Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

A kurcze nie mam czasu grać. Narazie Mario i Zelda. Ale tylko po pare minut. Nie moge się doczekać aż się za Zelde wezmę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z niedługo żoną dorwaliśmy się do słicza z Mario cart w mm i kusi teraz, żeby to choleratwo sobie kupić na prezent ślubny;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od gościa z olx który sprzedaje zwroty z amazona. Konsole mają różne defekty. Wszystko uczciwie opisuje i miło sie z nim rozmawia. Za swoją dałem 650 zł i jej defektem jest to, że nie przełącza się w sleep mode czyli nie da się grać na tv a reszta jest ok. Mi zależało na przenośnym graniu więc ta cena i stan urządzenia mi podpasował i nie żałuje. Po cichu liczę, że i tak może uda się to jakoś naprawić i że jest to jakiś błąd systemowy a jak nie to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajny bundelek. Brałbym, gdyby nie to ,że w tym samym czasie dojdzie xox. Choc jest też dickmove że w uropie bez pokrowca

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po korzystaniu z konsoli switch od jej premiery: Jest to najlepszy zakup konsolowy od czasu ps2 w pierwszym roku jej egzystencji...

 

1. Dostałem 2 tytuły które ocierają się o noty maksymalne: Zelda+ Mario (zelda to dla mnie 10/10 a Mario chwilowo gdyż jeszcze nie skończyłem 9+/10)

2. Remaster na poziomie najlepszej gry z WiiU czyli Mario Kart 8 deluxe

3. 2 nowe i bardzo ciekawe ip którym spokojnie dałbym ocenę 8+/10 czyli Mario vs Rabbids oraz Arms

4. Bardzo lubię gry typu musou i dostałem jeden z najbardziej rozbudowanych itytułów z tego gatunku czyli Fier Emblem Heroes

5. Bardzo dobrą multiplayerową kontynuację bardzo oryginalnego shootera czyli Splatoon 2

6. Za chwilę bardzo dobrze zapowiadającego się Xenoblade ...

 

Nieźle jak na pierwszy rok istnienia konsoli na rynku, nie sądzicie? 

 

Fakt kupiłem już 2 switche - pierwszego połamał mój 1.5 roczny syn nie chciało mi się go serwisować ;) 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po korzystaniu z konsoli switch od jej premiery: Jest to najlepszy zakup konsolowy od czasu ps2 w pierwszym roku jej egzystencji...
 
1. Dostałem 2 tytuły które ocierają się o noty maksymalne: Zelda+ Mario (zelda to dla mnie 10/10 a Mario chwilowo gdyż jeszcze nie skończyłem 9+/10)
2. Remaster na poziomie najlepszej gry z WiiU czyli Mario Kart 8 deluxe
3. 2 nowe i bardzo ciekawe ip którym spokojnie dałbym ocenę 8+/10 czyli Mario vs Rabbids oraz Arms
4. Bardzo lubię gry typu musou i dostałem jeden z najbardziej rozbudowanych itytułów z tego gatunku czyli Fier Emblem Heroes
5. Bardzo dobrą multiplayerową kontynuację bardzo oryginalnego shootera czyli Splatoon 2
6. Za chwilę bardzo dobrze zapowiadającego się Xenoblade ...
 
Nieźle jak na pierwszy rok istnienia konsoli na rynku, nie sądzicie? 
 
Fakt kupiłem już 2 switche - pierwszego połamał mój 1.5 roczny syn nie chciało mi się go serwisować  
 
 
Yapa noobie... Tylko XboxOne X i koniec tematu....

Kurna po twoich wpisach korci mnie aby kupić Switch...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera dooma na switcha. Nie ukrywam że wersja na ps4/xone to jeden z moich ulubionych shooterow ostatnich lat. Dość kręci możliwość naqurwiania kaki demona w wersji handheldowej. Jutro mam zamiar testować ta wersje aż Joy cony lub moje ręce się zepsuja ;) a wy czekacie na wersję handheldowa króla shooterow?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników. 

Jak wygląda sytuacja z ekranem po jakimś czasie użytkowania konsoli? Na początku jak wyszła to było dość głośno o stacji dokującej, która rysowała ekran switcha właściwego. Burza w szklance wody czy faktyczny problem, wymagający z automatu zakupu folii albo szkła na ekran?

Bo nie sądzę żeby stacje dokujące się zmieniły przez te pół roku.

Macie ewentualnie jakieś inne uwagi nie związane z grami? No coś co warto dokupić itp.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, xavris napisał:

Do użytkowników. 

