Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Tak stawiam na nózi i coraz na pro bo jest qrewsko wygodny i tak ją banan pisał 40h leciutko trzyma jebaniutki,  bezprzewodowy jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stacjonarnie z pro albo handheld z joyconami po co w domu grać na pro w trybie tabletu na 7 calach 
Dlatego pytam z ciekawości :) dla mnie to tylko przenoska więc PRO odpada, bo i po co

A byłem ciekaw jak wy warianty grywacie w te gierki...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywałbym najczęściej na tv, ale mam w domu takie stworzenie co się żona zowie i potrafi czasem bardziej upierdolić niż wściekły buldog:Coolface: i żadna szczepionka na ten jad jeszcze nie powstała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grywałbym najczęściej na tv, ale mam w domu takie stworzenie co się żona zowie i potrafi czasem bardziej upierdolić niż wściekły buldog:Coolface: i żadna szczepionka na ten jad jeszcze nie powstała.
A widzisz a jednak jest ktoś kto należy do grupy grającej na padzie pro, ale w trybie przenośnym :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

A widzisz a jednak jest ktoś kto należy do grupy grającej na padzie pro, ale w trybie przenośnym :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Daj drugi tytuł pokroju Xeno, a zagram nawet na widelcu :Coolface: jak zmęczyłem jedynkę na wii na tym jebanym dildo to na wszystkim już zagram :)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strife napisał:

Daj drugi tytuł pokroju Xeno, a zagram nawet na widelcu :Coolface:

 

Coś czuję, że ty XENO to mógłbyś na buzzerach/bongosach/czy gitarze z guitar hero przechodzić... ;)

(btw. był byś na bank gwiazdą jutuba jak nic :P)...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram 95% hand held i 5% na tv

 

A pro controller jest bardzo dobry, ale dziwnie mi się gra gdy mam osobno tv i sterowanie, a jak wszystko jest w jednym miejscu, to jest jak należy

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beardo0 napisał:

Ja gram 95% hand held i 5% na tv

 

A pro controller jest bardzo dobry, ale dziwnie mi się gra gdy mam osobno tv i sterowanie, a jak wszystko jest w jednym miejscu, to jest jak należy

 

 

 

To na pleju czy xboxie dziwnie ci się musi grać współczuje ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na pleju i xboxie, tylko Nintendo ew na Vicie 

 

Np Monster Hunter 4 Ultimate na 3ds stroił jak należy - trudny, wiele rzeczy do rozgryzienia, polujesz na potwory etc, a Monster Hunter World pewnie by mi nie podszedł, bo ułatwiony i bardziej przystępny, dlatego jaram się Generations Ultimate na Switcha

 

A w piątek Hyrule Warriors Definitive Edition, sam nie wiem co z tym zrobić, w sumie to bym przygrał :1_grinning:  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beardo0 napisał:

Nie gram na pleju i xboxie, tylko Nintendo ew na Vicie 

 

Np Monster Hunter 4 Ultimate na 3ds stroił jak należy - trudny, wiele rzeczy do rozgryzienia, polujesz na potwory etc, a Monster Hunter World pewnie by mi nie podszedł, bo ułatwiony i bardziej przystępny, dlatego jaram się Generations Ultimate na Switcha

 

A w piątek Hyrule Warriors Definitive Edition, sam nie wiem co z tym zrobić, w sumie to bym przygrał :1_grinning:  

Grałem w Freedom na psp ale wtedy byłem gowniarzem i nie ogarnialem, MH World mnie wciągnął ze byłem no lifem także tez się jaram ze wyjdzie wersja na Switcha, co do Hyrule grałem w podobny tytuł Dynasty warriors bodajże i tez było to na psp za gowniarza i pamietam ze gry typu „mysou?” chyba jednak szybko się nuza

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam następujący problem. Joycony nie działają kompletnie po odłączeniu od tabletu. Pogralem pół godzinki w zelde i było w porządku a potem się zaczęło. Nie reaguje ani prawy ani lewy . Konsola restartowana , pady aktualizowane parowane na nowo i nic. Teraz nie działa ani w zeldzie ani w menu. Dodam że kilka dni ciorałem W Mariana i wszystko było w porządku zarówno w trybie tabletu jak i tv .

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga. Sprawdziłem. Naładowane. error code 2143-0263 i 2143-0262

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma obaw o zaślepkę do kart z grami? Mają pewnie jest jeszcze nie wyrobiona ale ciągle mam wrażenie, że kiedyś w końcu się ułamie ta gumka na zaczepach bo nieźle trzeba ją wycinać aby zmieniać gierki

P.S.
Jutro powinna dotrzeć do mnie karta samsunga 128GB, dodatkowa ładowarka aby nie odłączać co chwile docka, kiedy chce podłączyć konsole grając przenośnie.

