Skocz do zawartości
Twarek

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

No i wkoncu nastal ten wspanialy dzien kiedy trophy hunterzy ruszaja na łowy w nowej odsłonie Fify 17. Niestety znowu trafil sie draft online :/

 

Mistrz nad mistrzami mistrz-nad-mistrzami Odblokuj wszystkie pozostałe trofea (poza trofeami z dodatkowej zawartości) Playstation 4 platynowe trofeum
Telepata telepata Asystuj przy bramce precyzyjnym podaniem prostopadłym Playstation 4 srebrne trofeum
Raz a dobrze raz-a-dobrze Strzel bramkę niskim strzałem Playstation 4 brązowe trofeum
Architekt architekt Wykonaj 3 celne precyzyjne podania prostopadłe tym samym piłkarzem w okolicach pola karnego rywali Playstation 4 srebrne trofeum
Że też dałeś się nabrać ze-tez-dales-sie-nabrac Strzel z rzutu karnego na dwa tempa Playstation 4 brązowe trofeum
100% 100 Wygraj konkurs rzutów karnych, ani razu nie pudłując Playstation 4 srebrne trofeum
Atak zaczyna się od bramkarza atak-zaczyna-sie-od-bramkarza Strzel bramkę z kontry rozpoczętej mocnym wyrzutem bramkarza Playstation 4 złote trofeum
Pełna klasa pelna-klasa Strzel bramkę z rzutu wolnego uderzeniem zewnętrzną częścią stopy Playstation 4 brązowe trofeum
Groźny w powietrzu grozny-w-powietrzu Strzel bramkę uderzeniem głową w dół Playstation 4 brązowe trofeum
Ale przymierzył! ale-przymierzyl Strzel z gry bramkę z dystansu obrońcą (z co najmniej 22,9 metra) Playstation 4 brązowe trofeum
Odrobili lekcje odrobili-lekcje Strzel dwie bramki z rzutów rożnych w jednym meczu Playstation 4 brązowe trofeum
Gdzie jest piłka? gdzie-jest-pilka Strzel bramkę po wymianie 10 podań z rzędu pod polem karnym rywala Playstation 4 brązowe trofeum
Pierwsza wymiana pierwsza-wymiana Ukończ pierwsze wyzwanie dotyczące budowania składu w FIFA Ultimate Team Playstation 4 brązowe trofeum
W grupie raźniej w-grupie-razniej Ukończ pierwszą grupę wyzwań dotyczących budowania składu w FIFA Ultimate Team Playstation 4 brązowe trofeum
Próba sił proba-sil Wygraj wszystkie cztery mecze w trybie FUT Draft online w FIFA Ultimate Team Playstation 4 złote trofeum
Postaraj się! postaraj-sie Pierwszy występ piłkarza kupionego na rynku transferowym FUT (wyjściowy skład lub zmiana) Playstation 4 brązowe trofeum
Seria na rozgrzewkę seria-na-rozgrzewke Wygraj wszystkie cztery mecze w trybie FUT Draft dla jednego gracza w FIFA Ultimate Team Playstation 4 brązowe trofeum
Pół setki pol-setki Strzel jednym piłkarzem łącznie 50 bramek dla twojego klubu w trybie FIFA Ultimate Team Playstation 4 brązowe trofeum
Przyjaźń przetrwa przyjazn-przetrwa Wygraj sezon meczów towarzyskich w trybie FIFA Ultimate Team Playstation 4 brązowe trofeum
Student z wymiany student-z-wymiany Wypożycz zawodnika z katalogu EAS FC Playstation 4 brązowe trofeum
Tajniki FUT tajniki-fut Zastosuj swoją pierwszą kartę stylu gry w trybie FIFA Ultimate Team Playstation 4 brązowe trofeum
Poligon poligon Rozegraj cały mecz przeciwko drużynie tygodnia w trybie FIFA Ultimate Team Playstation 4 brązowe trofeum
Mistrzostwo! mistrzostwo Zdobądź tytuł ligi w sezonach FIFA Ultimate Team Playstation 4 srebrne trofeum
Zmiana w hierarchii... zmiana-w-hierarchii Zmień kapitana swojego składu w trybie FIFA Ultimate Team Playstation 4 brązowe trofeum
