Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

A okej dzięki. Co do pada. Rozumiem, że jest tylko możliwość wymiany baterii, albo dokupienia jakiś akumulatorków? Nie ma takiej możliwości podładowania jak DS poprzez choćby kabel?

 

jest taka opcja: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/batteries-chargers/play-and-charge-kit

 

Choc ja uwazam ze ladowarka plus akumulatorki to dobre rozwiazanie. Wymiana to nascie sekund doslownie wiec nie problem. A majac 4ry aku 2 w padzie a pozostale 2 doladowujesz, lub naladowane czekaja na swoja kolej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam play and charge i sprawdza się świetnie. Kabel długi, więc nie ma problemu jak potrzeba grać podczas ładowania.

No i same akumulatorki długo trzymają.

Po przesiadce z pada Sony byłem w pozytywnym szoku. Teraz to już przyzwyczajenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A okej dzięki. Co do pada. Rozumiem, że jest tylko możliwość wymiany baterii, albo dokupienia jakiś akumulatorków? Nie ma takiej możliwości podładowania jak DS poprzez choćby kabel?

Tylko play and charge. Nie baw się w akumulatorki bo to zbędna robota. Podpinasz kabel, który jest długi i jedziesz dalej. Ja np. mam kabel podłączony do kontaktu obok kanapy wiec nic przed nogami się nie pląta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co kto lubi. Ja jadę na akumulatorkach i jestem zadowolony. Pomijam już fakt czasu pracy pada.
Oto moje zmierzone czasy o których już pisałem
Duracell dołączone do pada 24h podzielone na około 6 czterogodzinne sesje
Moje już mocno zużyte akumulatorki 2600mAh około 12h
Nowe 2100mAh około 8-9h na ładowaniu.


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawie 2 miechy z XoX i jestem bardzo zadowolony. Trylogia Girsów zaliczona. Czwórka prawie skończona ( trochę się przejadło ) Forza 7 wciągnęła mnie na długo, ale dzisiaj uruchomiłem FH3 i....i co to kurde jest? Zajebista gra. Fajne są promocje typu 1zł za miesiąc z XBGP. Masa tytułów do  ogrania. Warto było kupić, dodatkowo nie posiadając nigdy żadnej konsoli od MS.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



No prawie 2 miechy z XoX i jestem bardzo zadowolony.


No I pogratulować. Bo zadowolenie jest najważniejsze.
I że powtórzę się jak zdarta płyta dla mnie fh3 jest arcade prawie idealnym. Polecam.


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wrócił do mnie XOX z serwisu (konsola wysłana do serwis 26marca). Wymienili konsole bo jest inny sn. W tej już wentylator nie tyrkota. Chodzi podobnie do XOS którego miałem. Teraz można pograć w spokoju w PUBG :)  Szkoda tylko, że tyle to trwało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator chodzi juz normalnie bo wyszlo nowe oprogramowanie ktore to usuwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę w szoku jestem jak Koks radzi sobie ze starszymi gierkami . Wiem że to młodych ludzi nie interesuje , ale życzę każdemu żeby dostał taki zastrzyk czystej nostalgii z jakaś swoją grą sprzed lat na plejce np. . Takie Ninja Gaiden to dla mnie jest niepojęte jak to wygląda w 4k , fakt że jak się odpala mamy dokładny "remaster" animacji bootowania konsoli jak w 2003 no coś pięknego . RDR wiadomo ale też zaliczyłem już Wieśka 2 i również bawiłem się świetnie ( niektóre tekstury lepsze niż wersja pc a to marny port z 360 ! ) . Nie znam sie na tym ale grałem we wszystkie te gierki na starszych xboxach i to jest absolutne mistrzostwo świata jak działa to emu , swoją drogą takie RDR wyrwałem w jakimś lombardzie pudełko za 25 zika , a sciągneło mi wersje GOTY z dlc :) micro :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vertical stand jest ten sam do xos i xox?
Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2018 o 22:47, emil51 napisał:

Wentylator chodzi juz normalnie bo wyszlo nowe oprogramowanie ktore to usuwa.

 Z pewnością nowym oprogramowaniem naprawili terkoczący wentylator...Takie pierdoły to możesz na infolinii MS opowiadać.

 

Swoją drogą w tej nowej konsoli mam taki problem, że włączam konsole padem, i zanim załaduje się system, pad traci połączenie z konsola (miga światełko na padzie). Muszę przytrzymać znaczek X- wyłączyć pada i włączyć jeszcze raz i dopiero się paruje. Dzieję się to raz na dwa, trzy odpalenia konsoli. We wcześniejszym XoX nie miałem tego problemu wiec pad raczej jest sprawny. Ktoś coś wie na ten temat? Może to problem nowego firmware ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gregor_TSK napisał:

 Z pewnością nowym oprogramowaniem naprawili terkoczący wentylator...Takie pierdoły to możesz na infolinii MS opowiadać.

