Skocz do zawartości
SkibaPL

FIFA 17 Squad Building Challenges

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych co już to ogarneli ,potrzebuje 100 zgrania ,jesli daje zawodnika concept pokazuje 100 jesli go zamienie z rynku pokazuje 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, matijad napisał:

Mam pytanie do tych co już to ogarneli ,potrzebuje 100 zgrania ,jesli daje zawodnika concept pokazuje 100 jesli go zamienie z rynku pokazuje 99

 

Każdy zawodnik z rynku przy żółtym połączeniu ma 9 zgrania. 11x9 = 99. Aby mieć 100 zgrania to choć jeden w składzie musi mieć zgranie 10, czyli albo mieć zielone połączenie, albo być u Ciebie trafionym w paczce, albo mieć rozegrane 10 meczów w Twoim klubie. Tak to rozumiem.

 

Edit:

I wcale nie jest prawdą, że w wyzwaniach hybryd narodowości, lig, oraz lig i narodowości potrzebne jest rozegranie 10 meczów w klubie. Zrobiłem wszystkie wyzwania lig, narodowości, oraz niełatwe i średnie z "lig i narodowości" kupując wyłącznie piłkarzy na rynku transferowym. Problem zaczął mi się przy hard "lig i narodowości" gdzie nie mogę znaleźć w necie taniego składu bez konieczności lojalności u piłkarzy. Więc jeśli ktoś taki znajdzie na hard oraz ultimate to będę wdzięczny.

 

Po tych wyzwaniach jestem około 50 tysięcy na plusie, więc opłacało się je robić w moim przypadku.

Edytowane przez lisandro
Dopisek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma na zbyciu sporo złotych kart to polecam robić wyzwanie złota wymiana. Zrobiłem 6 razy to wyzwanie i z lepszych kart wypadł Douglas Costa i Gotze. Robię jak najwięcej wyzwań bo z każdego wychodziłem na plusie i to sporym.

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, bo tego jeszcze nie ogarnąłem. Czy wyzwania trzeba robić po kolei? Tzn. W Hybrydach lig i narodowości mogę najpierw zrobić ultimate, nie robiąc hard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Możesz, nie ma to znaczenia :)

 

Dzięki, bo widzę, że za ultimate lepsza paka jest ;) No i chyba nie znajdzie się składu do tego wyzwania bez konieczności lojalności u piłkarzy, przynajmniej ja takiego nie znalazłem. Ale zbudowałem coś tam i zagram te 10 meczów, i tak jestem na razie w niskich ligach więc wielkiej różnicy mi to nie robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia - zły dział. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.09.2016 o 02:55, Mariusz1501 napisał:

Złożyłem na szybko dość tanią hybrydę 8 lig jakby ktoś potrzebował:
http://www.futbin.com/17/squad/27239
Mnie to wyniosło jakieś 3,5k.

Dzięki ci za ten skład bo już sie wkurzałem jak to zrobić.

Zrobiłem 2 zadania z hybryd całe i zostało tylko hybrydy lig i narodow,   to niestety najlepszy traf z paczek to shaw z man utd co pojdzie może za 6 tys.. Czyli u mnie się kompletnie nie opłaca to budowania składu choć trza przyznać , że fajna opcja.

Polecam hybrydy lig robić na hiszpanach bo ich najłatwiej znależć po różnych ligach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lisandro napisał:

 

Każdy zawodnik z rynku przy żółtym połączeniu ma 9 zgrania. 11x9 = 99. Aby mieć 100 zgrania to choć jeden w składzie musi mieć zgranie 10, czyli albo mieć zielone połączenie, albo być u Ciebie trafionym w paczce, albo mieć rozegrane 10 meczów w Twoim klubie. Tak to rozumiem.

 

Edit:

I wcale nie jest prawdą, że w wyzwaniach hybryd narodowości, lig, oraz lig i narodowości potrzebne jest rozegranie 10 meczów w klubie. Zrobiłem wszystkie wyzwania lig, narodowości, oraz niełatwe i średnie z "lig i narodowości" kupując wyłącznie piłkarzy na rynku transferowym. Problem zaczął mi się przy hard "lig i narodowości" gdzie nie mogę znaleźć w necie taniego składu bez konieczności lojalności u piłkarzy. Więc jeśli ktoś taki znajdzie na hard oraz ultimate to będę wdzięczny.

