Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dawajcie friend code ziomale od switcha i xboxa ; D

 

ja ja forum wchodzę i pierwsze co od razu zjeżdżam do działu nintendo i xboxa ; D

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że zagramy!

Powiedzcie Panowie czy przed pierwszym uruchomieniem powinienem naładować Słiczunia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kolos28 napisał:

Pewnie, że zagramy!

Powiedzcie Panowie czy przed pierwszym uruchomieniem powinienem naładować Słiczunia?

 

To nie nokia 3310 ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nie chciało mi się grać.
Teraz od kilku dni nic nie robię tylko jeżdżę po Hyrule.
Dzisiaj padł pierwszy prawilny dungeon.
Póki co wszystko jest piękne i nostalgiczne.
Smaczki za smaczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu nie chciało mi się grać.
Teraz od kilku dni nic nie robię tylko jeżdżę po Hyrule.
Dzisiaj padł pierwszy prawilny dungeon.
Póki co wszystko jest piękne i nostalgiczne.
Smaczki za smaczkami.
A mówiłem, namawialem, a Ty że nie

Ja miałem chwilę że o przez tydzień czy półtora nie odpalalem konsoli(dużej) bo mnie aż zgninalo na samą myśl, a z wieczora Słiczuń na kanapie dla relaksu śmigał :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy w górze : "cioty", mówiłem od premiery ale nie, bo zdun to hispster gra w gierki dla dzieci. Yebac was :LUL:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może i głupie pytanie ale jak można ładować słicza w trybie przenośnym? Drugie pytanie to czy podczas ładowania można grać spokojnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, SephiroT napisał:

- MicroUSB na USB C albo kup sobie kabelek lub przejściówkę w sklepie z telefonami?

Nakładki ...widzisz, po używaniu Xbox'a nie potrzebowałbyś gumek. Ja jeżeli bym zakupił to raczej z łapkami kota głównie dla córki. ...ale niech ludzie dłużej używający konsoli się wypowiedzą. 

Folia/szkło - cholera co wybrać to nie wiem ale jedno z dwojga to must have. @Banan91PL polecał folię bo szkło odbija światło. Ja założyłem szkło ale trafiłem na badziewie i mam lewa stronę nie do końca przyklejoną. Folia jednak chyba lepsza. Jak masz możliwość to zapłać komuś piątaka czy dychacza za przyklejenie bo jest to duża powierzchnia i łatwo to zepsuć. 

 

Ok, adapter microUSB - USB C znalazłem. :P 

 

Czy ktoś jeszcze się wypowie na temat folii/szkła?

 

7 minut temu, Kolos28 napisał:

Panowie, może i głupie pytanie ale jak można ładować słicza w trybie przenośnym? Drugie pytanie to czy podczas ładowania można grać spokojnie?

 

@Kolos28 Z tego co wiem, podczas ładowania konsoli można bez problemu grać. Konsolę w trybie przenośnym można ładować zasilaczem, który jest w zestawie. Problemem jest to, że ów zasilacz pewnie u większości osób domyślnie podłączony jest do dock'a, a szperanie przy dock'u, wyciąganie i wkładanie zasilacza za każdym razem kiedy chce się podładować konsolę przenośnie jest dosyć upierdliwe.

Dlatego ja właśnie wcześniej pytałem o przejściówkę na microUSB, żeby zamiast tego używać standardowej ładowarki od telefonu, lub Powerbanka. Podobno bez problemu można tym ładować podczas gry w trybie przenośnym.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nóżka napisał:

 

Ok, adapter microUSB - USB C znalazłem. :P 

 

Czy ktoś jeszcze się wypowie na temat folii/szkła?

 

 

 

Mam folie na obu posiadanych switchach : dodawane do etui od nintendo: sprawują się idealnie, na naklejenie dałem punktowi GSM którzy liczą sobie 10 zł od przyklejonej folii ale z moją prezycja pewnie kupowalbym co tydzień nowa sztukę. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel z USB typu C posiadam od telefonu, teraz pytanie czy mogę spokojnie używać ładowarki od telefonu czy lepiej nie ryzykować?

 

Dałem ciała z kupnem pada, zamiast kupić pro kontroler to kupiłem oryginalny ale przewodowy...

