Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2017 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

Temacik związany stricte z trybem myClub :)

 

maxresdefault.jpg

 

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany co zrobić, żeby dostać 5-cio gwiazdkowego scouta ? :24_stuck_out_tongue:  Posiadacie już takowe ?

W tym roku fajnie to rozwiązali, pośrednio można kupić każdego grajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem, więc chyba nic specjalnie robić nie trzeba, kwestia szczęścia. Aczkolwiek jeden 5-cio gwiazdkowy scout jeszcze niczego tak naprawdę nie gwarantuje. Jedynie w ogóle daje możliwość wylosowania jakiegoś top tieru. Ale umówmy się, jakie są na to szanse? ;d Ważniejsza kwestią wydaje się być to, czy ktoś z Was dostał już scouta wyszukującego w konkretnym klubie? Bo to chyba oni będą kluczowi przy minimalizacji ryzyka, a sam osobiście jeszcze takiego dobrobytu nie uświadczyłem. 

 

Ogólnie, ja jestem na ten moment w kropce, żeby nie powiedzieć dup.., no. Nie mam pojęcia czy iść w agenturę, czy skupić się na aukcjach. Mam konkretną wizje składu to bardziej skłaniam się ku licytacji, ale ceny bardzo odstraszają - a wcale nie celuję w jakichś przekotów bo na mojej liście życzeń są takie asy jak Lucas Hernandez, Manquillo czy Jose Antonio Reyes. Z drugiej strony, pozwoliłem sobie dotychczas na angaż pięciu Top Agentów i powiedzieć, że wielkie nic - to nic nie powiedzieć. #jakżyć :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba na aukcje uderzyć :24_stuck_out_tongue:  Jedyny minus jest taki, że nie ma opcji "kup teraz", tylko trzeba licytować do samego końca...

Wczoraj widziałem taką aukcję z konkretnym klubem (Barcą), 4 gwiazdkowy scout poszedł za 50tys :24_stuck_out_tongue: To niech 5-cio gwiazdkowy kosztuje nawet 200tys, do tego scout z RWF i Messi wpadnie :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat pasuje brak BIN'u, ale ja zawsze miałem jakąś dziwną frajdę z doznawania frustracji. :biggrin: Wiesz, 50k za 4* z FCB to stosunkowo niedużo, jak tak obserwuje co się dzieje. Inna sprawa, że te 50k to pewnie omawiamy w kontekście pierwszej tury - równie dobrze w drugiej ktoś mógł podbić pod 150k i już nie tak pięknie. ;d Generalnie ja widzę to tak, aukcje są drogą, ale może jeszcze niekoniecznie w tej chwili. Mam na myśli, że teraz panuje chaos niemiłosierny, ja śledzę speców od Atleti i dziś 2* poszły za 32 000 w pierwszej turze, a niedługo po tym - 3* za 21 000. I bądź tu człowieku mądry. ;- ) 

Edytowane przez MayheM_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak racja, zapomniałem że są jeszcze kolejne tury... Fak, ciężko będzie coś ugrać :24_stuck_out_tongue:

Czemu polujesz na 2 gwiazdkowych tylko ? Czy to nie sam szrot czasem ? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluje na to, na co mnie stać. :biggrin: Nie no, to jest tak, że po prostu nie chce pochopnie przeszarżować teraz, kiedy rynek jest w powijakach. Mógłbym wyłożyć 200 000 i uderzać w Godina, ale jak za moment się okaże, że skończą się boosty do GP, wszyscy się trochę opamiętają i wyjdzie na to, że niepotrzebnie przepuściłem 100k - to zrobi mi się głupio i smutno. ;d To już wolę na razie przepłacić za Hernandeza czy Gimeneza, ale ostatecznie stracić na tym mniej. Oczywiście to też trochę wróżenie z fusów bo absolutnie nie mam pojęcia jak zachowa się ten rynek, ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby te ceny nie pospadały w którymś momencie. Niestety, jeszcze nie wiem którym... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno rynek się w końcu ustabilizuje ;)  Nie ma bata. Ja na razie gromadzę kasiurę i nic nie kupuje :24_stuck_out_tongue: Gram tymi początkowymi ogórkami + 5 PRO grajków :24_stuck_out_tongue:

Tak jak piszesz - trzeba to przeczekać ;)

BTW można tych swoich scoutów wystawić na aukcję ? Mam kliku 3 gwiazdkowych do sprzedania, ale kurczę nigdzie nie widzę takiej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Możesz sprzedać za parę GP, Pan Konami chętnie odkupi. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wypierdzieliłem Messiego ze składu i gram sobie drużynami max 3*, bo tylko takie granie w MyClub daje frajdę. 

Mocniejszy skład i tak ciężko by było utrzymać, bez coinsów za kasę i trzeba by było farmić z CPU a to odpada. 

 

Mam teraz fajny skład z OVR 77-80 i gra się naprawdę fantastycznie. Owszem trafiam na ludzi z koksami, ale max 1-2 w drużynie, bo wydaje mi się, że zwiększyli koszty graczy i ciężko nawet ze słabymi rezerwowymi zmontować silny trzy gwiazdkowy skład. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poniosło mnie, zaszalałem. Cholo podpisany! Wydatek niemały, ale to dożywotnia umowa. :biggrin: 

 

Z innych nowości, Agent Specjalny +80 znalazł dla mnie Neto. Cóż, szczęściem bym tego nie nazwał. ;| Dostałem też Arka z Neapolu, co w sumie nawet mnie ucieszyło, bo dotychczas strzelałem Nilmarem. Jak tam u Was? Coś ciekawego się wydarzyło?! ;d

 

