Skocz do zawartości
helganin

Farming Simulator 17

Rekomendowane odpowiedzi

Farming-Simulator-17-preview-3-555x328.p

 

Opis gry:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=30487

 

 

 

 


Poprzednia część była świetna choć zawsze olewałem takie gry aż zagrałem w 15 i przez 3 dni nie odszedłem od konsoli (do zrobienia platyny).

Mam nadzieje że ta część będzie też świetna i będzie miała trochę nowości lub chociaż ulepszenia w stosunku do poprzedniej.

 

Wersja pudełkowa chodzi po ok 150zł na PS4 a na sklepie sony ponad 200zł :1_grinning:

 

Po pograniu "chwilę" nie widzę większych zmian w porównaniu do 15 :/

Grafika średnia, rysowanie pól bliskie (zaorane pole dorysowuje się za blisko), jazda autem koszmarna.

Gram na poziomie wysokim bo normalny był za łatwy. Na razie mam mieszane uczucia. Osiągnięć mało (platyna jest). Już chyba wiem dlaczego taka cena (150) :)

Nawet fajne są misje (przy zakupie pola możemy pierw wykonać misja dla danej osoby) i dobrze płatne.

W grze są mody.

 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje są tylko te które został wydane przez wydawcę gry? chyba nie ma szans na jakieś dodatkowe które zrobią użytkownicy a wydawca dorzucił do gry...

 

Słyszałem że jest glitch, dzięki któremu między innymi kosząc zboże kombajnem w misji można przytrzymać przycisk zwiększenia prędkości tempomatu i kosi się z pełną prędkością. Czy on nadal działa na ps4? (bo podobno działał na konsolach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×