Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Jakie cyferkowe pierdololo tu powstało a nikt nie pisze o zachwytach nad GOW4 w 4k. Ja jestem zachwycony jak ta gra teraz wygląda :)

 

Jeszcze jak.

A przed chwilą pograłem kilka misji i partyjek w multi Halo 5, o jezusie :obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE ALARM na forach zagranicznych

 

reddit.com/r/xboxone/comments/7bbpuj/techmy_xbox_one_x_is_already_dead/

 

padają xboxy one x project scorpion jak muchy.. ludzie grają po parę h i koniec konsola się wyłącza.Drudzy zaś od razu po rozpakowaniu nie mogą uruchomić konsoli.U innego zaś wentylator jak w odrzutowcu chodzi przy grach 4k i raz się wyłączyła konsola mu z informacją o możliwym przegrzzaniu.. ludzie wysyłać będą do ms konsole limitowane..ale ms napisał,że jak nie da się naprawić to konsole wymienią na inną sprawną (zwykła one x) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PANOWIE ALARM na forach zagranicznych
 
reddit.com/r/xboxone/comments/7bbpuj/techmy_xbox_one_x_is_already_dead/
 
padają xboxy one x project scorpion jak muchy.. ludzie grają po parę h i koniec konsola się wyłącza.Drudzy zaś od razu po rozpakowaniu nie mogą uruchomić konsoli.U innego zaś wentylator jak w odrzutowcu chodzi przy grach 4k i raz się wyłączyła konsola mu z informacją o możliwym przegrzzaniu.. ludzie wysyłać będą do ms konsole limitowane..ale ms napisał,że jak nie da się naprawić to konsole wymienią na inną sprawną (zwykła one x) 
No i co?

Znasz pojęcie choroby wieku dziecięcego?
Każdy na tym forumku zapewne kupując na premierę liczył się z takimi różnymi możliwościami. A z PS4 na premierę myślisz że było inaczej?

Pfyyy, nie się zamętu i zmień pampersa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Cocacola452 napisał:

PANOWIE ALARM na forach zagranicznych

 

reddit.com/r/xboxone/comments/7bbpuj/techmy_xbox_one_x_is_already_dead/

 

padają xboxy one x project scorpion jak muchy.. ludzie grają po parę h i koniec konsola się wyłącza.Drudzy zaś od razu po rozpakowaniu nie mogą uruchomić konsoli.U innego zaś wentylator jak w odrzutowcu chodzi przy grach 4k i raz się wyłączyła konsola mu z informacją o możliwym przegrzzaniu.. ludzie wysyłać będą do ms konsole limitowane..ale ms napisał,że jak nie da się naprawić to konsole wymienią na inną sprawną (zwykła one x) 

 

I wlasnie m.in. dlatego w dzisiejszych czasach w branzy gier wideo nie nalezy brac absolutnie niczego na premiere, a juz na pewno nie zamawiac preordera. Dziwna sprawa w sumie, pewnie sie okaze, ze skladali sprzet na szybko i vapor chamber jest zle sparowany z prockiem i nie styka jak nalezy, albo ze w fabryce zapomnieli po prostu pasta posmarowac, to dopiero beda jaja xD Czyzby kolejna wpadka po RROD, ktora bedzie MS kosztowac miliardy $?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi.

Chciałbym zobaczyć cię twardzielu, jak tobie wysypie się nowiutka konsola. Oczywiście powieka ci nie drgnie i uśmiechem na ustach zapakujesz swojego Xa i wyślesz go do serwisu, a potem pogwizdując pod nosem, będziesz miesiąc czekał na naprawę. :)

Tak jak pisze Żywy, jeśli to coś więcej niż tylko ułamek procenta i ktoś z pośpiechu czegoś masowo nie dopilnował, to będą niezłe jaja. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żywy napisał:

I wlasnie m.in. dlatego w dzisiejszych czasach w branzy gier wideo nie nalezy brac absolutnie niczego na premiere, a juz na pewno nie zamawiac preordera.

 

Powiedzialbym ze ogolnie w branzy elentroniki uzytkowej. I dodalbym do tego tez gry jako oprogramowanie. 

 

Z drugiej strony, masz osoby ktore kupuja nieswiadomie, i te ktore swiadomie biora na premiere (majac wczesniejsze doswiadczenia) i bedac swiadomymi ze sprzet moze miec tzw. choroby wieku dzieciecego. 

Zakladam ze MS szybko bedzie wymienial sprzety, zeby klientow uglaskac. 