Edytowane przez MayheM_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzę za pół godziny co trafię. Trzeba chyba trochę GP zarobić, żeby kilku zawodników zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.09.2016 o 11:27, MayheM_ napisał:

Dobra, poniosło mnie, zaszalałem. Cholo podpisany! Wydatek niemały, ale to dożywotnia umowa. :biggrin: 

 

Z innych nowości, Agent Specjalny +80 znalazł dla mnie Neto. Cóż, szczęściem bym tego nie nazwał. ;| Dostałem też Arka z Neapolu, co w sumie nawet mnie ucieszyło, bo dotychczas strzelałem Nilmarem. Jak tam u Was? Coś ciekawego się wydarzyło?! ;d

 

No ja się chyba mogę poniekąd pochwalić swoim fartem bo:

 

- z agenta za 10 000 wypadł mi właśnie GODIN :) o którym pisałeś że mógłbyś wyłożyć 200 000 :1_grinning: ale wiadomo, że to fart.

- z darmowej piłki od KONAMI wypadł mi Manuel Neuer ovr 90

- ponownie z agenta za 10 000 trafiłem czarną tym razem Jose Callejon ovr chyba 88

- teraz z tej paczki od specjalnych agentów co dodali to otworzyłem tą gdzie jest 3% na czarną i reszta złote to trafiłem czarną i wypadł Marcelo

 

z tych gorszych to mahrez, guarin, c.sanchez, Coman.

 

Także Panowie na początku grajcie i róbcie te osiągnięcia. Ja uzbierałem 80 000 i bez wahania kupiłem 8 agentów i udało się trafić coś fajniejszego. W aukcje się jeszcze nie bawiłem choć pewnie można fajnie pokombinować żeby trafić coś fajnego. Potem bez kasy a się okazało że kontrakty się pokonczyly i panika :1_grinning: ale na szczęście prezent od KONAMI w postaci 20 000 mnie uratował :) (w zakładce inbox jeśli ktoś jeszcze nie wie )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godin?! Oddawaj, miał być mój. :confused: Chociaż z drugiej strony, może i dobrze - gdybym miał Faraona to nie mógłbym już swojego parkinsona w defensywie usprawiedliwiać. :biggrin: No, a tak poważnie to faktycznie nie najgorzej Ci to poszło. U mnie bieda, pasuje już z tematem jeśli chodzi o agentów bo szarpnąłem się na 5 sztuk i jedyny ten Milik, co można go brać pod uwagę przy budowaniu składu, przynajmniej na ten moment. Za to na rynku trochę jakby się uspokoiło, dlatego dziś wchodzę z buta w aukcje i kompletuje drużynę - słabą, ale drużynę! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajsze 20 losowań u mnie dwa razy czarna. Modric i Ozil... Liczyłem na coś więcej :-P

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety dramat niesamowity. Pierwsze losowanie, złota piła i...Alessio Cerci :38_worried: Teraz gram turniej LM i może tam za tego darmowego agenta wypadnie coś lepszego.

Więcej kasy na losowania nie mam zamiaru wydawać. Skupię się na aukcjach i na konkretnych zawodnikach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze muszę rozegrać LM vs COM. Oprócz tego masz jeszcze jednego agenta za darmochę, nie wiem czy już grałeś - za zwycięstwo w jednym meczu LM, online. Nie pamiętam nazwy, ale na głównej znajdziesz. Mnie przypadł Nacho Monreal i w sumie... pasuje mi to.

 

Kupiłem też Saula i Correę. Co ten drugi się już zdążył przywitać... Jak przeciwnik nie wyłącza powtórki w PES'ie - wiedz, że coś się dzieje. :biggrin:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MayheM_ napisał:

Oprócz tego masz jeszcze jednego agenta za darmochę, nie wiem czy już grałeś - za zwycięstwo w jednym meczu LM, online. Nie pamiętam nazwy, ale na głównej znajdziesz.

 

Ale gdzie dokładnie ? W myClub ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę ale brameczka  ładna ;) W ogóle jak macie ochotę na spary to zapraszajcie śmiało do znajomych z dopiskiem ze z forum :)

Z takich ciekawostek to mi nic ciekawego z piłek nie wylatywalo a kumpel mówi "dawaj odwracamy się i losujemy na ślepo" i kto mu wypadł ? Właśnie godin  :1_grinning: Ja tak samo zrobiłem przy paczce z Marcelo haha. Także Pany  obracać sie i TOTY wybierać !:D

 

 

Edit: jak to jest z tymi darmowymi 10 000 co tydzień ? Któryś dzień z rzędu rzędu loguje i dostaje kasę. Wczoraj w zakładce inbox 2x po 10 000 teraz teraz loguje i też 10 000. Na początku jak się włącza jest informacja ze chyba przez kilka dni będzie będzie dostawać codziennie a potem już normalnie ta ta tydzien  przez 10 tygodni tak ?

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wylosowałem pierwszy strzał L.Suarez potem Pique oraz Ł. Piszczek i szczęście prysło teraz ostatnie na dziś losowanie i K. Trapp 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty kolesia który próbował grać tylko trojkatami :1_grinning: Za to lubię tego pesa, że w końcu idzie się przed tym obronić :) final LM, niestety z piłki tylko S.Bender :)  

tmp_3430-PS_Messages_20160923_2125091535951038.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś daję fajne propozycje do złożenia coś ze srebnych piłek. Jest dużo perełek :)

Na razie ten Auction house to kwas... BTW jak można dać za agenta 3 gwiazdkowego 100k GP haha

Słabszych agentów czyt. mniej popularnych mozna wyłapać w dobrej cenie. I kontrakty potem tańsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×