Jak wygląda sytuacja z ekranem po jakimś czasie użytkowania konsoli? Na początku jak wyszła to było dość głośno o stacji dokującej, która rysowała ekran switcha właściwego. Burza w szklance wody czy faktyczny problem, wymagający z automatu zakupu folii albo szkła na ekran?

Bo nie sądzę żeby stacje dokujące się zmieniły przez te pół roku.

Macie ewentualnie jakieś inne uwagi nie związane z grami? No coś co warto dokupić itp.

 

1. Kup etui: dają folie na ekran

 

2. Ja ze stacja dokująca nie miałem problemu a tu już mój drugi switch. Nie wiem więc, problem z rysujacym się ekranem mnie nie tyczyl w takim razie.

 

3. Warto pomyśleć o pro controlerze jak myśli się o xenoblade (mówi to osoba która nie wyobraża sobie grać w poprzednika na wiiu na padlecie) oraz o Mario karcie bardziej wyczynowo. Ale to z czasem jak pojawi się więcej tytułów jak na wiiu bayonetta czy smash.

 

4. Teraz chyba najkorzystniejszy bundle to ten z Mario rabbidsami jest tylko o 100zl droższy od gra jest w pudełku: uwaga na bundla z Mario oddysey: mają kody na gre!

 

To chyba tyle na poczatek... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem ta paczkę z Marianem, ale kurde kod zamiast pudła mi jakoś nie pasował.dzieki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zdun napisał:

3. Warto pomyśleć o pro controlerze jak myśli się o xenoblade (mówi to osoba która nie wyobraża sobie grać w poprzednika na wiiu na padlecie) oraz o Mario karcie bardziej wyczynowo. Ale to z czasem jak pojawi się więcej tytułów jak na wiiu bayonetta czy smash.

Właśnie też miałem o to pytać. Ten pro aż tak się różni od dwóch joyconow w tym takim uchwycie? Dla mnie wyglądają bardzo podobnie i jeśli jakoś bardzo nie różnią się funkcjonalnością to raczej nie będę miał potrzeby takiego kupić.

 

Karta pamięci będzie potrzebna od początku? Zakładając posiadanie zeldy i może czegoś innego w pudle?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, xavris napisał:

Właśnie też miałem o to pytać. Ten pro aż tak się różni od dwóch joyconow w tym takim uchwycie? Dla mnie wyglądają bardzo podobnie i jeśli jakoś bardzo nie różnią się funkcjonalnością to raczej nie będę miał potrzeby takiego kupić.

 

Karta pamięci będzie potrzebna od początku? Zakładając posiadanie zeldy i może czegoś innego w pudle?

 

Mam w pamieci wewnętrznej konsoli w tym momencie zainstalowane:

 

Zelde, Mario karta, Mario oddysey, fire emblem warriors, fast rmx zakupione w eshopie, splatoona2, arms, dooma, Mario i kurliki. Więc chyba sobie daruj póki co kartę ;) 

 

Pro controler przypomina pad do xone i jest naprawdę fajny wykonaniowo plus wygoda a joycony nadają się... do grania jako handheld bo jako pad to padaka...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wizualnie wypadają na dobrym 50calowym tv full HD?
Nie kłuje w oczy?

Kurcze, Zelda, nowy Mario mają taką magię...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach N też chyba chodzi o grywalność, a nie żeby sąsiedzi przez balkon kukali :24_stuck_out_tongue:

Grywalność>wygląd, zawsze i wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliscie, nie oczekuje oprawy jak na XO czy PS4, chodzi mi bardziej o rozdzielczość i poprawność na dużym TV.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kolos28 napisał:

Źle mnie zrozumieliscie, nie oczekuje oprawy jak na XO czy PS4, chodzi mi bardziej o rozdzielczość i poprawność na dużym TV.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

Switch to poziom trochę lepszy od ps3/x360 wiec oczy nie bolą ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wie ktoś moze czy jakis polski sklep daje mozliwosc platnosci za konsole bitcoinami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem objechalem 4elektromarkety, były tylko paczki z Marianem, nie było nawet samych konsol. Albo ich jest tak cholernie mało albo tak schodzą :)

A na czarny piątek żadnych okazji na sprzęt N nie widzę nigdzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie żeby kupić konsole. Grafika w grach nie ma dla mnie większego znaczenie więc słabsze podzespoły konsoli nie są dla mnie problemem. Czy te hity które wyszły warte są ogranie? Te wszystkie zbiorowe masturbacje nad Zeldą i Marianem są uzasadnione? Mam zamiar w to grać na telewizorze używając kontrolera dla amatorów. Ma to sens według was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 dni odbędą się kolejne masturbację nad Xenoblade'm 2 więc będę heblował pinokia aż się zapali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×