 

Swoją drogą w tej nowej konsoli mam taki problem, że włączam konsole padem, i zanim załaduje się system, pad traci połączenie z konsola (miga światełko na padzie). Muszę przytrzymać znaczek X- wyłączyć pada i włączyć jeszcze raz i dopiero się paruje. Dzieję się to raz na dwa, trzy odpalenia konsoli. We wcześniejszym XoX nie miałem tego problemu wiec pad raczej jest sprawny. Ktoś coś wie na ten temat? Może to problem nowego firmware ?

 

To chyba częsty problem. Sparuj go po kabliczku i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 fps na Xbox one x to żarty gdzie na zwykłym są spadki do 34 

 

exy ms to żenada pozostają multiplatformy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Banan91PL napisał:

28 fps na Xbox one x to żarty gdzie na zwykłym są spadki do 34 

 

exy ms to żenada pozostają multiplatformy

O jakiej grze piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, CePeeN napisał:

O jakiej grze piszesz?

State of decay 2, na yt jest test od df czy od kogos innego widziałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ sobie wybrał grę do oceny mocy xox. Prawdziwe exy jak Gyrosy czy Halo chodzą wzorowo w ubergrafice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pablos_PRO napisał:

Ależ sobie wybrał grę do oceny mocy xox. Prawdziwe exy jak Gyrosy czy Halo chodzą wzorowo w ubergrafice

Mam xox i tylko mówię jak to jest w przypadku tej produkcji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Banan91PL napisał:

Mam xox i tylko mówię jak to jest w przypadku tej produkcji 

 

Wiem wiem słaba gra bo wszyscy już ograli na YT, ale gościu na portalu gry-online fajnie to ujął :) To taki Gothic: sztywny, średni graficznie, z błędami, ale jaki fun dający :) 

 

Trzymam się tego kurczowo w nadziei, że ma rację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Wiem wiem słaba gra bo wszyscy już ograli na YT, ale gościu na portalu gry-online fajnie to ujął :) To taki Gothic: sztywny, średni graficznie, z błędami, ale jaki fun dający :) 

 

Trzymam się tego kurczowo w nadziei, że ma rację :)

Ile ja na yt platyn wbiłem to nie zliczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić w pełni oryginalny kod/cdkey do gry Red Dead Redemption? Nie mogę jakoś kupić na Xboxie X, bo mi coś wyskakuje, że nie mam ważnej zarejestrowanej opcji płatności. Żadnych danych do karty podawać nie mam zamiaru, a tutaj nie mogę normalnie wykorzystać pieniędzy, które mam na koncie live. Pudełko odpada, bo objeździłem sklepy i nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mogę kupić w pełni oryginalny kod/cdkey do gry Red Dead Redemption? Nie mogę jakoś kupić na Xboxie X, bo mi coś wyskakuje, że nie mam ważnej zarejestrowanej opcji płatności. Żadnych danych do karty podawać nie mam zamiaru, a tutaj nie mogę normalnie wykorzystać pieniędzy, które mam na koncie live. Pudełko odpada, bo objeździłem sklepy i nie znalazłem.
Sklep na xbox 360 to niestety osobna bajka.
Allegro i używka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2018 o 15:11, SephiroT napisał:

Sklep na xbox 360 to niestety osobna bajka.
Allegro i używka?

No ja dokładnie tak zrobiłem-kupiłem Wieśka 2 i RDR jako używki z X360 a po instalacji pobrało mi ze sklepu w obu grach wersje rozszerzone ze wszystkimi dodatkami.Koszt 80 zł więc myśle że naprawdę warto bo gierki wygladaja naprawdę dobrze.Wstyd się przyznać ale RDR gram pierwszy raz dopiero na XOX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja dokładnie tak zrobiłem-kupiłem Wieśka 2 i RDR jako używki z X360 a po instalacji pobrało mi ze sklepu w obu grach wersje rozszerzone ze wszystkimi dodatkami.Koszt 80 zł więc myśle że naprawdę warto bo gierki wygladaja naprawdę dobrze.Wstyd się przyznać ale RDR gram pierwszy raz dopiero na XOX.
Ale sam przyznaj, jak ta gra w tej odświeżone wersji (pisze o RDR) wygląda na XboxOne X, kurła naprawdę świetnie jak na taki szmat czasu :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Ale sam przyznaj, jak ta gra w tej odświeżone wersji (pisze o RDR) wygląda na XboxOne X, kurła naprawdę świetnie jak na taki szmat czasu :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Obie gierki wyglądają naprawdę dobrze i bawię się przy nich świetnie-moim zdaniem to bardzo dobry ruch że można zagrać w hity poprzedniej generacji w odświeżonej ładnej grafice za śmieszne kwoty.Za to się należą brawa dla mikromiękkich.:good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×