Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównuję tych usług ani nie twierdzę, że jest lepszą czy gorszą. Po prostu to o czym wspomniałeś wyżej już dawno nie ma miejsca. Nie pamiętam już też kiedy była jakaś niezapowiedziana konserwacja. To że jakiś nup nie potrafi połączyć konsoli z netem to już nie nasza wina :)

 

Zgadzam się jedynie co do infolinii, polska jest tragiczna i nie są w stanie nic załatwić, a poważniejsze rzeczy i tak przesyłają do głównego oddziału i trzeba czekać na odpowiedź.

 

Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mataman napisał:

 

 

Mityczna stabilność sieci xlive ;D Bo psn to się sypie co 5min nie? :1_grinning:

 

Jakie podejście do klienta? W czym?

Ja piszę o sytuacji jaka była gdy zdecydowałem się na zmianę konsol i co było tego powodem. Oczywiście nie wiem jak jest teraz z Sony i nie interesuje mnie to, bo 1 konsola mi wystarcza. Resztę opisał Kill, więc nie będę powtarzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox Scorpio jak ukąsi to nie ma bata

 

Scorpion_Photograph_By_Shantanu_Kuveskar

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, One Post Man napisał:

7SqpKHt.gif

To jest najpiękniejsza rzecz jaką widziałem do tej pory. Ogólnie to nie ogarniam tego reklamowania Scorpio, jako taki potężny mocarz oferujący prawdziwe 4k. Będzie to pewnie drogi kawałek sprzętu, a gry na PC i tak będą wyglądać lepiej. Mocy też nigdy nie pokaże, bo gry ze Scorpio muszą też działać na zwykłym ONE, nagle przestaną wspierać słabszego brata to MS zostanie po prostu zlinczowany. A no i gdzie są GRY?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduj zgadula, co pokazała dziś Twoja szklana kula...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio? Myślicie ze tabletowy procek i słaba karta oraz mało ramu coś da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, wili23 napisał:

Wy tak na serio? Myślicie ze tabletowy procek i słaba karta oraz mało ramu coś da?

Ej, to nie jest temat o Nintendo :/

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do premiery jeszcze kilka godzin a Sonoklapom dawno dupy popękały. 

 

To będzie piękny nokaut w wykonaniu MS :kaz:

 

A niektórzy dalej będą przekonywać, że technologia z 2013 roku jest wystarczająca. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grecky napisał:

Do premiery jeszcze kilka godzin a Sonoklapom dawno dupy popękały. 

 

To będzie piękny nokaut w wykonaniu MS :kaz:

 

A niektórzy dalej będą przekonywać, że technologia z 2013 roku jest wystarczająca. 

Dupy bola bo kasa poszła na półprodukt o nazwie pro najpotężniejsza konsola hahahHahah

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórym xbotom przydałby się środek na zaburzenia erekcji :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola = Moc, wybierz jedno xD 

Konsole kupuje się dla wygody, nie dla mocy. Po za tym prawda jest taka że Scorpio już w tym momencie ma gorsze podzespoły od większości komputerów który nosem wciągają 4k60fps, bo o to macie chyba ból dupy. W każdym razie jak nie będzie na GIER, to lipa będzie z tej waszej mocy. No ewentualnie żeby chwalić się na forum pssite jakie to macie potężny bydlaki pod telewizorem, a nie w spodniach :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7SqpKHt.gif

 

 

 

 

Wrzuć to proszę na fb xboxa :) - ciekawy jestem jaka będzie ciekawa dyskusja pod tym jak zwykle na najwyższym poziomie.

 

Nie ukrywam ze chciałbym aby pokazali coś co da trochę do myślenia Sony, aby przypadkiem się nie zachłysnęli obecna sytuacja na runku. Kupić nie mam i tak zamiaru bo "normalny" xbox obecnie wystarcza do ogrania tych paru gier co nie ma na ps4.

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze nic oficjalnego, ale tak jak sie spodziewalem, jest to najnizsza cena za jaka MS bedzie w stanie sprzedac Scorpio porownujac to co siedzi w Pro za 400$. Oczywiscie juz sie na forach zaczela gownoburza dzieci ktore liczyly na MAX 399$ xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tak naprawdę ma ból i zaburzenia czego. Fakt jest taki, że ja np. nie wchodzę w temat o ps4 żeby się dowartościować :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę w temat scorpio bo rozważam zakup, chyba nie muszę nikomu przypominać co się działo w temacie pro w okresie premiery. Wiadomo że konsole to budżetowy sprzęt do grania i wyścig zbrojeń w przedziale cenowym do 500$ trwa. Mam nadzieję że kolejne generacje, iteracje będą wychodzić co 2 lata dzięki czemu moc sprzętu zejdzie na drugi plan i zaczną się liczyć gry. Sony chyba to rozumie patrząc na lineup ten I przyszły rok, zobaczymy co na to MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam pogrzało od razu. Ps3 na premierę chyba trochę więcej kosztowało.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Eloszki napisał:

Eee tam pogrzało od razu. Ps3 na premierę chyba trochę więcej kosztowało.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

No i nikt tego nie chciał kupować xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Eloszki, ja za swoje ps2 w empiku zapłaciłem 1999 zł. 

A co do ceny nowego kloca, jeszcze niedawno był hejt że konsole są niedojebane mocowo bo oszczędza się na podzespołach aby cena nie drenowała kieszeni ( przez co cierpią jakościowo gry). Sporo osób twierdzilo że byłoby lepiej aby wydać sprzęt droższy i bardziej dopasiony.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nikt tego nie chciał kupować xD

A jakoś masa osób miała i się świetnie bawiła.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sithman napisał:

Nie wiem kto tak naprawdę ma ból i zaburzenia czego. Fakt jest taki, że ja np. nie wchodzę w temat o ps4 żeby się dowartościować :thumbsup:

 

Zaorane. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola na premierę za mniej niż 2 tysie - rozpieszczone dzieciaki :1_grinning:

 

btw. one S oficialnie za 200$ - dobra cena dla tych co nie widzą potrzeby pchania się w Scorpio

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×