że jedynka to świetny tytuł. Jestem mniej więcej w połowie na Vicie i na co można jeszcze zwrócić uwagę to to, że gra ma świetną muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ciekawe czy władze Sony zamkną studio, gdy gra się słabo sprzeda. Ostatnio weszło im to w krew:30vm3cw:

:banderas:

 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gra jest gotowa, tylko FF XV po obsuwie im się wepchał z premierą. Wychodzić dzień po finalu to byłby strzał w kolano.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, vann napisał:

Pewnie gra jest gotowa, tylko FF XV po obsuwie im się wepchał z premierą. Wychodzić dzień po finalu to byłby strzał w kolano.

No to akurat całkiem logiczna decyzja jaką podjęli. Według mnie na tego Finala jest zbyt duży hajp i według mnie gra nie spełni oczekiwań bo są niemożliwe do spełnienia. Ja tam grze życzę jak najlepiej bo nikt mi tam w niczym nie zawinił. 

Co do samego Gravity Rush to liczę, że gra zbierze przynajmniej dobre recenzje bo na jakieś odkrycie roku czy niespodziankę roku nie ma szans mimo iż pomysł na gameplay jest niespotykany to gra nie ma takiego marketingu jak choćby FFXV.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×