Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Grabeq napisał:

Zagrałem też wreszcie w Octopath Traveler i nie chcę zapeszać, ale czuję w kościach, że szykuje się wreszcie godny następca FFIX i Chrono Triggera. Czekam z niecierpliwością.

 

Uuuu Pan wzywał milordzie?

Słyszałem Octopath Traveler :D jaram się czekam, jeszcze tylko dajcie mnie tutej Saltnad Sanctuary :D to pozycja właśnie idealna na konsolkę przenośną, a prawda taka, że jednak alternatywy nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Uuuu Pan wzywał milordzie?

Słyszałem Octopath Traveler :D jaram się czekam, jeszcze tylko dajcie mnie tutej Saltnad Sanctuary :D to pozycja właśnie idealna na konsolkę przenośną, a prawda taka, że jednak alternatywy nie ma :(

Dragon Crown to powinno wyjść na switcha 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna chodzona bitka, ale mogliby dać Punishera, Cadillac and Dinosaurs, Captain Commando to były bitki.

 

To niech już będzie i nie ważne na co na, wszystko co wyjdzie i tak biorę. 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w niedzielę direct nintendo z e3...

 

Ciekawe czy puszcza petarde jak to zawsze na e3 mają w zwyczaju.

 

Moje przypuszczenia: yoshi na jesień, no more heroes na pozna jesień, smash na początek zimy, bayonetta 3 na pierwszy kwartał 2019 razem z fire emblem, metroid ze znaczkiem 2019.

 

Pokaz tenisa, monster huntera, 

 

Daty premiery twewy remastered oraz okami w eshopie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter w sierpniu, a później nie ma premier, ale liczę na megatony

 

Ja obstawiam Metroid 2018, Fire Emblem 2018 

 

Ograłbym w sumie Metroid Prime Collection i Zelda Skyward Sword

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zdun napisał:

Już w niedzielę direct nintendo z e3...

 

A nie we wtorek o 18 naszego czasu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adasiulko napisał:

A nie we wtorek o 18 naszego czasu?

 

Może :p ludzie pracujący nonstop gubią dni tygodnia :p 12 go bodajże o 18 jakoś.  

 

Aby cos typowego nintendowego złapać postanowiłem przed directem zaopatrzyć się w, więc 100 percent lukru od nintendo i się tego nie wstydzę jako heteryk i samiec alfa :fsg: :

 

 

IMG_20180609_204757.jpg

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN paniczu weź wyślij z łaski swojej prośbę w moim imieniu o zdjęciu blokady na wiadomości do moda/admina, bo nawet pogadać na priv nie możemy :P:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=21568]CePeeN[/mention] paniczu weź wyślij z łaski swojej prośbę w moim imieniu o zdjęciu blokady na wiadomości do moda/admina, bo nawet pogadać na priv nie możemy

Poszło :) to mi napisz tutaj. Pytanie było w jakie indyki grać i co mnie może zachęcić do kupna NS. Oczywiście poza oczywistymi rzeczami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło 12_slight_smile.png to mi napisz tutaj. Pytanie było w jakie indyki grać i co mnie może zachęcić do kupna NS. Oczywiście poza oczywistymi rzeczami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Powinieneś pytać tych hardkorowych grajkow, ale fakt ja gram w indor (ale na chwilę obecną mało).

No ale dla osoby która się zastanawia to powiem tak. Ja gram na XboxOne X, Switch to dodatek na kanapę jak TV w salunie zajęty...

A świetnych gier mniejszych, czy indorow od groma które dają chyba więcej funu niż nie jedna produkcja AAA, za jakiś czas bedzie:
Dead Cells, Octopath Traveler (na to się sporo ludzi z forumka czai, jest zresztą demo więc można wyrobić sobie zdanie, dla mnie rewelacja), Mark of the Ninja i pewnie w hooy więcej fajnych gier.

Od ręki i na dodatek nie za drogo możesz kupić z eshopu (sklep Nintendo) już teraz fajne indyki :

Devious Dungeon, Aegis Defenders, Wizard of Legend, czy Steam World Dig 1 czy 2...

No chłopie bierz, ja całe życie śmiałem się z grających w głupi indyki, a tu się okazuje że na takim Switchu te indor dają tyle funu że się w głowie nie mieści...

A gdzie jeszcze reszta, jakieś Mariany, Splatoony, Zeldy itp.



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś pytać tych hardkorowych grajkow, ale fakt ja gram w indor (ale na chwilę obecną mało).

No ale dla osoby która się zastanawia to powiem tak. Ja gram na XboxOne X, Switch to dodatek na kanapę jak TV w salunie zajęty...

A świetnych gier mniejszych, czy indorow od groma które dają chyba więcej funu niż nie jedna produkcja AAA, za jakiś czas bedzie:
Dead Cells, Octopath Traveler (na to się sporo ludzi z forumka czai, jest zresztą demo więc można wyrobić sobie zdanie, dla mnie rewelacja), Mark of the Ninja i pewnie w hooy więcej fajnych gier.

Od ręki i na dodatek nie za drogo możesz kupić z eshopu (sklep Nintendo) już teraz fajne indyki :

Devious Dungeon, Aegis Defenders, Wizard of Legend, czy Steam World Dig 1 czy 2...

No chłopie bierz, ja całe życie śmiałem się z grających w głupi indyki, a tu się okazuje że na takim Switchu te indor dają tyle funu że się w głowie nie mieści...

A gdzie jeszcze reszta, jakieś Mariany, Splatoony, Zeldy itp.



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


No właśnie dlatego się waham bo gram na PS4/XO i nie wiem czy switch się nie będzie kurzył. Z drugiej strony teraz dojeżdżam do pracy komunikacja aglomeracyjna to może byłaby to jakaś opcja na podróż


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrałem i dzisiaj z ciekawości sprawdzę.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos.fajniego dla dzieci ma wyjść w ciągu miesiąca? Ktoś jest w temacie premier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos.fajniego dla dzieci ma wyjść w ciągu miesiąca? Ktoś jest w temacie premier?
Dupa dla dzieci, sam też będziesz się bawił przy tym zajebiscie :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, gram w moim 7 letnim synem :) gra ma być dla nas hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, TrueGrand napisał:

Oczywiście, gram w moim 7 letnim synem :) gra ma być dla nas hehe

Najnowsze to chyba to

To chyba trochę starsze

No i mój faworyt 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem to Paladins w trybie przenośnym i gra się przyjemnie, ale kompletnie nie czaję bazy. Tzn. wiem z grubsza o co chodzi i na razie tylko raz mecz moja drużyna przegrała, ale jakieś bany 5 minut za dezercję (WTF?!) po wybraniu postaci i ogólnie milion opcji, postaci, odblokowań aż przytłacza. Bardzo dziwny sposób dołączania do gry i czasami dość długi...
Nie wiem czy na początku gra się tylko z botami (jak w mobilnym PUBG) czy takie nieogary, ale 3 pierwsze mecze - dwa razy miałem najwięcej punktów, asyst i play of the game.

EDIT: albo bite 10 minut czekasz na mecz, bo 4 razy z rzędu jakiś baran nie wybierze postaci i wszystko się resetuje. Co za dzban to wymyślił?!

Edytka II: wjechała Beta Dragon Ball FighterZ do eShopu. Można pobrać a odpalić będzie można za tydzień 10.08. Idealny tytuł na Switcha do grania na imprezie :) Mam nadzieję, że będzie dobra optymalizacja, bo na PS4 czasami lekko się zacina u mnie.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×