Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Dzięki postoje... DD kupione za 22.50 (wersja z dodatkiem) na XboxOne emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Na Xbox One nie pograsz sobie w robocie lub poza domem. Ja też mam na Ps4, Vita i na pc ale na Switcha nie pogardzę. Ten tytuł jest stworzony do przenośnych sprzętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Xbox One nie pograsz sobie w robocie lub poza domem. Ja też mam na Ps4, Vita i na pc ale na Switcha nie pogardzę. Ten tytuł jest stworzony do przenośnych sprzętów.
No oczywista oczywistość że idealny na przenoski :) ja bym chciał aby Salt and Sanctuary wydali na SWITCHA :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

No oczywista oczywistość że idealny na przenoski :) ja bym chciał aby Salt and Sanctuary wydali na SWITCHA :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Widząc ich rozmach z portami to może i tego doczekamy:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code of Princess EX.

Gry które wyjdą w pudłach.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife tyś obeznany w temacie ;)

 

Ten SLAIN to taki Salt and Sanctuary?? (taki Dark Souls w 2D).

 

Czy ten Code of Princess EX to znowu taki odpowiednik Dragon's Crown??

(zakładam że znasz zarówno DC jak i Salt)...

 

To są informacje z tego Directa czy skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ten SLAIN to taki Salt and Sanctuary?? (taki Dark Souls w 2D).  Czy ten Code of Princess EX to znowu taki odpowiednik Dragon's Crown??

 

Zwykłe info z youtube'a, na directa czekam do 23 dziś, a Slain mimo że wygląda poprawnie to raczej poziom niżej od Salt'a.(grałem na pc, ale z blaszakiem mi strasznie nie po drodze więc i gry gorzej oceniam) :kaz: 

Princes to po prostu podbita gra z 3ds'a, ale do DC też temu daleko.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy Direct Nintendo.

Szkoda że kotlety, ale Okami, Crash na przenośniaku to fajna opcja,  3ds pozamiatał Luigi Mansion dali by to na pstryczka fiutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie ten Direct. Okami HD pewnie kupię po raz czwarty. Jeśli ktoś nie grał to polecam. Genialny, absolutnie genialny tytuł. Fajnie, że Undertale trafi na Switcha, zawsze chciałem zagrać. Smash ani mnie  ziębi, ani grzeje, ale może warto będzie kiedyś wreszcie tego spróbować. Gdzie jest nowy Fire Emblem ja się pytam, no gdzie?!!!?:donald:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam liczyłem na Fire Emblem i na coś z kotletów z Xeno w tytule, ale Octopath mi jak na razie starczy, zaraz na ps4 Ni No Kuni2 to będzie w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E dobrze ze nawet nie patrzyłem w tamtą stronę, czyli ten ich cały Direct był hooya warty...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić kilkuletnie gierki w najgorszej wersji co latają w plusach albo po 10 dolarów za 70 dolarów #NINTENDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rak naszych czasów jest, sony, micro czy n odwalają to samo i każdy daję dupy na całego.

 

Tylko że co do jakości gier N  nie można się za bardzo przyczepić , bo z całej trójki mają najbardziej dopracowane tytuły i najmniej dymające gracza, przynajmniej ja tak to widzę.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Strife napisał:

To rak naszych czasów jest, sony, micro czy n odwalają to samo i każdy daję dupy na całego.

 

Tylko że co do jakości gier N  nie można się za bardzo przyczepić , bo z całej trójki mają najbardziej dopracowane tytuły i najmniej dymające gracza, przynajmniej ja tak to widzę.

 

Oczywiście jeżeli chodzi o jakośc i dopracowanie oraz grywalność to WSZYSCY absolutnie wszyscy powinni się uczyć do N tej sztuki....

 

Co do reszty to już fakt dymanie w dupę... Ceny gier, kotlety jakich mało, hooy tektura nie gry w absurdalnych cenach...

 

Każdy wie, że N jest zamknięte w swoim świecie, to taki geniusz sam w sobie zamknięty w swoim pokoiku bez klamek...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy poczuli kasę. Na switch wszystko się sprzedaje to robim, wszystko, dużo, szybko.