 

Po tych wyzwaniach jestem około 50 tysięcy na plusie, więc opłacało się je robić w moim przypadku.

Mógłbyś się podzielić tymi dwiema pierwszymi hybrydami lig i narodów  ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, lisandro napisał:

Problem zaczął mi się przy hard "lig i narodowości" gdzie nie mogę znaleźć w necie taniego składu bez konieczności lojalności u piłkarzy. Więc jeśli ktoś taki znajdzie na hard oraz ultimate to będę wdzięczny.

 

Nie zrobisz tych zadań bez lojalności piłkarzy. Są one tak zaprojektowane, że tylko dzięki lojalności można uzyskać 92 chemistry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Banan81 napisał:

Mógłbyś się podzielić tymi dwiema pierwszymi hybrydami lig i narodów  ?? :)

 

 Proszę.

 

Not easy: http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/321/

 

Medium: http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/396/

 

Ogólnie na Futheadzie jest sporo składów, tylko trzeba patrzeć, czy byle ogór przypadkowo nie skoczył z ceną do góry, bo czasem się zdarza.

 

Zrobiłem wyzwanie Ultimate. Na skład wydałem około 10 tysięcy. Zagrałem i wyszedłem z 10 meczów z kompem, żeby zdobyć lojalność, a z paki wypadł mi tak szrot, że głowa mała. Dobrze, że na zero wyszedłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać ten skład z Ultimate? 10k za cały skład to bardzo mało biorąc pod uwagę fakt, że ekstremalnie trudno jest zejść w tym zadaniu poniżej 20k na PS4...

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, starvin napisał:
2 minuty temu, Awruk87 napisał:

Możesz pokazać ten skład z Ultimate? 10k za cały skład to bardzo mało biorąc pod uwagę fakt, że ekstremalnie trudno jest zejść w tym zadaniu poniżej 20k...

 

 

Takie coś zbudowałem http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/2376/

 

No może faktycznie trochę więcej wydałem, ale paru udało się trafić taniej. Smolnikov, Schmelzer i Sakho byli drożsi, tak 2-3k, a reszta tysiąc lub mniej.

 

Próbowałem nawet tym składem zagrać w sezonach online, ale bez zgrania to nie ma sensu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo drożej wychodzi coś w okolicach 20-22k bo trzeba użyć CDM -> CM i CAM -> CM, które są najdroższe. Jeśli uda się wyrwać Pereire i Vasqueza na CM to cena będzie o wiele atrakcyjniejsza, ale jeśli nie ma się nic i buduje go od zera to są tańsze składy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Awruk87 napisał:

Sporo drożej wychodzi coś w okolicach 20-22k bo trzeba użyć CDM -> CM i CAM -> CM, które są najdroższe. Jeśli uda się wyrwać Pereire i Vasqueza na CM to cena będzie o wiele atrakcyjniejsza, ale jeśli nie ma się nic i buduje go od zera to są tańsze składy.

 

Fakt, zapomniałem o tych kartach zmiany pozycji, ja akurat dwie z nich miałem w klubie. Mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma akurat karty zmiany pozycji untrable w klubie to warto budować ten skład. To jest fajne w tym trybie, że dla Ciebie ten skład to 10k bo część już miałeś a dla mnie byłoby to 22k bo nic z tego co użyłeś nie mam (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ajuszczyk82 napisał:

Do którego to jest wyzwania skład?

Do nowego wyzwania z meczy narodowych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że coś w tym jest, że za zadania jest lepszy drop z paczek, ale niestety nie, otworzyłem ich już trochę i taki paździerz, że szkoda gadać. Całe szczęście, że ktoś to skupuje, to wychodzę chociaż na 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo. Zrobiłem ok. 7 wyzwań, z jednego byłem 12k do przodu, reszta to profit na poziomie 500-1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak prawidłowo wykonywać zadania:

 

Sprawdzamy jakich zawodników mamy do wypełnienia zadania -sprzedajemy ich z lichwiarską przebitką. Zadanie olewamy

 

Koniec poradnika

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×