Skocz do zawartości
SkibaPL

FIFA 17 Squad Building Challenges

Rekomendowane odpowiedzi

No jeżeli chodzi o następne SBC ważne mecze to sprawa wygląda trochę dziwnie, ze względu na to jak rozgrywane są mecze. Ciekawsze mecze:

 

Juventus - Roma; 17.12 (sobota)

Manchester City - Arsenal; 18.12 (niedziela)

Barcelona - Espanyol; 18.12 (niedziela)

Ajax - PSV; 18.12 (niedziela)

Everton - Liverpool; 19.12 (poniedziałek)

 

Są również dwa mecze rozgrywane w środę;

RB-Leipzig - Bayern; 21.12 (środa)

Rangers - Celtic; 21.12 (środa)

 

No i szczerze to nie wiem co z tym fantem zrobić. Najbardziej przemawia do mnie Everton - Liverpool, derby Merseyside oraz Rangers - Celtic, chyba największy mecz w Szkocji. Ajax - PSV również brzmi prawdopodobnie. Mecze z grafiki wyżej toczą się na przestrzeni 17.12-21.12. Myślicie, że może być sytuacja, że będą 4 mecze rozgrywane na przestrzeni sobota-środa? Trochę długo, zawsze były tylko mecze weekendowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych sbc nie da się zarobić takich kokosów jak na początku, EA wie o tym że ludzie skupują dane karty na rynku pod pryzmat np. derbów które mają być w weekend.

Przykład Cracovia - Wisła ( po 1 karcie z danego klubu)

Na Ważne mecze które były w sbc teraz wydałem na zrobienie składów łącznie 2k, dlatego warto trzymać karty w klubie zawsze się na coś przydadzą za jakiś czas.

Jestem pewien ,że za tydzień zrobią tak samo wymień 1 gracz lub2 z danej drużyny plus np. 8 innych narodowości.

Nie da się przewidzieć co oni wymyślą. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.12.2016 o 14:07, MichalEEEk napisał:

No jeżeli chodzi o następne SBC ważne mecze to sprawa wygląda trochę dziwnie, ze względu na to jak rozgrywane są mecze. Ciekawsze mecze:

 

Juventus - Roma; 17.12 (sobota)

Manchester City - Arsenal; 18.12 (niedziela)

Barcelona - Espanyol; 18.12 (niedziela)

Ajax - PSV; 18.12 (niedziela)

Everton - Liverpool; 19.12 (poniedziałek)

 

Są również dwa mecze rozgrywane w środę;

RB-Leipzig - Bayern; 21.12 (środa)

Rangers - Celtic; 21.12 (środa)

 

No i szczerze to nie wiem co z tym fantem zrobić. Najbardziej przemawia do mnie Everton - Liverpool, derby Merseyside oraz Rangers - Celtic, chyba największy mecz w Szkocji. Ajax - PSV również brzmi prawdopodobnie. Mecze z grafiki wyżej toczą się na przestrzeni 17.12-21.12. Myślicie, że może być sytuacja, że będą 4 mecze rozgrywane na przestrzeni sobota-środa? Trochę długo, zawsze były tylko mecze weekendowe.

 

Było w temacie gdzieś zdjęcie, jak EA się pomyliło i wstawiło mecze, które mają być w tym tygodniu wstawiłą je tydzień wcześniej, lista:

 

Everton - Liverpool, City - Arsenal, Bayern z Leipzig i derby Melbourne - Australia.

 

Podobno pomylili się już tak kiedyś a mimo to nie zmienili potem spotkań.

 

 

edit: zdjęcie jest strone wcześniej ;)

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, robson1425 napisał:

 

Było w temacie gdzieś zdjęcie, jak EA się pomyliło i wstawiło mecze, które mają być w tym tygodniu wstawiłą je tydzień wcześniej, lista:

 

Everton - Liverpool, City - Arsenal, Bayern z Leipzig i derby Melbourne - Australia.

 

Podobno pomylili się już tak kiedyś a mimo to nie zmienili potem spotkań.

 

 

edit: zdjęcie jest strone wcześniej ;)

Nie no wiem, bo sam to wstawiałem. Jednak polecam na to patrzeć jednak z ostrożnością :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MichalEEEk napisał:

Nie no wiem, bo sam to wstawiałem. Jednak polecam na to patrzeć jednak z ostrożnością :1_grinning:

 

w piątek wychodzi ten sbc czy w czwartek na wieczór ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, robson1425 napisał:

 

w piątek wychodzi ten sbc czy w czwartek na wieczór ? ;)

Chyba jeżeli nie wejdzie teraz do 20 to jutro o 19.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe sbc hybrydy lig i narodow - poziom legendarny - jakby ktos potrzebowal. Trzeba tylko wbic lojalke.

YVfVtE-9.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit, rozszyfrowałem wszystkich

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zrobiłem dokładnie taki skład jak kamill82, ale mam ocene ogólną 81. Wiecie czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, zrobiłem dokładnie taki skład jak kamill82, ale mam ocene ogólną 81. Wiecie czym to może być spowodowane?

Musisz zrobić lojalkę. "Zagrac" 10 meczów tym składem,lub wbić nie grajac z botem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unki napisał:

Musisz zrobić lojalkę. "Zagrac" 10 meczów tym składem,lub wbić nie grajac z botem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A lojalka ma jakiś wpływ na ocene ogólną? Myślałem, że tylko na zgranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Nie dokładnie zrozumiałem Twoje pytanie. Mój błąd.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po wczorajszym patchu jest tak zajebiście, że zrobiłem skład na kartach koncepcyjnych, miałem ocenę 82. Zakupiłem wszystkich zawodników i co? Ocena 81, pozamiatane. Teraz to nawet nie wiem jak to ułożyć by było dobrze, na Futbinach itp. też wskazuje np 82 a zapewne też wskoczy 81.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te składy z futbin to trzeba dokładnie czytać, kiedyś wziąłem pierwszy lepszy i potem się okazało, że 11 musiało mieć lojalki + dwie zmiany pozycji ale akurat te najdroższe cam na cm i cdm na cm :jSQVeJ4:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wrzuci ktoś sprawdzone, działające składy na World Class i Legendary w SBC League and Nation Hybrid, w miarę niedrogie naturalnie. Na Futhed są odpowiednio za około 10000 i 15000, nie wliczając oczywiście zmian pozycji i kontraktów za wbicie lojalki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj robiłem legendary i tylko brakowało mi 3 zawodników. Za Matę, Nolito i fracuzkiego obrońcę zapłaciłem z 11k więc całość za 15 czarno widzę...

Zawodnicy z popularnych na youtubie rozwiązań strasznie poszli w górę. Wczoraj sprzedałem Diarre i Sneidera za około 4 tyś każdego

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

354545888af254beb96d8c35fb5f0377.jpg

Za Zielińskiego Parolo ze zmiana pozycji i ST to Immobile. Oczywiscie wbicie lojalki. Dwoch lub trzech miałem z paczek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4db184905f21b6ec95d741da2e100c88.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×