Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2017 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

Hahah, pamiętacie jak wczoraj pisałem, że wchodzę z buta w aukcje? No to wszedłem. Akurat miałem jeden z tych piątkowych wieczorów, to myślę - wrócę rano i pięknie, będzie z czego budować te maszynerie na weekend, ale ze mnie mały spryciarz. I oto jestem, 0/10, przegrałem wszystko co było do przegrania. Poległem na trzygwiazdkowych Evertonach, Sevillach, Valenciach, Sunderlandach. Mało tego, do każdej ceny która przyszła mi na myśl dokładałem po 5k dla pewności. Nic, null, zero. Czy ci ludzie tam są normalni?! Szkoda strzępić ryja. Idę spać. :biggrin:

Edytowane przez MayheM_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ruszyło Competition w My Club. 5-6 meczy grało się bardzo fajnie, zero lagów. W kolejnej fazie trafiłem na typa gdzie miałem mega lagi. Przegrałem 1:0 w końcówce i od razu wyłączyłem grę. Do dupy takie granie. Nie wiem czy koleś nie miał lagów albo się nauczył grać z lagami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Dziś w końcu udało mi się wygrać jakąś aukcje za w miarę rozsądną cenę to sprawiłem sobie Vietto na SS, Correę w związku z tym przesunąłem na skrzydło i tak patrze na to wszystko, myślę - nawet, nawet, powoli wyjściowa jedenastka wygląda całkiem sympatycznie. No to nic, zostało trochę grosza - otworzę paru agentów, a co mi tam. Otwieram, a tam Panicz Griezmann na wejściu, oczywiście na SS. I tyle z Vietto, nie żebym narzekał. :biggrin: Ponarzekam natomiast na to, że dostałem też Pepe. Czemu to nie mógł być Godin, albo chociaż Gimenez. Dlaczego?! 

 

Co do połączenia to dziś zagrałem z ~6 spotkań, z czego bodaj jedno tylko z cyklu Polak Polakowi wilkiem, i całkiem znośnie było. Idziemy w dobrym kierunku. ;- )

Edytowane przez MayheM_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to nie mógł być Godin ? Już Ci odpowiadam.... ponieważ ja go mam a chodzą pogłoski na mieście, że tylko jeden jest w grze...   hahahah :1_grinning: kurcze Griezmanna  zazdroszcze, bo nie mam zbytnio napastnika właśnie SS. Mam jakiegoś grajka ovr 75, nawet nawet z tym że ma niewiele speeda :) i tu pytanie. Musiałbym na rynku szukać scouta tylko z pozycją SS ? najlepiej 5 gwiazdek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko. Tzn. tak, musiałbyś. :biggrin: Problem natomiast jest taki, że nawet jak będziesz dysponował pięciogwiazdkowym SS'em to sam w sobie nic nim nie zdziałasz, bo dalej Twoja szansa na trafienie np. Griezmanna będzie tak marna, że szkoda gadać. Musiałbyś na tym przykładzie mieć zarówno SS 5*, jak i zawęzić scoutem 5* Atletico Madryt. Mało tego, w takim układzie dalej nie masz pewności, że złapiesz Antosia, bo będzie jeszcze Correa. I szansa na to, że z tej dwójki wypadnie Francuz wcale nie wynosi 50/50. Także dla pewności musiałbyś dorzucić i trzeciego skałta, który ograniczy Ci to już tylko i wyłącznie do Griezmanna. O koszta takiej operacji nie pytaj. ;D

 

EDIT: To oczywiście tylko tak przykładowo. Możliwe, że można to zrobić na jakiś dwóch kartach. Np. gdyby zawodnik był jedynym reprezentantem swojego kraju w drużynie klubowej, wtedy wystarczy tylko klub + narodowość. To chyba taki najprostszy przykład. 

Edytowane przez MayheM_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wróciłem do Messiego w ataku i od razu widac efekty. Co prawda na lewej obronie musi grać chłopek z Ovr 60 i w środku pola Ovr70 a reszta mniej niż 80, żeby zachować team 3* ale jakoś dajemy radę. Może co trzeci mecz ktoś strzela mi bramkę i gra się zarąbiście. 