 

Poki co zadna z osob na tym forum (tak wiem malusia grupka) nie miala problemow z nowym X. 

 

Wiele zalezy ile faktycznie egzeplarzy ma wady, i jak mocna sie z tego nakreci gownoburza. Jesli maly odsetek a gownoburza szybko umrze to MS moze nie miec strat w kwotach o ktorych piszesz.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MagEllan napisał:

Zakladam ze MS szybko bedzie wymienial sprzety, zeby klientow uglaskac. 

 

No wlasnie z reklamacja jest nie lada problem, bo wada dotyczy (poki co) edycji limitowanej, ktorej juz nigdzie nie ma, i jedyne na co serwis moze wymienic sprzet to zwykly X1X, a po to ludzie zamawiali edycje Scorpio, zeby miec edycje Scorpio, a nie zwykla. Takze tak czy inaczej bedie z tego shitstorm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i co?

Znasz pojęcie choroby wieku dziecięcego?
Każdy na tym forumku zapewne kupując na premierę liczył się z takimi różnymi możliwościami. A z PS4 na premierę myślisz że było inaczej?

Pfyyy, nie się zamętu i zmień pampersa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka



Co ciekawe coraz więcej wskazuje na problem z kablem zasilającym a nie sama konsola.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę cała Polska branżunię i jeszcze nie widziałem by komuś padło. Za to switch padał co trzeci. Ryzyko jak wszędzie na razie nie widzę powodu do paniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Żywy napisał:

 

No wlasnie z reklamacja jest nie lada problem, bo wada dotyczy (poki co) edycji limitowanej, ktorej juz nigdzie nie ma, i jedyne na co serwis moze wymienic sprzet to zwykly X1X, a po to ludzie zamawiali edycje Scorpio, zeby miec edycje Scorpio, a nie zwykla. Takze tak czy inaczej bedie z tego shitstorm.

 

Pytanie jak duza bedzie gownoburza. 

Fakt ze prosciej i szybciej jest wyslac nowa konsole do klienta, jak tylko uszkodzona dojdzie do serwisu. Z drugiej strony pytanie czym rozni sie Scorpio edt od zwyklej? Obudowa jesli mnie pamiec nie myli, wiec teoretycznie mozna to rezegrac tak ze dociera scorpio, podmieniaja bebechy skladaja do kupy i odsylaja. 

 

Obserwujac historie roznych gownoburz w kolo sprzetow czy gier - widac ze niektore maja mocny backfire a inne to tylko pierdniecie. 

Dlatego wstrzymuje sie z ocena rozmiaru tej konretnej burzy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie chodzi wam ms store? Ja jak chce pobrać jakaś grę wyskakuje okno "try that again, something hapoened on our end and we couldnt sign you in"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digi.
Chciałbym zobaczyć cię twardzielu, jak tobie wysypie się nowiutka konsola. Oczywiście powieka ci nie drgnie i uśmiechem na ustach zapakujesz swojego Xa i wyślesz go do serwisu, a potem pogwizdując pod nosem, będziesz miesiąc czekał na naprawę.
Tak jak pisze Żywy, jeśli to coś więcej niż tylko ułamek procenta i ktoś z pośpiechu czegoś masowo nie dopilnował, to będą niezłe jaja. 
Jak mu padnie to uwierz mi, w każdym Media Expercie będą kopać aż wykopią nową konsolę.

...szczerze mówiąc jak już mam konsolę to jest to tylko durny napis na obudowie na który i tak nie patrzę. Gram padem Elite.
Była tańsza i z podstawką czyli jakieś 200 zł do przodu.

Ponawiam pytanie - czy ktoś ma win pdf reader albo inny emulator który zdjęli ze sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xox asasyn nie trzyna stałych 30 No nie? Czuje czasami lekkie dropy w dużych lokacjach  ale na prawdę lekkie, czy może sciepion mi pada?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banan91PL ślij na gwarancję!

 

Przy Mordorze skopali CGI cutscenki i przy odpalaniu jest straszna pikseloza przez kilka sekund. 

...jakby się odpalało uszkodzony film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:

@Banan91PL ślij na gwarancję!

 

Przy Mordorze skopali CGI cutscenki i przy odpalaniu jest straszna pikseloza przez kilka sekund. 

...jakby się odpalało uszkodzony film.

