Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Instant on to tryb uspienia czyli chodzi cały czas,jak chcesz gasic całkowicie to tryb oszczedzania energi ja go używam to jedyna roznica że troche dłużej sie włącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Instant on to tryb uspienia czyli chodzi cały czas,jak chcesz gasic całkowicie to tryb oszczedzania energi ja go używam to jedyna roznica że troche dłużej sie włącza.
Jak włączysz całkiem to nie pobiera aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym niby nie pobiera? bo mam na oszczedzaniu energi i wszystko sie aktualizuje samo z tym że wtedy gdy konsola jest włączona a na instant on pobiera kiedy tylko sie pojawi aktualizacja,na poczatku miałem to włączone i w nocy sie zalaczały wentylatory bo cos sie pobierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie oszczędzania energii nie pobiera aktualizacji jak jest wyłączony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, CePeeN napisał:

W trybie oszczędzania energii nie pobiera aktualizacji jak jest wyłączony. 

Czy ja napisałem,że pobiera jak jest wyłaczona? czytanie ze zrozumieniem sie kłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, emil51 napisał:

Na czym niby nie pobiera? bo mam na oszczedzaniu energi i wszystko sie aktualizuje samo z tym że wtedy gdy konsola jest włączona a na instant on pobiera kiedy tylko sie pojawi aktualizacja,na poczatku miałem to włączone i w nocy sie zalaczały wentylatory bo cos sie pobierało.

 

Odpowiadalem na twoje pytanie w pierwszym zdaniu. Ja wiem jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadając dwa xboxy mogę korzystać z gier i xbox live na obu w tym samym czasie, analogicznie jak na ps4? Mam obecnie xone i rozważam dokupienie xonex (xone poszedłby do dzieciaków). Chyba @SephiroT przerabia/ał taką konfiguracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy posiadając dwa xboxy mogę korzystać z gier i xbox live na obu w tym samym czasie, analogicznie jak na ps4? Mam obecnie xone i rozważam dokupienie xonex (xone poszedłby do dzieciaków). Chyba [mention=45190]SephiroT[/mention] przerabia/ał taką konfiguracje.
Tak bez problemu możesz tak śmigać :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet łatwiej bo można zostawić konto zakupowe w tle i grać na swoim. Można mieć więc osobne konto na gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując:

- konto zakupowe X zostawiam na obu konsolach

- korzystam z gier zakupionych na koncie X jednocześnie na obu konsolach logując się np. na konta Y i Z

Czy dobrze zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli podsumowując:
- konto zakupowe X zostawiam na obu konsolach
- korzystam z gier zakupionych na koncie X jednocześnie na obu konsolach logując się np. na konta Y i Z
Czy dobrze zrozumiałem?
Dokładnie tak! To jest jaśnie panie szefie cebula i nie zapomnij o zakupach w najtańszym regionie np. Argentyna

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Dokładnie tak! To jest jaśnie panie szefie cebula i nie zapomnij o zakupach w najtańszym regionie np. Argentyna

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

...no i co noobie wprowadzasz w błąd? :24_stuck_out_tongue:

Godzinę temu, yogi79 napisał:

Czyli podsumowując:

- konto zakupowe X zostawiam na obu konsolach

- dla konta X ustawiam na konsolę A jako podstawową/domową

- Na konsoli A nie używam konta X chyba że kupuję właśnie na nim grę 

- korzystam z gier zakupionych na koncie X jednocześnie na obu konsolach na konsoli A automatycznie na każdym zalogowanym na niej koncie a na konsoli B logując się na kondo X i przełączając  np. na konta Y i Z

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak w błąd, działa tak jak napisał przecież... Czyli 1 konto zakupowe, a gra na 2 konsolach...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to jest duże "spłycenie" zabiegu dzielenia. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach video konsoli jest  "zezwalaj na tryb YCC  4:2: 2" .  Czy warto to włączyć  i jak to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś się da legalnie kupować taniej klucze do gier? Przykładowe w sklepie na konsoli FH3 jest za 200 z groszami, a znalazłem digital code na stronce CDkeys.com za 100 z groszami. Czy to jest legalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gdzieś się da legalnie kupować taniej klucze do gier? Przykładowe w sklepie na konsoli FH3 jest za 200 z groszami, a znalazłem digital code na stronce CDkeys.com za 100 z groszami. Czy to jest legalne?


