Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Frost Prime napisał:

Kusi mnie żeby kupić konsole. Grafika w grach nie ma dla mnie większego znaczenie więc słabsze podzespoły konsoli nie są dla mnie problemem. Czy te hity które wyszły warte są ogranie? Te wszystkie zbiorowe masturbacje nad Zeldą i Marianem są uzasadnione? Mam zamiar w to grać na telewizorze używając kontrolera dla amatorów. Ma to sens według was?

 

Ma 

 

Zelda to dla mnie najlepsza gra od jakiś ponad 10 lat i zasluzony tytuł 2017 a jak do tej pory generacji xonen, ps4, switch.

 

Mario to platformer bliski ideału 

 

Grania na 2 tytuły masz co najmniej 200 niezapomnianych godzin. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podaj friends code i dodajemy do znajomych.Switch ma to coś.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo w internecie można przeczytać, że switch jest dość wadliwy.
Mam pytanie, są już dostępne nowe modele Nintendo?
Ogólnie pojawił się w sklepach Nintendo SWITCH Red + Super Mario Odyssey, z czerwonymi joy-conami. Czy to nowsza wersja tej konsoli?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo w internecie można przeczytać, że switch jest dość wadliwy.
Mam pytanie, są już dostępne nowe modele Nintendo?
Ogólnie pojawił się w sklepach Nintendo SWITCH Red + Super Mario Odyssey, z czerwonymi joy-conami. Czy to nowsza wersja tej konsoli?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


Ps4 też wadliwy, a mam egzemplarz premierowy i śmiga, XboxOne X też wadliwy (freezy itp.) a mój śmiga... Zależy jak trafisz brachu...

Szczerze to nie mam czasu grać mam ps4 i XboxOne X a myślę o Switch... Ehhh.... :38_worried:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eshopie Pinball FX3 + jedna paczka stołów za free

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu ogłosili, że sprzedali....10 mln sztuk, a to jeszcze przed tegoroczną "gwiazdką" - szacun!

 

1. Orientuje się ktoś jak wyglądają zapowiedzi nowych gier na tę konsolę w 2018 roku? Biedy nie będzie?

2. Ile czasu REALNIE trzyma bateria przy graniu?

3. Menu główne nadal takie "gołe" jak po premierze?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co ty, 2018 będzie jeszcze lepszy niż 2017. M.in. Wolfenstein 2 The New Colossus, Yoshi, Bayonetta 1+2, Fire Emblem, Bayonetta 3, dużo indyków, Metroid Prime 4 pewnie jeszcze nie 2018, Pikmin 4 nie wiadomo na razie. W styczniu pewnie będzie Nintendo Direct i tam ogłoszą line up na 2018

 

Ale jeżeli utrzymają tempo z 2017, to co miesiąc będzie duża, dobra giera

 

2. Zależy w co grasz, przy Zeldzie np 2,5h, przy I Am Setsuna ok 3,5h etc

 

3. Tak, menu jest spartańskie, masz tam podstawowe rzeczy, m.in. orientacyjny czas grania, a eshop bardzo przejrzysty: nowe gry, bestsellery i okazje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.

Jako ,że mój stary XO Fat poszedł do córki , która w sumie go nie używa tak se myślę ;-) czy nie puścić go i kupić lekko używanego Switcha.

Dlaczego tak myślę...bo mógłbym go zabrać nawet na wakacje,wyjazdy itp...grać można w samochodzie.

Możliwe ,że i ja na klopik sobie bym go brał  ;-)..Średnio go widzę przy graniu na TV chociaż zapewne dużo gorzej nie bezie jak na XO.

Nie wiem też czy warto cebulić przy tej konsoli i brać jakaś używke bez gwary??

Czy gry w wersji kodu są przypisane do konta czy do konsoli ?

 Pytam bo jest kilka takich używek z takimi grami.

Miejta serce - doradźta coś staremu głupkowi ;-))

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na tv jest ok, masz pada, duży ekran etc, standard w porównaniu do innych konsol.

 

Ciężko powiedzieć czy warto cebulić. Na pewno konsolka składa się z wielu elementów, dlatego poszczególne z nich mogą ulec szybszemu zużyciu np szyny przy joy conach, ale ogólnie sprzęt jest bardzo dobrej jakości.

 

W sumie to nie warto, najtańsza na allegro nowa chodzi po ok 1428, a używki i tak są niewiele tańsze.

 

Gry są powiązane z kontem

 

   

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przycebuliłem i kupiłem kompletny zestaw (jak nowy) za 700zł tylko z wadą, że nie działa w trybie tv. Ponad pół roku temu. Nie żałuje. Nic się nie psuje a konsole i tak miałem kupić z myślą o graniu w trybie handhelda.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojcik_dan napisał:

Ja przycebuliłem i kupiłem kompletny zestaw (jak nowy) za 700zł tylko z wadą, że nie działa w trybie tv. Ponad pół roku temu. Nie żałuje. Nic się nie psuje a konsole i tak miałem kupić z myślą o graniu w trybie handhelda.