A w przyszłym miesiącu zakupie pro controller i myślę, że będę miał mega zestawik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Panowie, nie ma obaw o zaślepkę do kart z grami? Mają pewnie jest jeszcze nie wyrobiona ale ciągle mam wrażenie, że kiedyś w końcu się ułamie ta gumka na zaczepach bo nieźle trzeba ją wycinać aby zmieniać gierki emoji4.png

P.S.
Jutro powinna dotrzeć do mnie karta samsunga 128GB, dodatkowa ładowarka aby nie odłączać co chwile docka, kiedy chce podłączyć konsole grając przenośnie.

A w przyszłym miesiącu zakupie pro controller i myślę, że będę miał mega zestawik.

 

Jaką ładowarkę kupiłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to się zamuliłem dzisiaj na pół minuty. Grałem w Zeldę na TV około 2,5h. Wyjmuję konsolę. Ekran pęknięty na pół. Jak wkładałem, był cały. Całe szczęście okazało się, że to tylko gorilla glass naklejone na panel nie wytrzymało. Spoko, co? Konsola nie upadała, nic w nią nie uderzyło. Do stacji włożyłem z nienaruszonym szkłem, a wyjąłem z pękniętym...

 

Teraz muszę coś kupić. Czego używacie, folii czy szkła? Jakiego producenta?

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grabeq napisał:

No to się zamuliłem dzisiaj na pół minuty. Grałem w Zeldę na TV około 2,5h. Wyjmuję konsolę. Ekran pęknięty na pół. Jak wkładałem, był cały. Całe szczęście okazało się, że to tylko gorilla glass naklejone na panel nie wytrzymało. Spoko, co? Konsola nie upadała, nic w nią nie uderzyło. Do stacji włożyłem z nienaruszonym szkłem, a wyjąłem z pękniętym...

 

Teraz muszę coś kupić. Czego używacie, folii czy szkła? Jakiego producenta?

Ja mam folie nintendo i jest git a szkło pękło bo konsola się nagrzała w doku, nie polecam szkła 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jaką ładowarkę kupiłeś? 
No to się zamuliłem dzisiaj na pół minuty. Grałem w Zeldę na TV około 2,5h. Wyjmuję konsolę. Ekran pęknięty na pół. Jak wkładałem, był cały. Całe szczęście okazało się, że to tylko gorilla glass naklejone na panel nie wytrzymało. Spoko, co? Konsola nie upadała, nic w nią nie uderzyło. Do stacji włożyłem z nienaruszonym szkłem, a wyjąłem z pękniętym...
 
Teraz muszę coś kupić. Czego używacie, folii czy szkła? Jakiego producenta?
Kupiłem oryginalną, taką jaka jest w komplecie.

Co do foli to używam firmy hori ale nie tej premium bo podobno się odkleia.
Jest bardzo prosta do nakładania.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grabeq napisał:

No to się zamuliłem dzisiaj na pół minuty. Grałem w Zeldę na TV około 2,5h. Wyjmuję konsolę. Ekran pęknięty na pół. Jak wkładałem, był cały. Całe szczęście okazało się, że to tylko gorilla glass naklejone na panel nie wytrzymało. Spoko, co? Konsola nie upadała, nic w nią nie uderzyło. Do stacji włożyłem z nienaruszonym szkłem, a wyjąłem z pękniętym...

 

Teraz muszę coś kupić. Czego używacie, folii czy szkła? Jakiego producenta?

Ja używam szkła, na obu pstrykach sprawuje się idealnie, małego konsola chodzi praktycznie non stop i nic się nie odkleja, ani nie pęka. Ja gram 90% na tv i też wszystko cacy.

http://allegro.pl/szklo-hartowane-hardglass-9h-nintendo-switch-rysik-i6814541592.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiało być gdzieś naruszone i pękło pod wpływem temperatury...chociaż dziwne, bo Switch jakoś strasznie się nie nagrzewa, owszem jest wyraźnie ciepły, ale nic ponad normę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem nakleić szkło.
Przede mną była baba po szło na Ajfona.
Gość wyciągnął po kolei 15.
Każde uszczerbione.

Myflash Magic-NS przyszedł.
Ooo pany, kuuuuuurła jaka to wygoda.
Łapie ostanie ustawienia, wszystko chodzi bez lagów, testowałem na Elite po kablu, Dułalkrap po kablu i BT. Wszystko śmiga.
Nawet jest przejściówka jak ktoś chce używać bez docka.
....i naklejki z ikonografią Xbox i PlayStation na customowe pady.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wziąłbym  folię, ale jak myślę o naklejaniu to mi aż ciary przechodzą...zawsze mi jakiś yebany paproch zostanie. Ze szkłem zawsze mi szło lepiej.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wziąłbym  folię, ale jak myślę o naklejaniu to mi aż ciary przechodzą...zawsze mi jakiś yebany paproch zostanie. Ze szkłem zawsze mi szło lepiej.
Idziesz do komisu czy sklepu z telefonami i za browara ci nakleją profesjonalnie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grabeq napisał:

Wziąłbym  folię, ale jak myślę o naklejaniu to mi aż ciary przechodzą...zawsze mi jakiś yebany paproch zostanie. Ze szkłem zawsze mi szło lepiej.

Folie nintendo nakleja się banalnie są 3 jak by etapy nie da się zyebac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×