Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak mogę was pododawać do znajomych ?

 

jeszcze pytanko odnośnie wyłączania konsoli wystarczy ze nacisnę przycisk na konsolce i jest wyłączona czy tylko ja usypiam?

 

 

moj friend code to

 

SW-6201-6987-1119

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz znać nasze friend code, niektórzy już podawali swoje wcześniej, ja wkleję jak sprawdzę na konsoli. Co do usypiania/wyłączania, to Switch został tak zaprojektowany, żeby pozostawać w stanie uśpienia. Możesz zupełnie wyłączyć konsolę przytrzymując dłużej przycisk "Power" i wybierając taką opcję. Ja zawsze usypiam. 

 

Edit:

Dodałem nowy temat, w którym można wklejać kody.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę oddać konsole wczoraj wszystko śmigało dziś prawy joycon w ogóle nie trybi ;/

 

dobra poczytałem na necie sam się zdesynchronizowal

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku budzę się a obok mnie moja luba na switchu o dziwo na własnym koncie (nie wiem kiedy  założyła) pyka przez sieć w Mario kart co najlepsze mówi ze czwarty raz jest druga na mecie oO kobieta co gry widzi tylko Jak ja gram co ten Switch robi z ludźmi jestem w szoku ta konsola chyba ma związek z illuminatami new world order i te sprawy 

 

ja uważam ze ostatni rok mam kryzys gracza gry mnie nużą czuje się jak bym grał w to samo nawet nie jaram się premierami 10 Far cry czy 40 asasyna albo 100 coda, czekam na red redemptoon 2, gry są do siebie podobne jedna wielka papka dużo gier nie kończę bo odpalam gram pare minut i wewnętrznie czuje ze nie cieszy mnie to, z switchem przeżywam druga młodość czuje się jak dziecko za czasów pegazusa kiedy grałem z tata w contre czy podróbkę Mario Ehh piękne czasy nostalgia. Switch ma to coś nie wiem co ale Mario kart mnie wciagnelo na maksa a z początku uważałem ze to indyk  a przede mną jeszcze tyle perełek do ogrania + premiery . Od kiedy mam tablecik nie odpalałem żadnej konsoli No raz xboxa chciałem w BF1 pograć ale wyłączyłem żeby pociurać w Mario kart online oO

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zazdroszczę. Moja żona czasami da się na 1-2 Switch namówić a Kart ewentualnie jak znajomi jacyś są.

Z tym zmęczeniem grami mam to samo - kilkanaście gier rozpoczętych i jakoś zero chęci przechodzenie (AC:O, Wolfenstein). Trochę czekam na GoW a najmocniej na RDR2 i to chyba tyle. Ostatnią napalony byłem na Zeldę i dla tej gry specjalnie Switcha kupiłem. Poza tym to zero podjarki (może jakby jakieś pełnoprawne Poksy wyszły na Switcha), chociaż dzisiaj pobrałem rano demko Kirby i uśmiech na twarzy był :)

Jakie gry oprócz Zelda, Mariana Odyseusza i Xeno2 byście polecili? Indory mnie nie interesują wcale.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno Marian i króliki i Bayonetta. Splatoon 2 też nie najgorszy.Jeszcze Fire Emblem.

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie było się czym jarać przy tym nindies direct

 

Banner Saga 1,2,3 mnie interesuje

 

Znalezione obrazy dla zapytania hype train

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Messenger, Bad North i Pool Panic trzy co mnie interesują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś wyprz się zbliża

 

image.png.339b3817f479fb2c637524d2969fdca5.png

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakaś wyprz się zbliża

 

image.png.339b3817f479fb2c637524d2969fdca5.png

Się wkurwie jak będzie Steam Dig 2.... Można oddać cyfrę na N? (jak tak to jakie warunki? Czas/ilość godzin?)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do was odnośnie joy-conów.  Grając na wypiętych kontrolerach np w zelde i mario odyssey mam tak, że muszę naciskać parę razy klawisz w joy-conie  (prawym zazwyczaj)  żeby  zaskoczyło. Zastanawiam się czy to jest jedna z tych usterek co pisało się zaraz po premierze Switcha. Nie wiem czy to podlega pod wymianę  czy jak. Z tego co sprawdzałem to konsolę mam raczej nie z pierwszego wypustu (kolorowe pady a nr ser XAJ40020.............) Z góry dzięki  za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eaglecode napisał:

Hej mam pytanie do was odnośnie joy-conów.  Grając na wypiętych kontrolerach np w zelde i mario odyssey mam tak, że muszę naciskać parę razy klawisz w joy-conie  (prawym zazwyczaj)  żeby  zaskoczyło. Zastanawiam się czy to jest jedna z tych usterek co pisało się zaraz po premierze Switcha. Nie wiem czy to podlega pod wymianę  czy jak. Z tego co sprawdzałem to konsolę mam raczej nie z pierwszego wypustu (kolorowe pady a nr ser XAJ40020.............) Z góry dzięki  za pomoc

Spróbuj ponownie zsynchronizować joycony,  u mnie wszytko śmiga cacy,  u małego po 2 miechach było podobnie jak u Ciebie , ale synchronizacja rozwiązała problem,  ale On gra do bólu i konsola jest sponiewierana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki zrzut gier indie na Switch'a. Indyki, ale za to jakie! Niedawno zacząłem grać w Banner Saga. Przepiękna gra ze świetnym gameplayem. Od razu pomyślałem, że to tytuł idealny na NS'a. Na liście nie ma Hyper Light Drifter'a, a został oficjalnie zapowiedziany.A na horyzoncie Bayo 3, Fire Emblem i mam nadzieję Virtual Console. Jak tak dalej pójdzie to sprzedam PC...W środku karta graficzna warta dwa Switche, a włączam tylko do przeglądania netu.

 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-03-20-everything-announced-in-nintendos-new-switch-indie-showcase

 

Edit:

O już było. Tak się podjarałem, że nie zauważyłem. Niemniej jednak, wszystko co napisałem to prawilna prawda.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech dadzą Pubg Mobile i brak pytań.

Lumines ile ja w to godzin przegrałem.

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłem pro controller fajny masywny ciężki duże przyciski póki co uważam ze równie wygodny co od xboxa ale o wiele cięższy co mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nabyłem pro controller fajny masywny ciężki duże przyciski póki co uważam ze równie wygodny co od xboxa ale o wiele cięższy co mi się podoba
Chyba na padzie Elite nie grałeś

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Chyba na padzie Elite nie grałeś emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Ja nie mówię ze lepszy tylko ze równie wygodny ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armsy do pobrania i sprawdzenia w eshopie są i dali Moon Patrol moja pierwsza gra na automatach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ze jak dużo gram to prawa strona ekranu lekko się podnosi ;( czytałem na innym forum ktoś miał podobnie u mnie lekko się podnosi tak z mm ale jak się weźmie pod katem zobaczy widać i na dotyk tez czuć ze jest krawędź wyżej i lewy joy con na pewno luźniej siedzi niż prawy  Ehh mam nadzieje ze gorzej się nie będzie robić bo nie chce bawić mi się w reklamacje 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Pfyyy hooynia jak w większości

Dziękuję postoje...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Dziękuję postoje... 

Raczej pokopiesz, w tego Dig'a grasz jak pojebany :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×