Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam , obie gierki przeszedłem na koksie ostatnio i to jest coś pięknego zwłaszcza RDR (jak się grało na pre na PS3) . Przed dwojeczką bardzo fajnie sobie odświeżyć to story , postacie wiadomo o co chodzi .

 

Za grę dałem w jakimś zaplutym lombardzie 30 zika xd , i dostałem natywne 4k xd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podbijam , obie gierki przeszedłem na koksie ostatnio i to jest coś pięknego zwłaszcza RDR (jak się grało na pre na PS3) . Przed dwojeczką bardzo fajnie sobie odświeżyć to story , postacie wiadomo o co chodzi .
 
Za grę dałem w jakimś zaplutym lombardzie 30 zika xd , i dostałem natywne 4k xd .
Można spojrzeć też na to z drugiej strony rdr na PS3 miało rozdziale poniżej HD, wyglądało średnio na x360 ciut lepiej ale spadki płynności były na obu konsolach trzeba było poczekać ile to prawie dekadę żeby cieszyć się grą w lepszej oprawie i stabilnym frame rate

;)

A tak poważnie wsteczna to jest coś co dla mnie było naturalne jako osoby wychowanej na pc owszem nie wszystko da się odpalić ale większość gier które chciałem mogłem ogrywać latami.

MS z emulacja odwalił kawał dobrej roboty a wisienka na torcie jest x enchanced w wypadku gier starszych.
Pokazuje to też jak upecetowily się konsole na pc to dość powszechne że jeśli ktoś nie miał Uber sprzętu wracał do gry po jego zmianie na nowszy żeby odświeżyć ja sobie w lepszej jakości.

I daje to masę funu. A i są gry do których miło wrócić.



Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest  choć ja pc-towcem byłem bardzo krótko ( pre Crysis 1 tak to całe życie konsole .. włączając c64 i Amigę hehe ) ale nie da się ukryć że to teraz tak wygląda ....

... Ale dzięki temu ze spokojem podchodzę do tekstów w stylu " zmierzch generacji " , " końcówka generacji " spokojnie sobie zbieram boxy z Xboxa ostatnich 15 lat , mając w zasadzie pewność że Scarlett to odpali , w jeszcze lepszej jakości . U konkurencji pewności nie mam zwłaszcza N mnie totalnie zawiodło w tym aspekcie . 

 

 

Edit: rdr to był na PS3 pazdzierz tak samo jak GTA 4 nie ma się co oszukiwać euphoria nie dawała rady tam , przez ten brak trawy i pop up niektórzy moi znajomi odpuszczali wtedy tą grę . Ja nie , ale nie będę się oszukiwał .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




 
Edit: rdr to był na PS3 pazdzierz


Wielu się nie zgodzi grało z wypiekami na twarzy. Technicznie moim zdaniem było to średnie co najwyżej. I tak liczy się gameplay a nie liczba pikseli czy liczba klatek ale o ile przyjemniej gra się w stabilnym frame rate z lepszą jakością. znów wiem to dobrze z pc bo wracałem do gier po zmianie sprzętu żeby pograć w lepszych detalach i lepszym klatkarzu.

Podsumowując MS zrobił świetną robotę jeśli chodzi o emulację i wsteczna brawo i oby wielu graczy to doceniło. Ja z pewnością coraz przychylniej patrzę na MS i ich konsole (której aktualnie nie posiadam)

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, MagEllan napisał:


 

 


Wielu się nie zgodzi grało z wypiekami na twarzy. Technicznie moim zdaniem było to średnie co najwyżej. I tak liczy się gameplay a nie liczba pikseli czy liczba klatek ale o ile przyjemniej gra się w stabilnym frame rate z lepszą jakością. znów wiem to dobrze z pc bo wracałem do gier po zmianie sprzętu żeby pograć w lepszych detalach i lepszym klatkarzu.