Teraz będzie więcej portów typu Payday 2 które są ubogimi wersjami wydania PS3 albo WWE 2k18 3/10 oj tam oj tam, ważne że hybrydowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka cenowa N to jest farsa i każdy o tym wie. Jeśli chodzi o nędzne porty, to niech gracze sami decydują, czy je kupować czy nie. Ja nie zamierzam. Natomiast Switch to platforma stworzona dla gier takich jak Undertale, Owlboy, Oxenfree, Shovel Knight itp. W takie tytuły  doskonale się gra w trybie przenośnym. Natomiast porty najlepszych gier z Wii U to strzał w dziesiątkę. Poprzednia konsola od N miała swoje mocne strony, ale była rynkowym niewypałem. Zayebiście, że miliony graczy będą miały szansę zagrać w Bayonettę 2, MK8 DL (chociaż cena MK8 to gorzki żart...). Czekam na Wind Waker'a HD z niecierpliwością, bo czuję, że wcześniej czy później pojawi się wreszcie Virtual Console Wii U.

 

Co do Okami HD...grałem na Wii...grałem na PS3...mam na PC...ale możliwość malowania w tej grze paluchem po ekranie! No przecież tego nie mogę odpuścić! 

 

Fcuk! Po co ja to obejrzałem, teraz to już na pewno wezmę! Ktoś jeszcze ma zamiar odwiedzać Lordran podczas posiedzeń na "tronie"?
 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Okami to kicha, bo tylko cyfra podobno.

 

Dla mnie pstryczek jest w zasadzie do exów Nintendo, a te to najwyższa półka co jak co, ale grając w te cholerne gry od  N czuję się jak dzieciak i równie dobrze się przy nich bawię.

 

Mario Kart8 Deluxe był na premierę za 169, teraz lata za 199zł,  dałem się wydymać i zabuliłem te 199zł ale qrwaaaaaa ta gra jest tego warta , nie ma dnia żebym z małym w to nie grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtual Console to czekam. Chętnie bym ograł te marany galaxy co dostawały oceny bliskie ideału. chyba że remasterka zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Slain wygląda przednie tzn. w sam raz na przenośną konsolę:

 

 

 

Ale jak znam życie to cebula wygra i upię na XboxOne X w Argentynie :24_stuck_out_tongue: (kto wie)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slain jest kozackie, bier go :thumbsup:

 

Ja ograłem na Vicie, po paru h odpuściłem, ale stopień trudności jest wysoki, a klimat gęsty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beardo0 napisał:

Slain jest kozackie, bier go :thumbsup:

 

Ja ograłem na Vicie, po paru h odpuściłem, ale stopień trudności jest wysoki, a klimat gęsty

 

Wiesz to taka namiastka Salt and Sanctuary ma być :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do uzytkownikow pstryczka. Jesli zabieracie go powiedzmy w trase to czy ladujecie go powerbankami czy tylko przez jakies oryginalne ladowarki/ baterie? Z tego co widzialem to jest tylko kabel zasilajacy oryginalny  taki co jest przy zakupie konsoli plus na zapalniczke samochodowa. Znacie jakies inne urzadzenia bo, jak w pracy nic sie nie dzieje to z checia pogralbym w zelde wiecej niz 1,5 h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do uzytkownikow pstryczka. Jesli zabieracie go powiedzmy w trase to czy ladujecie go powerbankami czy tylko przez jakies oryginalne ladowarki/ baterie? Z tego co widzialem to jest tylko kabel zasilajacy oryginalny  taki co jest przy zakupie konsoli plus na zapalniczke samochodowa. Znacie jakies inne urzadzenia bo, jak w pracy nic sie nie dzieje to z checia pogralbym w zelde wiecej niz 1,5 h. 
We pracy to weź się do roboty nierobie.... Oooo...

BTW: POLECAM dobry powerbank w wyjsciem 2.1 ampera i jazda... Może być tp-link nawet...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę boje zakupu Switcha ze skoczy się jak z moja vita chwile pogram i sprzedam , ten sprzęt mi się tak trochę kojarzy przez te gry popierdolki w sensie dużo indyków które mnie nie jaraja, porty mnie nie interesują bo mam plejke i xboxa a z exow to póki co 4 tytuły ktore mnie interesują :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Vity jak i psp używam do dziś, ale to pstryczek widzie prym, nawet na stacjonarkach nie gram za bardzo przez tego cholernego pseudo tablecika.

 

Cytuj

Witam, mam pytanie do uzytkownikow pstryczka. Jesli zabieracie go powiedzmy w trase to czy ladujecie go powerbankami czy tylko przez jakies oryginalne ladowarki/ baterie? Z tego co widzialem to jest tylko kabel zasilajacy oryginalny  taki co jest przy zakupie konsoli plus na zapalniczke samochodowa. Znacie jakies inne urzadzenia bo, jak w pracy nic sie nie dzieje to z checia pogralbym w zelde wiecej niz 1,5 h. 

Możesz to podpiąć we wszystko co ma usb tak samo jak z komórką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife a coś polecasz w eshop?

Takiego małego idealnego na Switcha, wiesz coś nie drogiego

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×