Skocz do zawartości
bany®

XBOX ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że ultra wide nie zrobią. Takie 49" było by niezłe ;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2018 o 15:57, CePeeN napisał:

https://www.gamespot.com/amp-articles/new-xbox-one-update-adds-1440p-resolution-and-a-ne/1100-6457108/

 

wsparcie dla 1440p, posiadacze takich monitorów się ucieszą.

ale gry nadal będą się renderować w np.4k i skalowane do 1440p przez co płynniej nie będzie :)

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wtedy będzie skalowane do 1440p a nie do 1080p. Posiadaczowi takiego sprzętu zrobi to różnicę. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gregor_TSK napisał:

ale gry nadal będą się renderować w np.4k i skalować do 1440p przez co płynniej nie będzie :)

 

Ale nikt nie twierdzi, że będzie płynniej, dla tego napisałem, że posiadacze takich monitorów się ucieszą bo dostaną sygnal 1440p natywnie. 

 

EDIT: Natywnie, w sensie, że na wyjsciu z X bedzie 1440p. Sam obraz będzie renderowany tak jak pisałeś, domyślnie dla danej gry.

Edytowane przez CePeeN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2018 o 16:37, Sithman napisał:

Dla mnie bez szauuu ta promocja. Gierki stare i tanie, jeszcze jakby dali F7/FH3 do wyboru... Na pierwszym lepszym store MS np. Szwajcarskim masz XOX+Pad za 509CHF a bywały dużo lepsze promocje. Więc jeśli ktoś nie ma ciśnienia, że jego konsola musi być z polskiej dystrybucji, to ta promocja, to żadna promocja.

PS. W euro agd można  ten zestaw ogarnąć  z 4 grami, -105zł w przypadku brania na 20 rat 0%).

 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z przesyłką do Polski ze Szwajcarskiego sklepu?

Serio nie wiem, więc pytam.

Uważam, ze promocja fajna, bo do tej pory golas z 1 padem kosztował tyle samo.

Jak ktoś zaczyna przygodę z xboxem, to akurat dla niego.

Gierki stare? Ok, ale i tak wybrałbym coś czego nie mam, no i gold na 6 miesięcy też robi swoje.

Wrzuciłem to info, bo akurat znajomy kupił sobie tv 4K  zastanawiał się między ps pro a Xbox one x. Wyleczyłem go szybko z ps4 pro, a że nie miał wcześniej xboxa, to i gry nie są dla niego "stare".

Może akurat ten wątek czytają też tacy ludzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba cebula, jak jeszcze dorzuca roczny EA Access i roczny GP to pomyślę

Sasasassa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

Nie wiem jak jest z przesyłką do Polski. Z tego co czytałem na jakimś forum to jest darmowa, ale to też zależy chyba od danej promocji.

 

No nic, pochwale się. Właśnie stałem się posiadaczem najpotężniejszej konsoli na świecie xD

 

klocek3.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gregor_TSK napisał:

@Sithman

Nie wiem jak jest z przesyłką do Polski. Z tego co czytałem na jakimś forum to jest darmowa, ale to też zależy chyba od danej promocji.

 

No nic, pochwale się. Właśnie stałem się posiadaczem najpotężniejszej konsoli na świecie xD

 

 

Gratulacje, będzie pan zadowolony jak już ktoś pisał. Ma parę wad, ale summa summarum jest bardzo fajnym sprzętem. Ale półke to sobie podeprzyj bo krzywa :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie to teraz OBOWIĄZKOWO EA Access bierz i możesz zacebulic i kupić GamePass i grania od hooya...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pododawać nasze gamer tagi jak chcesz , ja mam taki sam jak na forum zapraszam

2 godziny temu, Gregor_TSK napisał:

@Sithman

Nie wiem jak jest z przesyłką do Polski. Z tego co czytałem na jakimś forum to jest darmowa, ale to też zależy chyba od danej promocji.

