Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Temat odnośnie najnowszego dzieła Japończyków idących własnymi drogami.

 

http://m.ppe.pl/news/47081/garsc-nowych-informacji-o-nintendo-switch-beyond-good-evil-2-kolejny-raz-wspomniane-jako-exclusive.html

 

 

Tu garść nowych informacji, 3 godzinna bateria w małym tv/tablecie/ekranie to nienajgorszy wynik :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że max 3h, ale jak będą troche słabsze podzespoły w handheldzie, to może być nawet więcej, na co gorąco liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne informacje skoro nintendo powiedziało, że poza wyglądem konsoli i tym co jest na filmiku nie będzie żadnych informacji o Switch do 2017 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemieckiego MM  trochę poniosło i wycenił konsole na 999€

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wili23 napisał:

Niemieckiego MM  trochę poniosło i wycenił konsole na 999€

haha chyba pesos

Edytowane przez maverik001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nina poszukuje hakierów i oferuje kasę za znalezione bug i i exploity systemowe na 3DS'ie.:1_grinning:

 

 

Jako że Switch stoi na Androidzie czyli defacto na Linuxie coś czuję że szybko się chłopaki do niego dobiorą :1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dark Souls 3 na Switchu to by pyknął 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w trybie stacjonarnym konsola ma byc wydajniejsza niz PS4, jesli tak to mozna liczyc na poprawne wsparcie wydawcow 3rd party.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież serce nowego Nintendo jest w tej przejściówce z ekranem a tą przejsciowkę wkładamy w podstawkę tylko po to aby grać na TV 😊

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje ze w trybie remote zbijane sa takty CPU/GPU, zeby bateria nie padla po 30min., za to dopiero zadokowana konsola chodzi na 100% wydajnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jest, dodatkowo dok zapewnia lepsze chłodzenie i porty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tryb remote tylko handheld. Ekran prawdopodobnie będzie 720p, przez co nie jest potrzebna duża moc obliczeniowa. Jak dla mnie to tryb konsoli stacjonarnej jest raczej dodatkiem i nie spodziewałbym się, że konsolka będzie mocniejsza niż Ps4, bo bardziej prawdopodobne jest, że będzie słabsza niż xbone :1_grinning:

 

Dodatkowo grafika na handheldzie w 720p z obniżonym taktowaniem i na tv w 1080p z podniesionym taktowaniem może być taka sama :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli na pokladzie bedzie GPU Nvidii oparte na Pascalu to nie ciezko bedzie dogonic/przegonic wydajnosciowo dotychczasowe konsole oparte na kartach AMD. Ale co tam dokladnie siedzi dowiemy sie najwczesniej dopiero za miesiac na konfie poswieconej Switch.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ja już jestem kupiony i czekam na premierę. Ciekawe czy konsola pojawi się w dwóch wersjach czy tylko jednej...no i jakie gry będą dostępne na starcie. A co najważniejsze, to czy tytuły zakupione za pomocą VC będą dalej działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą takie różnice jak wyświetlacz, wielkość śrubek itd w każdym modelu. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, szalu ni ma, dupy nie urywa, i do BARDZO delikatnie mowiac:

 

 

 

Sprzet 3.5x slabszy niz XB1 w trybie stacjonarnym, i az 8.5x slabszy w trybie handheldu, do tego wszystkiego 2x mniej pamieci niz XB1/PS4. Czyli o jakimkolwiek wsparciu 3rd party moza juz zapomniec, znowu pozostana jedynie Zeldy, Mariany, i inne Donkey Kongi. A przy cenach PS4/XB1 coraz czesciej oscylujacych w granicy 250$ oraz powszechnej obecnosci smartphone'ow nie widze jakichkolwiek szans na rynku dla takiego sprzetu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DS też jest słabszy od PS Vita :1_grinning:

Nawet indyków jest jak na lekarstwo ...ale vita poszła od żyda a 3DS daje radość. 

