Skocz do zawartości
SkibaPL

FIFA 17 Squad Building Challenges

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodam, że zadanie podejmuję jak mam drużynę wartą około 1/4 "wartości" paczki więc dla paczki za 25k mogę robić zadanie jeśli wartość tego co trzeba włożyć nie jest większa jak 7-8k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można robić zadania gdzie nie ma narzuconego klubu lub jakiejś rzadkiej ligi.

 

Ale jak można sprzedać brony z Sydney za 10k a z colocolo za 7k to ja się w budowanie nie bawię tylko biorę łatwe coinsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie udziele w temacie.zerznalem wszystkie sbc z youtuba.powiem wam ze myslalem ze lekki profit jest na tym, ale wczoraj z jednej paki w wyzwaniu hard z ligami i narodowosciami wypadl petr czech. poszedl za 43k. Wyszedl zza karty itp cudowne celebrations :1_grinning: potem patrze w paczke a tam czarna karta One to watch Umtiti z barcelony. za zadanie ultimate wypadl sam szrot.dzisiaj za zadanie jakies wypadl pierwszy IF od 2013 roku wart 20k.ogolnie jestem na plus.teraz mysle czy tych MLS nie porobic, moze jakims tanim kosztem cos sie sklei bo prawie w kazdym zadaniu lub podzadaniu jest zlota paczka.ogolnie jest ok.Najlepiej to robic jak oglosza nowe wyzwania, gdy jeszcze rekiny biznesu nie wiedza jakich pilkarzy uzyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadł Coman, Williams,Sagna, Clichy, Oscar, Pereyra, Asamoah, Trapp, Fekir Cahill także nie ma co narzekać plus kilku za 2k 

Zadanie Live z zawodnikami kol/urugwaj włochy/hol i arabia saud. jest jakieś zbugowane pojawia się i znika ale zdążyłem zrobić.

Drop jak dla takiego jak super  i sporo frajdy a koszta nie wielkie połowa składu do zadań miałem w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was coś taniutkiego. Ten skład kupiłem przed chwilą za 12,950 monet (piłkarze + karty zmiany pozycji) i jest to jedna z najtańszych opcji by zrobić zadanie 9 lig i 7 narodowości. 

 

Hybryda - 9 Lig i 7 Narodowości

 

To co będziecie znajdować w internetach rzadko kiedy schodzi do poniżej 25k a tutaj nawet jakbyście kupowali wszystkich na kup teraz, chociaż polecam licytacje to i tak nie przekroczycie 19k

 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dla was coś taniutkiego. Ten skład kupiłem przed chwilą za 12,950 monet (piłkarze + karty zmiany pozycji) i jest to jedna z najtańszych opcji by zrobić zadanie 9 lig i 7 narodowości. 

 

Hybryda - 9 Lig i 7 Narodowości

 

To co będziecie znajdować w internetach rzadko kiedy schodzi do poniżej 25k a tutaj nawet jakbyście kupowali wszystkich na kup teraz, chociaż polecam licytacje to i tak nie przekroczycie 19k

 

Ale czy w tym zadaniu nie ma być chemii 92?a z tego składu wychodzi chemii 81?czy ja coś źle widzę?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajuszczyk dobrze widzisz skład ma 81 chemistry a 92 będzie miał po rozegraniu nim 10 spotkań albo jak któregoś piłkarza mamy z paczki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy całym składem trzeba grać czy tylko 1 zawodnik wystarczy i czy ma to byc pełne mecze czy mozna wchodzic i opuszczac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Awruk87 napisał:

Mam dla was coś taniutkiego. Ten skład kupiłem przed chwilą za 12,950 monet (piłkarze + karty zmiany pozycji) i jest to jedna z najtańszych opcji by zrobić zadanie 9 lig i 7 narodowości. 

 

Hybryda - 9 Lig i 7 Narodowości

 

To co będziecie znajdować w internetach rzadko kiedy schodzi do poniżej 25k a tutaj nawet jakbyście kupowali wszystkich na kup teraz, chociaż polecam licytacje to i tak nie przekroczycie 19k

 

Wydałem na to zadanie około 19k (nie chciało mi się licytować). Spadł Piszczek i Milner, także +/- na zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Paczki za ukończenie zadania można z nich sprzedać zawodników czy są nie do sprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprzedawać.

Tylko np. wymień 11 złota na 2 rzadkie złota - nie.