4 liga przywitała nas z powrotem po lekkim kryzysie :)

 

Kurcze czekam jutro na agentów z LM i potrzebuje dwóch w miarę niezłych napastników, żeby wywalić Messiego i uzupełnić ławkę rezerwowych. 

Swoją drogą bardzo fajnie to rozwiązali, że największe koksy podnoszą bardzo wartość całej drużyny. Gra się mego miodnie w MyClub, chociaż ten TS dalej mnie troszkę denerwuje, bo "niedzielne stefany" dobrze grają przez to w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem długo teamem 3* w 16, ale teraz robię inaczej. Piłkarze się rozwijają, co jakiś czas wpada ktoś lepszy i naprawdę ciężko będzie grać tylko taką drużyną. Teraz gram wszystkimi. Ale będę wybierał z graczy ~80 takich naprawdę dobrych i budował z nich drugą drużynę 3*. Raz będę grał moimi najlepszymi, a raz sredniakami. Dobry sposób też na stamine, można co dwa mecze zmieniać skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, MayheM_ napisał:

Ciężko. Tzn. tak, musiałbyś. :biggrin: Problem natomiast jest taki, że nawet jak będziesz dysponował pięciogwiazdkowym SS'em to sam w sobie nic nim nie zdziałasz, bo dalej Twoja szansa na trafienie np. Griezmanna będzie tak marna, że szkoda gadać. Musiałbyś na tym przykładzie mieć zarówno SS 5*, jak i zawęzić scoutem 5* Atletico Madryt. Mało tego, w takim układzie dalej nie masz pewności, że złapiesz Antosia, bo będzie jeszcze Correa. I szansa na to, że z tej dwójki wypadnie Francuz wcale nie wynosi 50/50. Także dla pewności musiałbyś dorzucić i trzeciego skałta, który ograniczy Ci to już tylko i wyłącznie do Griezmanna. O koszta takiej operacji nie pytaj. ;D

 

EDIT: To oczywiście tylko tak przykładowo. Możliwe, że można to zrobić na jakiś dwóch kartach. Np. gdyby zawodnik był jedynym reprezentantem swojego kraju w drużynie klubowej, wtedy wystarczy tylko klub + narodowość. To chyba taki najprostszy przykład. 

Dobrze, dobrze zrozumiałem, że będzie mi na prawdę ciężko trafić TWOJEGO Griezmanna :1_grinning:  ale może to i dobrze wiesz ? bo MÓJ Godin mógłby być zazdrosny, że straci miano pupilka w zespole haha :1_grinning:

Co do piłek wczoraj otworzyłem 4, wydałem 40 000 i tylko jedna złota... i na dodatek bramkarz ovr 85 (nie pamiętam kto), niby spoko, niejeden by chciał ale cóż on może u mnie zdziałać jak na bramce Neuer :1_grinning:  się pochwaliłem Wam co mi to nie wypadło na początku i chyba zapeszyłem bo teraz klapa :1_grinning:

 

Wczoraj jaki wpierdziel dostałem dwa mecze z rzędu chyba po 4:1  ale co jest fajne w tym pesie że wiem że chciałem za szybko bramke zdobyć, za dużo piłek niecelnych do przodu no i masz....

W ogole trafiłem na kolesia 27 meczy 25 wygranych 2 remisy i zero porażek. Mecz się zaczyna 1:0 dla mnie myśle se będzie izi pizi a tu druga połowa i wtopa 1:3 :1_grinning: koleś specyficzny, zero presingu, zero 2 x odbiór tylko cofał się wszystkimi,  Dużo w ogole jest specyficznych graczy gdzie jeden gra długimi, drugi tylko tiki taka a trzeci wyczekuje okazje na kontre. Bardzo fajnie ze kazdy ma swój styl czego w fifie raczej nie ujrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak! ;D Życzę Ci żebyś miał kogo tam sobie tylko zechcesz. Mówię tylko, że to będzie długa droga. :biggrin: Też wczoraj trafiłem na typa ~900, WL 80/20 i ugrałem 1:1. Właściwie to byłem bliżej rozstrzygnięcia tego na swoją korzyść, ale luz i tak jestem zadowolony bo nie specjalnie czuje się mocny w tę grę. ;d Z tym, że to był mecz w warunkach offline, idealne połączenie. Zaraz inna bajka. Co ciekawe koleś był z Armenii. W ogóle nie łapie tego, gram z Jankesami, Ormianami i bóg wie kim jeszcze, połączenie doskonałe. Gram z Polakami i mam wrażenie, że grają na Celeronie 366, przez modem, w lesie, w Dymaczewie Dolnym. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayhem ja zauważyłem, że nie ma znaczenia skąd ktoś jest. Już wcześniej pisałem, że grałem 2x z jednym gościem w MyClub i raz były takie lagi , że się grać nie dało, a dwa mecze później z tym samym było idealne połączenie. 

