Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde,ostatnio widzę że na OLX można znaleźć Xa za około 1000zł a nówki już są za 1500zł. Ale korci żeby kupić i w końcu sprawdzić co ma do zaoferowania Microsoft :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o granie to oprócz abonamentów, kilku exow nie ma za bardzo nic do zaoferowania ale jeśli zależy Tobie na multimediach to sprzęcik jest kompletny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Toomek napisał:

Kurde,ostatnio widzę że na OLX można znaleźć Xa za około 1000zł a nówki już są za 1500zł. Ale korci żeby kupić i w końcu sprawdzić co ma do zaoferowania Microsoft :2_grimacing:

Jak masz okazje to kup. Gry jak gry w większości te same - exy są fajne więc jak nie ograłeś to można spokojnie i w większości przypadków ograć po taniości np w Game Pass. Najlepsze w tej konsoli czy jakby całym sprzęcie to pad. Tutaj jak Sony czegoś nie zmieni to zawsze będzie za M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dzieci 6-9 lat, więc chyba jeszcze nie Fortnite, ale już jakieś tam Disneyworldy za nudne.
Też mówiłem o abonamencie, ale na razie chce kupić 1-2 gierki i zobaczyć jak to pójdzie.

Najważniejsza, że zasłona dymna dla żony będzie gotowa - niby konsola dla dzieci :vxoAZzf:
Powiedz cebulakow że GP jest w promce teraz, może odzaluje te kilka plnow a dzieci będą miały radość.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi polecić jakieś dobre słuchawki do Xboxa One X ? Mogą być też w sumie kompatybilne z PS4 i PC. Cena do 150 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem nowego XBOXOX (w Niemczech/MediaMarkt/faktura). Od wieków miałem wszystkie Playstation i to mój 1 kontakt z X klockiem. O co dokładnie chodzi z tą rejestracją konsoli przez stronkę M$, co ona "daje", do czego jest potrzebna? Tylko po rejestracji można zgłaszać ewentualny serwis/naprawę?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydaje się właśnie w kwestiach serwisowo gwarancyjnych. Trwa to sekundę wiec po prostu zarejestruj i może nie będziesz musiał nigdy korzystać. Ja swojego premierowego dwa razy wysyłałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już wszystko jasne, tak zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomi915

Kiedyś się dłużej rozpisywałem na temat gwarancji od MS.

Pamiętaj że liczy się paragon i nie dostań zawału serca jak zarejestrujesz konsolę i okaże się ze od kilku lat "nie ma gwarancji".

Automatycznie zegar rusza po opuszczeniu konsoli z fabryki. Jest doliczone chyba pół roku na magazynowanie więc 30 miesięcy.

Jeżeli cię to kole w oczy to dzwonisz, dosyłasz mailem zdjęcie paragonu i poprawiają. 

 

Jeżeli zaczniesz się interesować gwarancją, to masz 2 lata a nie 1 rok jak u Sony.

W umowie masz podany standardowo rok ale poniżej jest magiczny punkt który stawia prawo krajowe nad dokument a u nas i w całej Unii standardem są 2 lata od producenta dla osób prywatnych. 

 

Akcesoria mają rok więc jak po roku pad ci się zepsuje to oddajesz nie na gwarancję tylko do sklepu w ramach rękojmi.

 

...forumek jedynym słusznym źródłem wiedzy a nie jakieś tam fejzbógi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 
.Kiedy wchodzę w Mixer, żeby pooglądać jak inni grają - to za każdym razem kiedy chcę odpalić czyiś steam - wyświetla "Możesz kontynuować tylko jeśli masz uprawnienia" - zaznaczam "ptaszek", żeby zapamiętało wybór, ale ciągle to samo....

 

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×