 

No nic, pochwale się. Właśnie stałem się posiadaczem najpotężniejszej konsoli na świecie xD

 

klocek3.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz pododawać nasze gamer tagi jak chcesz , ja mam taki sam jak na forum zapraszam
 
Wysłałem zapke.
Zapraszam wszystkich również do mnie RamBos8

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w xox non stop dyski sie walą moja juz 2 razy była na serwisie zobaczymy jak tym razem bedzie  i jak czytam na necie to takich ludzi jest masa w necie czytałem, że to juz problem masowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że w xox non stop dyski sie walą moja juz 2 razy była na serwisie zobaczymy jak tym razem bedzie  i jak czytam na necie to takich ludzi jest masa w necie czytałem, że to juz problem masowy.
Scorpio czy zwykła?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mój X to jakaś lipa. Wentylator chodzi jakby był niedokręcony. Na filmiku może tego tak nie słychać, ale w rzeczywistości słuchać go grając w słuchawkach ( a konsola miała wylądować w sypialni...) . Do kultury pracy XOS, czy chociażby PRO mu daleko.

No nic, pociesze się konsolą z miesiąc a później leci na warsztat MS. Wentylatory w X to jakaś wada fabryczna czy tylko ja takie szczęscie trafiłem ?

 

Mój Gametag : gregor TSK 

 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gregor_TSK napisał:

Ten mój X to jakaś lipa. Wentylator chodzi jakby był niedokręcony. Na filmiku może tego tak nie słychać, ale w rzeczywistości słuchać go grając w słuchawkach ( a konsola miała wylądować w sypialni...) . Do kultury pracy XOS, czy chociażby PRO mu daleko.

No nic, pociesze się konsolą z miesiąc a później leci na warsztat MS. Wentylatory w X to jakaś wada fabryczna czy tylko ja takie szczęscie trafiłem ?

 

Mój Gametag : gregor TSK 

 

Masz wadliwy egzemplarz u mnie xox cichutko chodzi w ogóle go nie słychać nawet max stresie, współczuje czeka go serwis

 

moj narazie śmiga od premiery z dyskiem tez problemu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Rambo8 napisał:

Scorpio czy zwykła?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Zwykła wersja,poki co po naprawie smiga dobrze, wentylatory w porownaniu do ps4 pro sa bardzo cichutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor_TSK W wersji S często występował problem z wentylatorem. Było słuchać na łożysku systematyczne 'ocieranie'. Wymieniłem go na wentylator firmy BeQuiet i teraz jest tak cicho, że słyszę tylko dysk xboxa. Ale jeśli to wada w xox to wysyłaj na serwis.

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Właśnie to jest taki odgłos jakby ocierania. To że delikatnie szumi to jest OK. W XOS tak nie miałem, trafiłem na lepszy egzemplarz.

Pany, mam jeszcze kilka pytań:

1) czy wysyłając konsole na gw usuwacie konto/gry z dysku ?

2)MS naprawia konsole czy od razu wymieniają na nowe ?

3) co w przypadku gdy np. padnie dysk w xox po gwarancji. Z rozebraniem konsoli i podmianą dysku nie miałbym problemu, tylko jak wrzucić na dysk system ?  Jest gdzieś obraz do wrzucenia z usb (jak u konkurencji) czy zabawa w klonowanie dysku 1do1 ? ( która też do końca może nie działać).

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i XoX zakupiony :1_grinning: Miałem dopiero kupić jak zjadę do Polski na urlop, ale nie mogłem się powstrzymać. Forza 7 już się pobiera i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to zajebista szybkość pobierania. Normalnie niebo, a ziemia w porównaniu do PSN. GoW4 idzie na drugi ogień, bo game pass dostałem dwa kody na 2 miesiące.  Zobaczymy co będzie dalej. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo pozornego podobieństwa polecam jeszcze Forza Horizon 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×