Gry od Nintendo nie polegają na mocy obliczeniowej i grafice a na dawaniu familijnej frajdy :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, SephiroT napisał:

3DS też jest słabszy od PS Vita :1_grinning:

Nawet indyków jest jak na lekarstwo ...ale vita poszła od żyda a 3DS daje radość. 

Gry od Nintendo nie polegają na mocy obliczeniowej i grafice a na dawaniu familijnej frajdy :1_grinning:

 

 

Zgadzam się, ale kurrrrrr..... raz w życiu mogliby nie spier.... sprawy :38_worried:

PS: Zdun milcz proszę, moja opinia, szanuję twoją (inną już to wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Żywy napisał:

No i niestety, szalu ni ma, dupy nie urywa, i do BARDZO delikatnie mowiac:

 

 

 

Sprzet 3.5x slabszy niz XB1 w trybie stacjonarnym, i az 8.5x slabszy w trybie handheldu, do tego wszystkiego 2x mniej pamieci niz XB1/PS4. Czyli o jakimkolwiek wsparciu 3rd party moza juz zapomniec, znowu pozostana jedynie Zeldy, Mariany, i inne Donkey Kongi. A przy cenach PS4/XB1 coraz czesciej oscylujacych w granicy 250$ oraz powszechnej obecnosci smartphone'ow nie widze jakichkolwiek szans na rynku dla takiego sprzetu.

 

Widzę słabe obycie ze sprzętem Niny... yebac 3rd party.. Nintendo kupuje się dla zeld, metroidow, mariow I donkey kongow... tiaaa kupiłem wiiu aby pograć w coda a 3dsa aby pokopac pile w fifie... kitajce to mistrzowie optymalizacji I na cienkim specyfikacyjnie wiiu jak zobaczycie w akcji takie mario kart 8 czy smasha to mówię szczerze; szczeka na dole!!! 

 

47 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Zgadzam się, ale kurrrrrr..... raz w życiu mogliby nie spier.... sprawy :38_worried:

PS: Zdun milcz proszę, moja opinia, szanuję twoją (inną już to wiem)

 

Ni I wyczuwam milordzie niedoyebanie mózgowe ;) 

 

Niny w swojej historii dupy nie dało od dawna.. ale do tego trzeba poczuć konsole I tyle... jak kiedyś mówiłem mnie oecne sony I m$ wqurwiaja ostro... bo strasznie to wszystko śmierdzi pc. Nintendo jako jedyne; nadal robi konsole a nie pc dla plebsu... 

Znów jak mantre powtarzam... czym były I powinny być dziś konsole? Jaki jest ich rodowód? Mi jako graczowi z około 28 letnim stażem od zakupu pierwszego sprzętu do grania - c64, nes, gameboy- konsole to gry arcade: wyścigi arcade, platformery, beat em upy, bijatyki, na tym się wychowałem jako gracz I nadal nad tymi gatunkami się spuszczam. To że aktualna generacja zrobiła z konsolowcow plebs ala pici która jedynie co potrafi to fanbojowac, liczyć klatki I fpsy: nie takie mają być w zamyśle konsole... 

 

Chcecie przeżyć niesamowita I magiczna baśń która nie robi z graczy debili I nie pokazuje wszystkiego strzałkami? Zagrajcie w zelde, chcecie skillowych gier? Odpalcie Mariana czy donkey Konga, chcecie poczuć się znów jak dzieci? Zagrajcie w magiczna przygodę z wloczkowym dinozaurem. Natmiast jeśli chcecie wiedzieć kto kontynuje piękne tytuły z konsolowym rodowodem bez yebania nas w anus? Kupcie konsole nintendo... brzydkie to specyfikacyjnie ale jak zatopicie się w najlepszym slasherze na rynku czyli bayoneccie 2 zapomnicie o tych pierdolach jak scorpio/pro/gowno... Nintendo to ostatni bastion konsol. Wala mnie słupki sprzedaży bo wiem że na ich sprzęcie poczuje magię obcowania z konsola a nie pc dla ubogich... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo to nie konsole. To stan umysłu. 

 

Concept arty od ADIDAS'a :) 

grvnp3eacxpssvo1m2fz.jpg

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×