Ale te wyzwania BSN dają paczki z możliwością sprzedaży. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są najlepsze wyzwania do których nie potrzeba lojalek zawodników. Handel nie idzie,to może z paczek cóś wpadnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, unki napisał:

Jakie są najlepsze wyzwania do których nie potrzeba lojalek zawodników. Handel nie idzie,to może z paczek cóś wpadnieemoji4.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Polecam hybrydy lig, oraz hybrydy narodów, spokojnie można tanie składy w necie znaleźć.  Za te zadania powypadało mi paru w miarę fajnych grajków, byłem około 50 tysięcy na plusie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hybrydy lig i narodowości:

 

poziom HARD:

 

http://www.futbin.com/17/squad/51769

 

http://www.futbin.com/17/squad/51783

 

http://www.futbin.com/17/squad/51802

 

poziom ULTIMATE:

 

http://www.futbin.com/17/squad/51912

 

Każdy z zawodników musi mieć rozegrane 10 meczy lub musi być trafiony w paczce.

Panowie zrobiłem chalange ultimate i hard z powyższych linków i o ile ultimate mi wyskoczyło to z hardem mam problem. Wszyscy mają wbitą lojalke. Ktoś wie o co może chodzić?

36958df5c32bdb36956c783312cb1d22.jpg

Problem w tym, że zgranie jest o jeden punkt za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam przypadkiem cm na cdm? zmien karta pozycje na cdm i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tam przypadkiem cm na cdm? zmien karta pozycje na cdm i tyle.

O właśnie tak, dzięki Ci za pomoc dobry człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wylewu. Ukończyłem wszystkie zadania hybrydy narodów ( wydałem około 25k ) , 5 paczek i najlepszy Bifouma reszta szrot :38_worried::38_worried::38_worried: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.10.2016 o 09:20, Awruk87 napisał:

Mam dla was coś taniutkiego. Ten skład kupiłem przed chwilą za 12,950 monet (piłkarze + karty zmiany pozycji) i jest to jedna z najtańszych opcji by zrobić zadanie 9 lig i 7 narodowości. 

 

Hybryda - 9 Lig i 7 Narodowości

 

To co będziecie znajdować w internetach rzadko kiedy schodzi do poniżej 25k a tutaj nawet jakbyście kupowali wszystkich na kup teraz, chociaż polecam licytacje to i tak nie przekroczycie 19k

 

poszlo jakies 17k na sklad z wliczonymi kartami zmiany pozycji
wylecial Toprak (6700) + Smalling (30k)  + 11 k za reszte zawodnikow. I to jest spoko bo gdybym normalnie kupil pake za 50k to bym wyszedl na 0 a ze zaplacilem 17k ... czysty profit :) tak w 16 zarabialem na draftach placisz wpisowe 15k i im wiecej wygrasz spotkan tym lepsze paczki tyle ze w tych wyzwaniach drop jest znaacznie podkrecony i cos w koncu normalnego wypada.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SkibaPL napisał:

poszlo jakies 17k na sklad z wliczonymi kartami zmiany pozycji
wylecial Toprak (6700) + Smalling (30k)  + 11 k za reszte zawodnikow. I to jest spoko bo gdybym normalnie kupil pake za 50k to bym wyszedl na 0 a ze zaplacilem 17k ... czysty profit :)

W tym wyzwaniu wystarczy ze mamy jednego zawodnika wydropionego z paczki? Będzie wtedy chemia 92? Bo akurat mam Darmiana i nie wiem czy się w to wyzwanie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest ja robie tak ze tworze nowy sklad wrzucam wszystkich + dodaje kontrakty jesli trzeba zeby bylo po 10 i odpalam lige offline. Pada gwizdek wylaczam gre i znow to samo. W tym samym czasie ogladam cos na laptopie i klikam w grze to idzie szybko i sprawnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażki nalicza do statystyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wylaczasz gre podczas meczu to nie i w tym cala magia :24_stuck_out_tongue:

Robil ktos wyzwania Wlochy - Hiszpania i Holandia - Francja? widzialem ze juz tu byl wrzucany jeden skladzik ale w ten sam dzien co pojawilo sie wyzwanie i ciekawe jak jest teraz z cenami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem oba, nadal powinny wyjść dość tanio, jak nie to przerobisz dość łatwo, ja tam nawrzucałem graczy tych narodowości, bo robiłem kiedy jeszcze nie było na nich hype. A w wymaganiach jest po 2 czy 3 tylko także wymienisz 2-3 najdroższych graczy i zrobisz za blisko discard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy wyszli mnie 10k, jeszcze tylko zmiany pozycji. Zobaczymy co wyleci z tej paki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, depcik94 napisał:

Dostałem wylewu. Ukończyłem wszystkie zadania hybrydy narodów ( wydałem około 25k ) , 5 paczek i najlepszy Bifouma reszta szrot :38_worried::38_worried::38_worried: 

Dziękujemy, że wrzuciłeś swoje składy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×