 

Zacna cebulka :) 

 

BTW: Jakiś kolo na olx sprzedaje stację dokującą + kabel HDMI za 300-400 zł jak coś :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Zacna cebulka :) 

 

BTW: Jakiś kolo na olx sprzedaje stację dokującą + kabel HDMI za 300-400 zł jak coś :P

Dzięki tylko tak jak pisałem mam kompletny zestaw sklepowy ze wszystkim tylko w konsoli nie działa sleep mode. Po wciśnięciu sleep mode wywala jakiś kod błędu i trzeba konsolę wyłączyć i ponownie włączyć. A jak nie działa sleep mode to konsola nie działa w stacji chociaż się ładuje. Poza tym jest w pełni sprawna, ale dzięki za cynk.

PS: Z drugiej strony jak bym za tyle sam sprzedał te akcesoria to konsola by mnie wyszła tyle co nowa gra ale po cichu liczę, że może będzie to można jakoś naprawić.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na gwarancje nie da rady tego wyslac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka: na początku stycznia wyemitują nintendo direct, w którym pojawi się 8 nowych, niezapowiedzianych do tej pory gierek :good:

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako nowy użytkownik  konsoli od N. Chciałem się was zapytać bo spotkałem się od razu z ciekawym problemem, a mianowicie gdzie kupujecie gry? Wczoraj, po zakupie konsoli pojechałem do MM, Euro, MediaExpert i  stoiska były żenujące. Chciałem kupić jedną z 3 gier tzn. Zelda, Super Mario Odyssey lub Mario Kart a jakiekolwiek gry były tylko w MM  i to typu lego. Znacie jakiś sklep z przystępnymi cenami ? Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eaglecode napisał:

Witam wszystkich jako nowy użytkownik  konsoli od N. Chciałem się was zapytać bo spotkałem się od razu z ciekawym problemem, a mianowicie gdzie kupujecie gry? Wczoraj, po zakupie konsoli pojechałem do MM, Euro, MediaExpert i  stoiska były żenujące. Chciałem kupić jedną z 3 gier tzn. Zelda, Super Mario Odyssey lub Mario Kart a jakiekolwiek gry były tylko w MM  i to typu lego. Znacie jakiś sklep z przystępnymi cenami ? Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Nie mam jeszcze NS, ale sie wypowiem, bo kto mi zabroni :P

Z doświadczenia wiem, że MM MM nierówne, więc jak masz możliwość, to sprawdź inne sklepy tej samej sieci w okolicy. Jeśli nie, to najpewniejszą formą jest zamówienie z odbiorem w sklepie albo po prostu z internetowego sklepu, gdzie często jest taniej, niż w sklepach o których piszesz. Często też mają one inne ceny w internecie, a inne na półce.

Ale fakt, u mnie w mieście też jest mało czerwonych pudełek na półkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eaglecode napisał:

Witam wszystkich jako nowy użytkownik  konsoli od N. Chciałem się was zapytać bo spotkałem się od razu z ciekawym problemem, a mianowicie gdzie kupujecie gry? Wczoraj, po zakupie konsoli pojechałem do MM, Euro, MediaExpert i  stoiska były żenujące. Chciałem kupić jedną z 3 gier tzn. Zelda, Super Mario Odyssey lub Mario Kart a jakiekolwiek gry były tylko w MM  i to typu lego. Znacie jakiś sklep z przystępnymi cenami ? Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Ja najczęściej olx i allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nowa folia prosto od Nintendo z włosami i innym syfem na foli. Ekran wyczyszczony został na perfekt.

 

Po Nintendo Direct liczyłem na nową część New Super Mario Bros, a będzie Tennis. Yay!

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2018 o 21:37, Wszebor napisał:

Nie ma to jak nowa folia prosto od Nintendo z włosami i innym syfem na foli. Ekran wyczyszczony został na perfekt.

 

Po Nintendo Direct liczyłem na nową część New Super Mario Bros, a będzie Tennis. Yay!

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Panie ale twewy będzie :) (jedna z najlepszych gier na ds ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chyba kupię dzieciom Switcha :lewy:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to co zaprezentowali to niespodzianka, ale jak byłem mały to jarałem się klockami lego technics etc, a te z jakimiś elementami elektronicznymi były poza zasięgiem.

 

Dla dzieci bomba moim zdaniem, bo to połączenie nauki z zabawą, a przy okazji tato może ciapnąć w Zelde albo Dark Souls lub cokolwiek innego

 

Czekam aż w końcu Nintendo zaprezentuje normalny Direct z jakimiś kozackimi tytułami na ten rok i zaora jak należy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie tych kartonów można kupić wypasiony zestaw interaktywnych lego do tableta czy telefonu.

 

2 zestawy tektury + jakis tam soft za 70 + 80 $ #NINTENDO

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×