Skocz do zawartości
Gość GośćMario

Problem z ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GośćMario

Witam pd jakiegos czasu gdy wlaczam ps3 mija ok 20 sek od wlaczenia konsoli i konsola nagle sie wylacza. Miga mi czerwona dioda naciskam ja przestaje migac naciskam jeszcze raz i konsola sie wlacza, zazwyczaj zaczyna po tym odzyskiwanie plikow. Nie zawsze sie tak dzieje czasem sie nie wylacza. Czym to moze byc spowodowane? Mam ps3 slim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padła albo zaraz padnie albo zimne luty albo przelutwać trzeba "procesor" i wymienić pastę 

prawdopodobnie  YLOD  już raczej nie opłaca się tego naprawiać poszukaj w internetach 

zrób jeszcze to fan test

 

1. Odłączamy konsolę od sieci. W wersjach PS3 FAT należy wyłączyć konsolę przyciskiem znajdującym się w tyle konsoli, natomiast w Slimach odłączamy kabel od gniazdka.

2. Teraz wciskamy i przytrzymujemy przycisk EJECT, który odpowiedzialny jest za wysuwanie płyt. Następnie włączamy konsolę trzymając przycisk EJECT, gdy usłyszymy głośny szum, możemy puścić przycisk, w tej chwili konsola się czyści, zabieg trwać będzie około 30sekund.

3. Kiedy nasz fan test się zakończy, powinna zapalić się czerwona lampka z przodu systemu i zacząć mrugać, wtedy wyłączamy konsolę z sieci i podłączamy, na koniec wciskamy przycisk ON z przodu systemu i tak nasz test zakończył się sukcesem.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMario

Ok dzieki mam nadzieje ze "konsola sie czysci" nie oznacza ze wyczysci mi wszystkie gry z dysku :) zapomnialem dodac ze po tym jak konsola mi sie wylacza i wlaczam ja jeszcze raz to juz moge normalnie grac choc nie wiem czy cos to zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×