Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Grecky napisał:

@mikelsgrom1 Jak Cie stać to bierz również TV 4K z HDR, nie wiem na co tu czekać 

Zostawmy juz finanse.

Co innego konsola za 2K pln a co innego TV.

Bo jak wiadomo taniochy nie ma co kupowac, a porzadne, lub nazwijmy to gadzeciarskie ale tez porzadne jak LG W. to juz inny rzad wielkosci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro UPS zabiera mojego skorpiona.
Na 99% padł dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SephiroT napisał:

Jutro UPS zabiera mojego skorpiona.
Na 99% padł dysk.

ojoj, jest szansa na zwrot rowniez scorpio? czy dadza ci zwykla edycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ojoj, jest szansa na zwrot rowniez scorpio? czy dadza ci zwykla edycje?
Znając życie to dostanę tę samą konsolę po naprawie.
Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znasz życie chyba po doświadczeniach z Sony  kiedy dostawałeś naprawioną konsolę i do tego jeszcze nie swoją. Na  99%  jeżeli mają nowe Scorpio na składzie to taką dostaniesz . Czas  zwrotu tez bardzo krótki.

Konsole wysłałeś oczywiście gołą  ?  Może sie tez zdarzyć że  dostaniesz  ze wszystkimi akcesoriami z  padem itd..

 

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@literat

Oczywiście. Spokojnie sobie czekam a w między czasie zabrałem córce S'kę.

 

Jest to edycja Scorpio. Kolega wysyłał i dostał tą samą konsolę. Zobaczymy.

 

Aha, i jeżeli ktoś nadal nie widzi różnicy w grach, niech sobie odpali Monster Hunter World najpierw na X'ie, później S'ce. 

Różnica jest kolosalna! Gra po przesiadce wygląda to porostu ohydnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SephiroT napisał:

@literat

Oczywiście. Spokojnie sobie czekam a w między czasie zabrałem córce S'kę.

 

Jest to edycja Scorpio. Kolega wysyłał i dostał tą samą konsolę. Zobaczymy.

 

Aha, i jeżeli ktoś nadal nie widzi różnicy w grach, niech sobie odpali Monster Hunter World najpierw na X'ie, później S'ce. 

Różnica jest kolosalna! Gra po przesiadce wygląda to porostu ohydnie.

No wyglada, jak kazda gra w rozdzielczosci nizszej niż natywna wyświetlacza. Można założyc, że większość ludzi posiada tv FHD, i na takich 900p albo nie daj boże 720p powoduje ból oczu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, mówię o wrażeniach na FHD.

Czuję się jak bym odpalił wersję gry z x360. Oczy bolą ale HR sam się nie wbije. 

2 godziny temu, hacker25 napisał:

@SephiroT olej wysyłkę, jest konkurs: http://www.konkursy-gracza.pl/konkurs-do-wygrania-konsola-xbox-one-x/ 

a chyba jakiegoś kota posiadasz i to nie małych rozmiarów ;) 

Widziałem, już dawno poszło na FB i na twitterze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SephiroT napisał:

Tak tak, mówię o wrażeniach na FHD.

Czuję się jak bym odpalił wersję gry z x360. Oczy bolą ale HR sam się nie wbije. 

Widziałem, już dawno poszło na FB i na twitterze.

Trzymaj sie, M$ ci naprawi i od razu wzrok sie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ja się trzymam. :1_grinning: Nie ma żadnej dramy.

Stwierdziłem tylko fakty. Mam na czym grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po moim wallu ten dysk w XOX to nie odosobniony przypadek.

 

Co gorsza serwis coś tam pogrzebie a konsola po powrocie nadal ma ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Banan91PL napisał:

Jak darmowe ? Każdy może ściągnąć?

Darmowe w kontekście że zamiast sprzedać 3ci raz jedną grę jak to robi SOny, to M$ dało ją we wstecznej i jeszcze teraz spaczowało pod X'a.

 

Sony by takiego Wieśka wydało Riimasta Edisią na PS4 a teraz jeszcze dodatkowo Riimasta Puro Edisią pod PS4 Pro ;) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SephiroT napisał:

Darmowe w kontekście że zamiast sprzedać 3ci raz jedną grę jak to robi SOny, to M$ dało ją we wstecznej i jeszcze teraz spaczowało pod X'a.

 

Sony by takiego Wieśka wydało Riimasta Edisią na PS4 a teraz jeszcze dodatkowo Riimasta Puro Edisią pod PS4 Pro ;) 

Ale trzeba przyznać ze ps plus na marzec pozamiatał 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Banan91PL napisał:

Tylko to ich ratuje

Przed czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzmy sobie szczerze, większość z Nas pamięta czasy świetności Plus-a (przypadające na konsole PS3) , gdy każde gry zamiatały, szczękę zbierało się z podłogi, a slinę zgarniało do wiadra...