 Ta gwarancja to serio czy ironia ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT wszystko bierze na serio :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DF widziałem analizę na pro klatki spadają do 23 a na xox 26-27 w cutscenkach, jak wchodzę do jakiegoś garnizonu jest dużo npc czuje taki lekki lag to normalne czy powinno być ciagle stałe 30? Zmartwiłem się ze coś nie tak, w sumie konsola od premiery nie była wyłączana ciagle coś się ściąga może się przegrzewa albo ma jakiś problem jak te co padają ludziom ;(

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Żywy napisał:

 

I wlasnie m.in. dlatego w dzisiejszych czasach w branzy gier wideo nie nalezy brac absolutnie niczego na premiere, a juz na pewno nie zamawiac preordera. Dziwna sprawa w sumie, pewnie sie okaze, ze skladali sprzet na szybko i vapor chamber jest zle sparowany z prockiem i nie styka jak nalezy, albo ze w fabryce zapomnieli po prostu pasta posmarowac, to dopiero beda jaja xD Czyzby kolejna wpadka po RROD, ktora bedzie MS kosztowac miliardy $?

 

Aż dziwne, że przy dzisiejszym poziomie dopracowania produktów ( gier/sprzętu) wypuszczanych na premierę są jeszcze ludzie, którzy karmią tego  preorderowego raka. Tylko czekać aż ludzie zaczną sobie ( i innym)  tłumaczyć, że mikropłatności są potrzebne aby każdy gracz miał równe szanse a płatne dlc dostępne w momencie premiery podstawki tak są po to, żeby rozbudować historię dla zainteresowanych :seriously:

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

 

Aż dziwne, że przy dzisiejszym poziomie dopracowania produktów ( gier/sprzętu) wypuszczanych na premierę są jeszcze ludzie, którzy karmią tego  preorderowego raka. Tylko czekać aż ludzie zaczną sobie ( i innym)  tłumaczyć, że mikropłatności są potrzebne aby każdy gracz miał równe szanse a płatne dlc dostępne w momencie premiery podstawki tak są po to, żeby rozbudować historię dla zainteresowanych :seriously:

 

Kazdy niechaj robi jak uwaza.

Ja podzielam twoje zdanie - nie preorderuje, czekam na informacje o patchach, itd, itd. 

 

Co do platnosci (dawno nie mikro - no jakie to mikro z metka 99$) to ja juz przestalem sie udzielac.

Zerknij na inne fora, zerknij na YT, zerknij na komentarze pod newsami o platnosciach - toz masa osob broni tychze... 

Bo gry sa coraz drozsze w produkcji a ich cena nie zdrozala firmy musza zarabiac,

ale to tylko kosmetyka, 

Ale lootboxy nie sa zle, bo sa opcjonalne (tak jak lubisz grind - patrz nowy NFS Payback z modelem rodem z mobile). 

no szok!! ilu ludzi tego broni.... 

 

Ale olac to. 

Wazne znalezc gry ktore nam pasuja i sie z nich cieszyc. 

(ja mam kope gier do ogrania wiec - leje na to co sie dzieje, smuci mnie to, niepodoba ale zamiast to roztrzasac lepiej sobie pograc). 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kill napisał:

Parę wynajętych przez konkurencje trolli i wszyscy łykają newsa. :smart:

Zwłaszcza w hameryce ;) Tak samo było np. z "wybuchającym" Galaxy Note 7, a potem się okazało, że to jakiś 0,07% przypadków.

Ale trolle i (pewnie) konkurencja zrobiły swoje i Samsung musiał udupić dobry telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza w hameryce Tak samo było np. z "wybuchającym" Galaxy Note 7, a potem się okazało, że to jakiś 0,07% przypadków.
Ale trolle i (pewnie) konkurencja zrobiły swoje i Samsung musiał udupić dobry telefon.

O to to. Poza tym jak pisałem możliwe ze problemem jest kabel zasilający No hamburgery zle go wkładają. Nota bene z zamocowaniem podstawki tez sobie średnio radzą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te śmieci na reddicie to lipa, możliwe że jakiś hambumber chciał zasilić X kablem od prodiża (bo kabel to kabel) i poszedł zasilacz, reszta trolli podłapała i taki efekt :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola jest zbyt dopracowana i wymuskana przez MS, by groził jej problem rodem z RROD. Nawet jeżeli pójdzie na gwarancję 1 na 1000 konsol, to sorry. Zawsze coś może się na taśmie montażowej nie dokręcić :notsure: 

 

Poza tym póki jest gwarancja, to nie widzę problemu. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×