Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, jest drogie jak na kartony, ale samo działanie takiego układu ze switchem w środku jest ciekawe jak cholera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo%20Labo%202.jpg

 

To coś 80$. Mam nadzieję że pisowskie bojówki kiboli vel obrona cywilna ma już ostrą broń i będzie strzelać w takich osobników na ulicy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś ma być podobno za darmo, płatne będą gry. Jeżeli to prawda, to N powinno to jasno i głośno zakomunikować, bo na razie odbiór jest taki, że  płaci się za karton. Ludzie zapominają, że sam karton to mogą sobie na półce postawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2018 o 23:16, cwir napisał:

 

chyba kupię dzieciom Switcha :lewy:

 

Tragedia co wymyślaja karton sie zedrze i tyle, bubel

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dla syna Switcha i mamy w pudełku 2 małe pady. Czy jeśli kupię Mario Cart I Bombermana, będę mógł z synem grać we dwóch ? Czy muszę kupić cały nowy pad ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Możesz grać. W zestawie powinny być takie dwie listewki i się robi dwa małe pady i można grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , pamięć do switch music buc dedykowana? Czy można włożyć byle jaka mSD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet u ruskich reklamuja a u nas jak zwykle dupa zbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś te Wolfy, Doomy itp. nie kręcą na Switch-u, do takich gier mam XboxOne X (gdzie multiplatformy wyglądają najlepiej). Natomiast na Switch-u  najlepiej wypadają gry z oprawą typu Zelda, czy Xenoblades, dzięki temu nie starzeją się tak mocno z czasem...

 

W sumie z tych filmów zapowiadających gry jakoś nie wiele zainteresowało :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam switchunia tylko do exów, a jedyny fps jaki trawie to własnie wolf w inne nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zawsze kupowałem konsole Nintendo wyłącznie dla exów. Do grania w multiplatformy służy mi PC. NS ma dodatkową zaletę, bo wydaje się idealną platformą dla gier indie, które wyglądają naprawdę dobrze na przenośnym ekranie.

 

Do portów wielkich produkcji takich jak Skyrim czy Dark Souls jestem sceptycznie nastawiony. Jakoś mi to zupełnie nie pasuje do koncepcji tej konsoli. Uwielbiam DkS, ale nie widzę tego w trybie portable, a na dużym ekranie na innych platformach będzie ładniej, ale przede wszystkim płynniej.  

Edytowane przez Grabeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%, ale siłą tej konsoli jest to, że będzie można takiego DkS'a zabrać do kibla, sam przy Xeno2 się zapomniałem 3h siedziałem, a przez 20 min próbowałem wstać tak mi kulasy zdrętwiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w 100%, ale siłą tej konsoli jest to, że będzie można takiego DkS'a zabrać do kibla, sam przy Xeno2 się zapomniałem 3h siedziałem, a przez 20 min próbowałem wstać tak mi kulasy zdrętwiały.
Ni pierdol pisz prawdę, że Ci nie kulasy a kutasy zdretwialy :) wszyscy wiemy jak jest... Jesteś wśród swoich nie kłam....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym przygrał w Dark Souls przenośnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie przygarnął Burnout Paradise licze że to wypuszczą jak już ma być wersja na x'a i ps4 więc czemu nie na pstryczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ej, a widzieliście kiedyś grę na Nintendo z polską lokalizacją? Ja sobie nie przypominam. Zawsze wybieram oryginalne wersje językowe, bo nie znoszę dubbingu, ale jak na przykład taki 10 latek ma zrozumieć o co chodzi w Majora's Mask albo chociażby Mario Odyssey. Nawet instrukcji nie ogarnie, jeśli rodzic mu nie pomoże. To samo dotyczy osób, które nie władają biegle językami obcymi, dostępnymi do wyboru. Jak N ma stać się popularne w tym kraju, jak oni zupełnie PL olewają. Przecież to jest spory rynek.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq większy skandal to to że jest oficjalny dystrybutor PL, a nawet polskiego języka z konsoli ustawić nie można bo go nie ma... (a to raptem kilka zdań...) MASAKRA...

BTW: Jest kilka gier co PL maja...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabeq ja mam w domu 10 latka i to on mi tłumaczył co i jak z mariosem, gnojek nie używa nawet platform do skakania tylko czapki i szybuje,  do tej pory tak nie umiem, uzbierał ok 870 księżyców.

Ostatnio mu kupiłem lego City fajne GTA w legutkach i ma napisy pl,  to przelazł w 4 dni, a gra jest wielka,  tylko żona się wqrwia, ja nie mogę nie będę przecież hipokrytą. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perełka z ps3 która u nas nigdy nie wyszła Shining Resonance będzie na wszystko.:awesome:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×