Podsumowując MS zrobił świetną robotę jeśli chodzi o emulację i wsteczna brawo i oby wielu graczy to doceniło. Ja z pewnością coraz przychylniej patrzę na MS i ich konsole (której aktualnie nie posiadam)

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

 

Racja kolego i coraz więcej osób inaczej patrzy na MS i jego XOX.Sam wiem po sobie bo miesiąc temu sprzedałem swoją PS4Pro i nabyłem XOX.Tam już ograłem to co chciałem i teraz przyszedł czas na gry ze stajni MS.Głównie celuje w nowe Halo,Gearsy,Forze no i multiplatformy które notabene będą jednak najlepiej wyglądać i działać na XOX:good:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś promo na XOX ktoś gdzieś widział? Jakieś bundle ciekawe może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś promo na XOX ktoś gdzieś widział? Jakieś bundle ciekawe może?
Spojrzałem na szybko i nic poza golasami za dwójkę nie widzę.
Myślę że warto poczekać do Gamescom lub czarnego piątku.
W Szwecji dokładnie taka sama sytuacja jeśli chodzi o XOX

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa jakaś, nie chce mi się czekać do listopada.

Ale golasa kupować też nie bardzo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sithman napisał:

Lipa jakaś, nie chce mi się czekać do listopada.

Ale golasa kupować też nie bardzo :P

cierpliwosc cierpliwosc jest cnota...

 

ja przyznam ze XOX to naprawde dobry sprzet, calkiem mile rozwiazania jak wsteczna czy abonamenty (XGP i EA Access), ale ja wyczekuje co zaprezentuje jego nastepca.

:)

 

Z tego co sledzilem rynek w Szwecji to bundli za wiele nie bylo, bywalo ze konsola ladnie schodzila z ceny na promocjach (dodatkowo korona srednio stoi wiec bonus na przeliczniku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko techniczne (nie bijcie, bo trochę wypadłem z obiegu): kupię XOX, XO pójdzie do Córy, możemy jednocześnie grać na tym samym koncie bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Sithman napisał:

Pytanko techniczne (nie bijcie, bo trochę wypadłem z obiegu): kupię XOX, XO pójdzie do Córy, możemy jednocześnie grać na tym samym koncie bez problemu?

Oczywiście, że tak. 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła wiekopomna chwiła, więc zamiast się skradać jak @MagEllan  :Pw ciągu kilku dni, albo i dziś kupuję XOX.

1.Jakieś uwagi, rady? Data produkcji sprzętu jest ważna? Były jakieś wadliwe pierwsze egzemplarze?

Pytam, bo u mnie w dziurze często sprzęty leżakują w magazynach.

2.Dysk zewnętrzny brać od razu?

 

p.s. uprzedzając pytania, tv 4K na razie nie będzie. Podążam drogą Sephirota, poza tym jestem zadowolony z obecnego tv i finanse jeszcze nie te.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadejszła wiekopomna chwiła, więc zamiast się skradać jak [mention=50026]MagEllan[/mention]  w ciągu kilku dni, albo i dziś kupuję XOX.
1.Jakieś uwagi, rady? Data produkcji sprzętu jest ważna? Były jakieś wadliwe pierwsze egzemplarze?
Pytam, bo u mnie w dziurze często sprzęty leżakują w magazynach.
2.Dysk zewnętrzny brać od razu?
 
p.s. uprzedzając pytania, tv 4K na razie nie będzie. Podążam drogą Sephirota, poza tym jestem zadowolony z obecnego tv i finanse jeszcze nie te.
Myślę że dysk 2TB to mus w/g mnie, tym bardziej jak się szarpniesz na Gold, GamePass, EA Access...

Model? Ja mam premierowke i zapier...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Myślę że dysk 2TB to mus w/g mnie, tym bardziej jak się szarpniesz na Gold, GamePass, EA Access...

Model? Ja mam premierowke i zapier...
 

Golda i EAA mam cały czas, więc tak jak myślałem nie obejdzie się bez dysku, żeby komfortowo odpalać co chcę.

Jakieś sugestie co do dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Sithman napisał:

Golda i EAA mam cały czas, więc tak jak myślałem nie obejdzie się bez dysku, żeby komfortowo odpalać co chcę.