Kurcze potrzebuje jakiegoś fajnego napastnika, bo Messiego muszę wywalić ze składu, a do top Agentów nie ma w ogóle farta... ehh

 

I powiem Wam, że mi się łatwiej czasami gra z tymi z wysokim ratingiem niż ze słabszymi graczami, którzy są tak nieprzewidywalni, że nie wiadomo co zrobi w danej akcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może tak jest, chociaż ja jeszcze tego nie doświadczyłem. Dwa razy miałem sytuacje, że grałem z kimś dubla, w obu przypadkach były to mecze z rodakami. No i z jednym miałem dwukrotnie offline, z drugim natomiast dwa razy lag niemiłosierny. Z tymi low-rejtami to może i racja. :biggrin: W ogóle wstyd mi przed samym sobą ale nie wyrzuciłem tego Pepe ze składu. Od kiedy robi mi defensywę, a przede wszystkim wygrywa głowy - notuje całkiem niezłe wyniki, podbiłem pod 750 ratingu i w sumie sam jestem zaskoczony. Muszę szybko załatwić jakiegoś dobrego obrońcę bo moja moralność cierpi. :wink:

Edytowane przez MayheM_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MayheM_ napisał:

Być może tak jest, chociaż ja jeszcze tego nie doświadczyłem. Dwa razy miałem sytuacje, że grałem z kimś dubla, w obu przypadkach były to mecze z rodakami. No i z jednym miałem dwukrotnie offline, z drugim natomiast dwa razy lag niemiłosierny. Z tymi low-rejtami to może i racja. :biggrin: W ogóle wstyd mi przed samym sobą ale nie wyrzuciłem tego Pepe ze składu. Od kiedy robi mi defensywę, a przede wszystkim wygrywa głowy - notuje całkiem niezłe wyniki, podbiłem pod 750 ratingu i w sumie sam jestem zaskoczony. Muszę szybko załatwić jakiegoś dobrego obrońcę bo moja moralność cierpi. :wink:

Poleciłbym Ci Godina no ale......

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, do 25 czy tam 26 były. ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni były. Teraz tylko te tygodniowe. W ogóle gdyby nie te bonusy za wygranie pierwszego meczu w danym dniu to bym chyba rzucił tym my clubem. Kontrakty biją na głowe... taki Godin Neuer kontrakty po ponad 3 tys gdzie za przegrany mecz dostaje 900 a za wygrany 1800.  Dobrze, że te premie to zawsze za pierwszy emcz ponad 3 tys zarówno division jak i SIM jak i z PC itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zagrać i wygrać te zawody z kompem na samym dole. 

Wczoraj sobie zagrałem i zgarnąłem ponad 40k GP za 5 meczy. 

Zakręciłem kilku agentów i wpadł Varane, Y.Toure,  genialny jakiś wysoki DMF z Portugalii i G.Bale. 

Teoretycznie mam już super skład 5*, jednak wolę grać 3*, dlatego Messi i G.Bale lądują w głębokich rezerwach

Brakuje mi teraz tylko napastników i idziemy na 1 ligę. 

Wczoraj sobie awansowałem do 2 ligi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany wczoraj zalicytowałem aukcję 5-cio gwiazdkową, wyłożyłem 200k, runda się kończy i...wskakuję final round z czasem 24h ? :O Tak jest we wszystkich aukcjach ? Teraz kasę mi zablokowało na 24h. Rozumiem, że jak nie wygram aukcji to wróci ? :24_stuck_out_tongue:  Zawsze jest tak ? Można trafić aukcję tylko "final round" czy zawsze trzeba zaczynać od "first round" ? Jeszcze jedno - mam jeszcze na koncie 80k, mogę jakoś podbić te obecne 200k w aukcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arboos napisał:

Polecam zagrać i wygrać te zawody z kompem na samym dole. 