W blasku fleszy w-blasku-fleszy Osiągnij cel ekspozycji marki w trybie kariery Playstation 4 brązowe trofeum
Nad kreską nad-kreska Osiągnij cel finansowy w trybie kariery Playstation 4 brązowe trofeum
Planowanie strategiczne planowanie-strategiczne Osiągnij cel rozwoju młodzieży w trybie kariery Playstation 4 brązowe trofeum
Pokaż, co potrafisz pokaz-co-potrafisz Ukończ wieloosobową grę treningową Playstation 4 brązowe trofeum
Przyda się każda pomoc przyda-sie-kazda-pomoc Rozegraj cały mecz z włączonym interfejsem Trenera FIFA Playstation 4 brązowe trofeum
No to jedziemy… no-to-jedziemy Zdobądź tytuł ligi w sezonach pojedynków online (tytuł musisz wywalczyć, rozgrywając mecze) Playstation 4 srebrne trofeum
Może zagramy meczyk? moze-zagramy-meczyk Rozegraj mecz towarzyski wirtualnych klubów Playstation 4 brązowe trofeum
Nadal przyjaciele? nadal-przyjaciele Ukończ sezon meczów towarzyskich online Playstation 4 brązowe trofeum
Tylko się rozgrzewam tylko-sie-rozgrzewam Ukończ i wygraj swój pierwszy mecz ligowy w sezonach wirtualnych klubów Playstation 4 brązowe trofeum
Ulepszenie! ulepszenie Wydaj punkt umiejętności w wirtualnych klubach Playstation 4 brązowe trofeum
Praca zespołowa praca-zespolowa Dołącz wirtualną gwiazdą do wirtualnego klubu i rozegraj swój pierwszy mecz Playstation 4 brązowe trofeum
Dobra karma dobra-karma Podaruj prezent z katalogu EA SPORTS Football Club Playstation 4 brązowe trofeum
Moje! moje Dokonaj zakupu w katalogu EA SPORTS Football Club Playstation 4 brązowe trofeum
Ruszamy do gry ruszamy-do-gry Zagraj mecz reprezentacją kobiet Playstation 4 brązowe trofeum
Najlepsze z najlepszych najlepsze-z-najlepszych Wygraj „Puchar reprezentacji kobiet” Playstation 4 srebrne trofeum
Nie do powstrzymania nie-do-powstrzymania Strzel 5 bramek piłkarkami w jednym meczu Playstation 4 brązowe trofeum
Popisowy strzał popisowy-strzal Zdobądź bramkę spektakularnym strzałem w meczu kobiet Playstation 4 brązowe trofeum
Prymus prymus Ukończ wszystkie ćwiczenia treningowe w tygodniu w trybie „Droga do sławy” z oceną A (bez symulacji) Playstation 4 srebrne trofeum
Trudny do zdobycia trudny-do-zdobycia Osiągnij wartość transferową 8 000 000 £ w trybie „Droga do sławy” Playstation 4 srebrne trofeum
Społecznościowa gwiazda spolecznosciowa-gwiazda Osiągnij 50 000 obserwujących w trybie „Droga do sławy” Playstation 4 srebrne trofeum
Najlepsze dopiero nadejdzie najlepsze-dopiero-nadejdzie Dotrzyj do końca „Drogi do sławy” Playstation 4 złote trofeum

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem "Drogę do sławy" na klasie światowej i nie wbiłem trofeum aby osiągnąć wartość 8mln £... Jest jakiś glitch na to trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zayebisty problem z trofkiem "Pure class" - strzelenie gola z wolnego zewnętrzną częścią stopy. Za uja nie chce wskoczyć, mimo że strzeliłem już kilkadziesiąt takich bramek... :

 

Robię to na dwa pady, fauluje typa przed polem karnym, bramkarza wyganiam z bramki, strzelam L1+O i dupa :/

Gdzieś czytałem, że trzeba uderzyć ten wolny słabszą nogą, ale np. Ibra czy Penaldo zawsze strzelają prawą...

Mieliście problem z tym trofkiem ? Ewentualnie da się jakoś wymusić na grajku, żeby strzelił wolnego słabszą nogą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×