Kurcze jest to twardy plastik ale dałem za niego 110 zł więc chyba go zostawię a kiedyś dokupię pro controller.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cały czas łamię nad tą przejściówka.
Fajne jest tam to że można zakręcić l zamienić miejscami przyciski więc nie zależnie od pada "X" będzie tam gdzie na osadzie na którym gramy.
Tymczasowo dółakszok albo pad od S'ki a jeżeli nowy Elite będzie miał BT to bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nauczyłem się korzystać z tych punktów lojalnościowych i zarejestrowałem wszystkie swoje pudelka... aces of luftwaffe z eshopu za 60 zł stał się mój za 2.50 ;) całkiem spoko ta akcja. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a o co chodzi z wymianą baterii. W instrukcji oraz w PDF jest informacja o tym aby nie wymieniać baterii samodzielnie w padach, konsoli oraz joy conach... Nie mówicie, że czekać nas będzie kiedyś wymiana baterii?

 

A na ile Wam starcza grania w trybie przenośnym na pełnym naładowaniu konsolki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kolos28 napisał:

Panowie a o co chodzi z wymianą baterii. W instrukcji oraz w PDF jest informacja o tym aby nie wymieniać baterii samodzielnie w padach, konsoli oraz joy conach... Nie mówicie, że czekać nas będzie kiedyś wymiana baterii? emoji4.png

 

A na ile Wam starcza grania w trybie przenośnym na pełnym naładowaniu konsolki?

 

Około 6 godzin grania nonstop ciągiem.  To nie perpetum mobile i wszystko swoje baterie ma ;) ja bym się tym nie martwił, handheld musi być czymś zasilany.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, zdun napisał:

 

Około 6 godzin grania nonstop ciągiem.  To nie perpetum mobile i wszystko swoje baterie ma ;) ja bym się tym nie martwił, handheld musi być czymś zasilany.  

Chyba jak grasz w jakąś pikselozę, dużo zależy od gry w jaką się gra, taka Zelda chapie szybciej baterię niż Reksio szynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Strife napisał:

Chyba jak grasz w jakąś pikselozę, dużo zależy od gry w jaką się gra, taka Zelda chapie szybciej baterię niż Reksio szynkę.

 

Ostatnio gram w disgaea 5 więc może masz racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Marianie klęka mi w 3 godziny z hakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z tej konsoli.

Póki co gram tylko w trybie przenośnym ale Zelde przetestowałem na TV. Swoją drogą to w trybie przenośnym wygląda lepiej.

Marian Kart naprawdę daje dużo funu.

Folia nałożona, pokrowiec super a pad chodź na kablu to daje radę bo jest długi i wygodny.

Jedynie ta zaslepka do kart z grami wydaje się, że zaraz pęknie

 

No nic, tylko się cieszyć i grać, kiedy tv z prosiakiem będzie zajęty

 

P.S.

 

Ladująca konsola mocno się grzeje podczas grania?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 13.05.2018 o 10:16, Kolos28 napisał:

 

Ladująca konsola mocno się grzeje podczas grania?

 

 

 

Nie. NS grzeje się tylko jak siedzi w stacji dokującej. Spokojnie możesz ładować i ciorać w Zeldę. 

 

Tak na marginesie, w związku z dyskusjami o online i zbliżającym się E3....

 

 

 


GDZIE JEST QRWA VIRTUAL CONSOLE!? Gry tworzone przez i pod patronatem Nintendo są genialne, ale to jak oni dymają graczy, już mnie zaczyna mocno irytować. Będą teraz odgrzewać tytuły z Wii U, wyceniać je na 279 PLN, zamiast wypuścić je w ramach VC.
 

 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem MAGIC-NS Wireless Controller Adapter for NINTENDO SWITCH & PC

Joycon'y są za małe na moje łapy. W lewej ręce mam odrętwieje, mrowienie, dziwne uczucie. 

Padzik Elite od Xklocka lub dualcrap po BT będzie używany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, akurat uważam, że Pro Controller to najlepszy dodatek do tej konsoli, nie tylko z uwagi na wykonanie i ergonomię, ma też fenomenalną baterię, ja bym nie kombinował, ale jeśli już kupiłeś... Elite pewnie jest ogólnie lepszy, mam nadzieję, że nie będzie problemów z kompatybilnością i adapter sprawnie "oszuka" Switch'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pro controler i uważam ze to lepsza opcja według mnie jest nawet wygodniejszy i bateria to majstersztyk 40h lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy chyba używacie głównie konsolki w trybie stacjonarnym??

 

Czy na "stojaczku" tym z tyłu konsoli stawiacie na stole i ciuracie tym swoim PRO kontrolerem?? (on jest bezprzewodowy??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacjonarnie z pro albo handheld z joyconami po co w domu grać na pro w trybie tabletu na 7 calach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×