Od bardzo długiego czasu gry w PS PLUS to taki zapychacz, na odpier... aby tylko były, bo przeca i tak ludzie kupią BO MUSZĄ (nie licząc polskiej cebuli jadące na trialach, trialach z allegro, czy kontach z plusem z plati.ru) a nie dlatego że to świetna usługa dająca dobry content.

Ja sam od dawna już na sprzęcie od M$ jadę i z politowaniem oglądałem comiesięczne wypociny, że to plus słaby, że gowniany, że to nie pasuje, to tamto, a jednak żaden z malkontentów nie zrezygnował z Plusa ;) a zamiast narzekać wystarczy anulować subskrypcje ;)

Zresztą obserwuje z politowaniem i smutkiem usługę , bo pamiętam gdy "zajadałem" się Plusowym contentem natomiast to co teraz się dzieje to żenada...

Cieszy mnie ze wrzucają coś bardziej sensownego (choć fakt BB za grosze do kupienia nawet na PS Store, bo jest w większości promek), a i Ratchet to ich tytuł więc skoro PLUS taki syty jest to Ratchet powinien być już tam dawno temu

Mam uczucie, że jednak te gry to taka zasłona dymna przy ogłoszeniu braku wsparcia Vity /PS3, swoją drogą i tak długo dłubali i przeciagali zarówno stara już ps3, jak i Vite (świetną konsolę która sami zabili :38_worried: )...

A przy ogłoszeniu Plusa/Golda aż mnie zbiera na wymioty od przepychanek co lepsze a co gorsze i próbie udowodnienia na siłę, że oferta konkurencji jest z dupy...


Życzę wam posiadacze PS4 aby gier z Plusa tego pokroju było więcej i aby trafiały z pół roku wcześniej, jak nie rok do tej usługi. Bo pomimo znaczącej ich jakości to jest to ochłap rzucony w twarz na zamknięcie ryjka po ogłoszeniu braku wsparcia.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzmy sobie szczerze, większość z Nas pamięta czasy świetności Plus-a (przypadające na konsole PS3) , gdy każde gry zamiatały, szczękę zbierało się z podłogi, a slinę zgarniało do wiadra...

Od bardzo długiego czasu gry w PS PLUS to taki zapychacz, na odpier... aby tylko były, bo przeca i tak ludzie kupią BO MUSZĄ (nie licząc polskiej cebuli jadące na trialach, trialach z allegro, czy kontach z plusem z plati.ru) a nie dlatego że to świetna usługa dająca dobry content.

Ja sam od dawna już na sprzęcie od M$ jadę i z politowaniem oglądałem comiesięczne wypociny, że to plus słaby, że gowniany, że to nie pasuje, to tamto, a jednak żaden z malkontentów nie zrezygnował z Plusa a zamiast narzekać wystarczy anulować subskrypcje

Zresztą obserwuje z politowaniem i smutkiem usługę , bo pamiętam gdy "zajadałem" się Plusowym contentem natomiast to co teraz się dzieje to żenada...

Cieszy mnie ze wrzucają coś bardziej sensownego (choć fakt BB za grosze do kupienia nawet na PS Store, bo jest w większości promek), a i Ratchet to ich tytuł więc skoro PLUS taki syty jest to Ratchet powinien być już tam dawno temu

Mam uczucie, że jednak te gry to taka zasłona dymna przy ogłoszeniu braku wsparcia Vity /PS3, swoją drogą i tak długo dłubali i przeciagali zarówno stara już ps3, jak i Vite (świetną konsolę która sami zabili :38_worried: )...

A przy ogłoszeniu Plusa/Golda aż mnie zbiera na wymioty od przepychanek co lepsze a co gorsze i próbie udowodnienia na siłę, że oferta konkurencji jest z dupy...


Życzę wam posiadacze PS4 aby gier z Plusa tego pokroju było więcej i aby trafiały z pół roku wcześniej, jak nie rok do tej usługi. Bo pomimo znaczącej ich jakości to jest to ochłap rzucony w twarz na zamknięcie ryjka po ogłoszeniu braku wsparcia.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Zgodzę się, ogólnie nie narzekam ,oferta fajna dla ludzi co dopiero zaczynają przygodę z ps4 , gry które będą w marcu to mocne tytuły ale szczerze jaki procent ludzi w to nie grał jeszcze?Gry już dość długo są na rynku, praktycznie w każdej jednej promocji.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Córka miała mi za złe że sprzedałem Ratchetta. ...a że konsola do mnie wróciła to Knack i Ratchett są ostatnio chodliwe.

 

...BTW, M$ po 2 dniach mi już odsyła konsolę.

Pytanie czy tylko przeinstalowali system i problem, nie zniknie, przerzucili nowy dysk, czy dostanę inną konsolę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×