Jakieś sugestie co do dysku?

Myślę, że idź w te sugestie które polecają producenci. Mikromiętcy polecają jakieś tam dyski - Seagate chyba o ile się nie mylę. Ja do swojej S, mam podłączony na kablu stary dysk 500gb od ps3 i śmiga extra więc... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, polecają Seagate taki zielony. Generalnie chyba najważniejsze to obsługa usb 3.0? Czy jeszcze na coś zwracać uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, polecają Seagate taki zielony. Generalnie chyba najważniejsze to obsługa usb 3.0? Czy jeszcze na coś zwracać uwagę?
Myślę że 3.0 USB reszta mniej ważna, ja akurat jadę na tym zielonym (nie dlatego że polecany/dedykowany ale dlatego bo cebula była :) )...

Mam w sumie 2 takie i smigaja aż miło :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Sithman napisał:

Tak, polecają Seagate taki zielony. Generalnie chyba najważniejsze to obsługa usb 3.0? Czy jeszcze na coś zwracać uwagę?

Nie musi byc zielony zielomy jest dedykowany. To dokladnie ten sam USB 3.0 (w srodku i tak jest samsung ktory odsprzedal oddzial dyskow seagatowi) kupisz taniej. 

 

Tutaj masz porownanie:

 

 

 

Z tego co pamietam porownania pokazywaly ze EXT mial chyba ciutke szybsze czasy ladowania nizli wbudowany.

 

Ja tam panie lubie skradanki i podchody.

 

Milego uzytkowania :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione :banana: teraz dobrze, że weekend przede mną, bo więcej będzie ściągania niż grania :D

Dysk 4TB też zamówiony.

Czy z tych 2 xboxów tylko 1 może być ustawiony jako moja domowa konsola?

A u Córki na starym jak ustawić konta? Dodam, ze założyłem jej własne konto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciłaś za Xbox One X?
Sam myślę nad kupnem.
Obecnie mam PROsiaka i Switcha i chyba przydałby się klocek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle co wszędzie teraz. Kupowałem w stacjonarnym sklepie. Golas + Fifa 18 za 1zł.

Fifka pójdzie do żyda ;) pewnie zaraz i tak dadzą w EAA.

@Kolos28 Ja ps4 sprzedałem dawno i przesiadłem się na XO, teraz tylko zmiana kosmetyczna nastąpiła :)

Przy okazji wytłumaczcie mi pewien fenomen, bo już chyba za stary jestem na internety i nie ogarniam:

6toetz.jpg

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja muszę trzymać prosiaka dla nadchodzących exów w tym na BB2.
Zresztą mam około 80 gier na ps4.
XOX kupił bym z myślą o FORZA 4 i nadchodzących multiplaformach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sithman napisał:

Tyle co wszędzie teraz. Kupowałem w stacjonarnym sklepie. Golas + Fifa 18 za 1zł.

Fifka pójdzie do żyda ;) pewnie zaraz i tak dadzą w EAA.

@Kolos28 Ja ps4 sprzedałem dawno i przesiadłem się na XO, teraz tylko zmiana kosmetyczna nastąpiła :)

Przy okazji wytłumaczcie mi pewien fenomen, bo już chyba za stary jestem na internety i nie ogarniam:

6toetz.jpg

Już Ci tłumaczę. Sprzedawcy na allegro specjalnie zmieniają cenę bo gdy zabraknie im towaru to dla nich taniej jest zmienić cenę na absurdalną (wiedzą że wtedy nikt nie kupi) niż zamknąć swoją aukcję i wystawić ją ponownie jak będą mieli produkt już na stanie. I tak jest z różnymi produktami na tym serwisie we wszystkich kategoriach. Niestety ale allegro jest wbrew pozorom bardzo drogie dla przedsiębiorców.

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Zmyliło mnie to, że 409 osób kupiło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wyjaśnienie. Zmyliło mnie to, że 409 osób kupiło.
Wycofanie aukcji + wystawienie = kolejna opłata dla alledrogo...

A tak cyk, myk i już...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×