Wczoraj sobie zagrałem i zgarnąłem ponad 40k GP za 5 meczy. 

Zakręciłem kilku agentów i wpadł Varane, Y.Toure,  genialny jakiś wysoki DMF z Portugalii i G.Bale. 

Teoretycznie mam już super skład 5*, jednak wolę grać 3*, dlatego Messi i G.Bale lądują w głębokich rezerwach

Brakuje mi teraz tylko napastników i idziemy na 1 ligę. 

Wczoraj sobie awansowałem do 2 ligi :) 

ooo dobrze wiedzieć. Jakbyś jeszcze mógł podać nazwę tych zawodów. Chodzi Ci o ten master 3-gwiazdkowy czy jakoś tak ?  Byłbym wdzięczny :)

Jak Ty juz w pierwszą lige celujesz to widze spoooro pograłeś :) ja dopiero zaczynam 10 i narazie pierwszy mecz wygrany :)

 

Co mnie w ogóle bardzo zdziwiło, że grając ten mecz w 10 lidze wyszukało mi kogoś z 12 i był to jego pierwszy mecz w my club...hmm.. myślałem że losuje nam przeciwników z tej samej ligi.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam 7 lige, a grając w 8 wylosowało mi dwa razy przeciwnika z 1 ligi. Rating miał większy o ponad 500 ode mnie, pomimo filtrów. Także raz losuje lepszych raz gorszych, jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w jakiej lidze grasz nie ma znaczenia kogo nam losuje. Filtr też za wiele nie daje, bo jak nie znajdzie nam rywala z naszym ratingiem, to szuka już jakby bez filtra jeśli chodzi o rating. 

 

Grassek  tak to są te zawody z CPU Masters coś tam. Ja mam prawie 100 meczy już zagranych i praktycznie w każdym sezonie awans. Raz tylko spadłem bo nas kryzys dopadł w 4 lidze, gdzie na 8 meczów wygrałem tylko dwa. 

Teraz już jedziemy w górę, ale ciężko będzie o kolejny awans bo trzeba 24 pkt zdobyć i do utrzymania 21 pkt - gdybym miał lepszych napastników to może by dało radę. 

G.Bale na SS się nie nadaje a skrzydłowymi nie gram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, arboos napisał:

Polecam zagrać i wygrać te zawody z kompem na samym dole. 

Wczoraj sobie zagrałem i zgarnąłem ponad 40k GP za 5 meczy. 

Zakręciłem kilku agentów i wpadł Varane, Y.Toure,  genialny jakiś wysoki DMF z Portugalii i G.Bale. 

Teoretycznie mam już super skład 5*, jednak wolę grać 3*, dlatego Messi i G.Bale lądują w głębokich rezerwach

Brakuje mi teraz tylko napastników i idziemy na 1 ligę. 

Wczoraj sobie awansowałem do 2 ligi :) 

 

Panie jak nazywają się te zawody ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te zawody, gdzie za zwycięstwo jest 20000. Drużyna minimum 1800. To jest na samym dole.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 liga coraz bliżej, ale już dzisiaj nie ma mocy na granie. 

Potrzebujemy do awansu 8 pkt w 4 ostatnich meczach. 

Ale my gramy kapitalnie naszymi toporami. Panowie prawda jest taka, że jak tylko trafię jakiś dwóch solidnych napastników to nikt ze mną strzału nawet nie odda hyhy

Na razie Giabbadini i Ings z Liverpoolu są solidni, ale do całej reszty to im bardzo daleko. 

 

Dzisiaj już odpuszczam, po cięzkim meczu z gościem z ratingiem 860 który sobie przegrał tylko 7 razy w 56 meczach. 

Wygrałem pewnie 3:2 ;) 

 

Najlepszy PES w historii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 5 agentów i 5 srebrnych zawodników... bleee aż się odechciewa.

Wygrałem ten turniej za drugim razem. Jak trafiłem w półfinale na real to odpadlem ale za drugim razem to już nawet w finale z Barca na top playerze było 4:1. Real jest nieziemsko przeskilowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×