Klucze są legalne, natomiast kupowanie kont już raczej nie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Czy gdzieś się da legalnie kupować taniej klucze do gier? Przykładowe w sklepie na konsoli FH3 jest za 200 z groszami, a znalazłem digital code na stronce CDkeys.com za 100 z groszami. Czy to jest legalne?

 

CDkeys miewa dziwne zasady bezpieczenstwa - np pierwszy zakup i prosza o wyslanie zdjecia karty z ktorej zrobiono platnosc z gdzie zakrywasz nr ale musi byc widoczny wlasciciel oraz 4 ostanie cyfry i data waznosci a wszystko na kartce na ktorej jest napis cdkeys.com i aktualna data i godzina.

 

CDkeys wg ich wlasnego opisu bazuje na zakupach w roznych regionach. Z tego co domniemam biora skądś kody robia ich fotki i kod w takiej formie dostajesz.

 

Nie jest to market place jak G2A, Kinguin i Gamivo ale nie jest to tez autoryzowany sprzedawca jak Humble, 2game, voidu, gog, fanatical, GMG i nascie innych sklepow.

 

Ja na cdkeys kupowalem raz (kod na PC) - i poza problemem z wysylaniem danych innych nie uswiadczylem kod zadzialal.

 

Jesli zaczniesz wyszukiwac w google to opinie sa podzielone nt tego jak dziala cdkeys.

 

W wypadku XO alternatywa jest kupno zdrapek na inny region i zakupy w innym regionie gdzie jest taniej. Rozwiazanie takie nie jest blokowane, wiec mozna domniemac ze MS nie dba o to.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gdzieś się da legalnie kupować taniej klucze do gier? Przykładowe w sklepie na konsoli FH3 jest za 200 z groszami, a znalazłem digital code na stronce CDkeys.com za 100 z groszami. Czy to jest legalne?
Odpalasz stronę xbox store checker i sprawdzasz gdzie najtaniej i kupujesz...

Najczęściej w Argentynie, Ruscy, Turcja, Meksyk...

100% legitymacji bo od MS to kupujesz...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

CDkeys miewa dziwne zasady bezpieczenstwa - np pierwszy zakup i prosza o wyslanie zdjecia karty z ktorej zrobiono platnosc z gdzie zakrywasz nr ale musi byc widoczny wlasciciel oraz 4 ostanie cyfry i data waznosci a wszystko na kartce na ktorej jest napis cdkeys.com i aktualna data i godzina.

Kupowałem niedawno kod Steam na CDkeys i żadnych dziwnych autoryzacji nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
CDkeys miewa dziwne zasady bezpieczenstwa - np pierwszy zakup i prosza o wyslanie zdjecia karty z ktorej zrobiono platnosc z gdzie zakrywasz nr ale musi byc widoczny wlasciciel oraz 4 ostanie cyfry i data waznosci a wszystko na kartce na ktorej jest napis cdkeys.com i aktualna data i godzina.
 


Że co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TeraJacek

@danken000

 

Oto panowie dowod

To ze wy nie mieliscie takich sytuacji nie znaczy ze nie instnieja - wyszukajcie w google ilu uzytkownikow narzekalo na taki zjepsuty system weryfikacji

 

image.png.ed5ad88e3f9275002a6fc854fec7e23a.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, MagEllan napisał:

@TeraJacek

@danken000

 

Oto panowie dowod

To ze wy nie mieliscie takich sytuacji nie znaczy ze nie instnieja - wyszukajcie w google ilu uzytkownikow narzekalo na taki zjepsuty system weryfikacji

Faktycznie idiotyzm. Takimi rzeczami się bank zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A okej dzięki. Co do pada. Rozumiem, że jest tylko możliwość wymiany baterii, albo dokupienia jakiś akumulatorków? Nie ma takiej możliwości podładowania jak DS poprzez choćby kabel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×