Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał jakiś problem z gałkami w joyconach?

U mnie w lewym zaczyna się coś blokować i samoczynnie skręca w prawo. To jest wybitnie upierdliwe w jakichś Palladinsachs/Gungeonie albo innych wymagających ruchu i celowania grach. 

Ktoś się bawił w rozkręcanie albo orientuje się gdzie jest możliwa naprawa (poza gwarancją sklepową)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, The_Siemek napisał:

Czy ktoś z Was miał jakiś problem z gałkami w joyconach?

U mnie w lewym zaczyna się coś blokować i samoczynnie skręca w prawo. To jest wybitnie upierdliwe w jakichś Palladinsachs/Gungeonie albo innych wymagających ruchu i celowania grach. 

Ktoś się bawił w rozkręcanie albo orientuje się gdzie jest możliwa naprawa (poza gwarancją sklepową)?

Mogła Ci lekko zleciec gumka czy jak to się tam nazywa,  bardzo łatwo to wcisnąć na miejsce po rozkręcenie joya. Na youtubie masz sporo filmikow z tym.

Edytowane przez Strife
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki od Switch PRO ciekawe. 8GB/128GB/4K

 

premiera początek 2019

Ciekawe czy na gamescom się potwierdzi. W sumie wiadomo było że to zrobią pytanie tylko brzmiało kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plotki od Switch PRO ciekawe. 8GB/128GB/4K
 
premiera początek 2019
Ciekawe czy na gamescom się potwierdzi. W sumie wiadomo było że to zrobią pytanie tylko brzmiało kiedy
Do 4kej Switch hahahah, ale są tacy których boli ze a Switchu maja 46 a nie 60fpsow, więc ten tego...

Mi w trybie przenośnym to i 720 starcza, a w te pikselowate gierki które grywam to pewnie i w 480 bym różnicy nie zobaczył

No ale to była tylko kwestia czasu, bo co jak co ale najlepszy lep na klientów to 4kej/uhd/uber fps.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym ruchu chyba bardziej chodzi na otwarcie się na multiplatfomy, bo twórcy otwarcie mówią że switch 1.0 jest po prostu za słaby  by odpalić ich produkcje .

 

No ale zawsze kogoś tam złowią nieprzekonanych i tych co kupią koleją wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

No ale to była tylko kwestia czasu, bo co jak co ale najlepszy lep na klientów to 4kej/uhd/uber fps.

Taaaa gry się krztuszą na klockach i peskach więc zrobią to przenośnie :fuckoff:

Coś było pisane jeszcze że niby gry third party mają wyjść na nowego pstryka, bo stary nie pociągnie, a gry od N mają być na wszystkich wersjach tak jak ps pro i ps bida.:duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pablos_83 napisał:
w tym ruchu chyba bardziej chodzi na otwarcie się na multiplatfomy, bo twórcy otwarcie mówią że switch 1.0 jest po prostu za słaby  by odpalić ich produkcje .
 
No ale zawsze kogoś tam złowią nieprzekonanych i tych co kupią koleją wersję

Cóż dla mnie Switch to taki indyk stejszyn, a tym bardziej ta wersja 1.0 co dziurawe jest jak sito to i wiele na tej konsoli można :)
 

Zresztą sami zerknijcie:

 

 

Here’s the full list of systems supported by Lakka: Amstrad CPC Arcade FB Alpha MAME Atari 2600 5200 Jaguar Lynx ST/STE/TT/Falcon Bandai Wonderswan Commodore C128 C64 PLUS4 VIC20 Microsoft DOS GCE Vectrex Handheld Electronic Magnavox Odyssey 2 MSX / SVI / ColecoVision / SG-1000 NEC PC Engine PC Engine SuperGrafx PC-98 PC-FX Nintendo DS Game Boy Color Game Boy Advance NES N64 SNES Virtual Boy ScummVM Sega Dreamcast Genesis / Megadrive Saturn Sharp X68000 Sinclair ZX 81 SNK Neo Geo Pocket Sony PlayStation PlayStation Portable Uzebox 3DO

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch 4k? Śmiechłem xD Przecież obecny ma czasem problem z ogarnięciem Full HD, a ktoś tu się o 4k rozmarzył? xD Plus jeszcze exy na mocniejszą wersję? Jeżeli to by się jakimś cudem potwierdziło, szczególnie to o exach, to sprzedam Switcha i fak ju N ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2018 o 13:13, duxdaro napisał:

Switch 4k? Śmiechłem xD Przecież obecny ma czasem problem z ogarnięciem Full HD, a ktoś tu się o 4k rozmarzył? xD Plus jeszcze exy na mocniejszą wersję? Jeżeli to by się jakimś cudem potwierdziło, szczególnie to o exach, to sprzedam Switcha i fak ju N ;D 

 

Nie sądzę aby N wypuszczało exy na mocniejsza a na wersje amator nie (piszę o exach N, nie third party ). Na PRO będą działać lepiej, wyższa rozdziałka, szybsze loadingi itp. tak jak to ma miejsce w niektórych grach miedzy 3DS a N3DS. Bardziej od bebechów ciekawy jestem czy zmieni się wygląd tableta (mile widziane mniejsze ramki itp.).. Może wrzucą ekran FHD i gry będą odpalać się w jakości zadokowanej 1.0.

Swoją drogą to które exy ? Póki co to portują wszystko z WiiU.

Fajnie, że robią nową konsolą ale nadal czekam na gry.  Dawać Mario Kart 9 i biere preorder tego switcha 2.0

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was rozkręcał joy-cony? Albo chociaż kojarzy gdzie można śrubokręt do tych porąbanych śrubek kupić? Nie licząc eBay/Aliexpress z oczekiwaniem przez kilka tygodni.
Niestety oba pady zaczęły jakieś balety odstawić i czyszczenie nie za wiele dało.
W lewym blokuje mi się "L" i nie reaguje a analog sobie skręca sam w prawo. W prawym też szaleje analog i przy braku kontaktu dryfuje w prawo. I tak pewnie niedługo trzeba będzie kupić nowe, ale chciałem jeszcze powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, The_Siemek napisał:

Czy ktoś z Was rozkręcał joy-cony? Albo chociaż kojarzy gdzie można śrubokręt do tych porąbanych śrubek kupić? Nie licząc eBay/Aliexpress z oczekiwaniem przez kilka tygodni.
Niestety oba pady zaczęły jakieś balety odstawić i czyszczenie nie za wiele dało.
W lewym blokuje mi się "L" i nie reaguje a analog sobie skręca sam w prawo. W prawym też szaleje analog i przy braku kontaktu dryfuje w prawo. I tak pewnie niedługo trzeba będzie kupić nowe, ale chciałem jeszcze powalczyć.

Śrubokręty precyzyjne w każdej mrowce, castoramie liroyach merlinach itp sklepach kupisz. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zamówiłem z Aledrogo, bo były najtaniej i... w żadnej mrówce, brico itp. nie mieli akurat takiego. Zestawy śrubokrętów precyzyjnych były, ale żadnej triwinga nie zawierał :(
Prawie 2 tygodnie na Switchu nie grałem, ale pora wrócić i analogi się skasztaniły dramatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U małego analog leciał wczoraj w lewo,  ale po najprostszej naprawie czyt: zdrowym pierdolnięciu jak ręką odjął :dafuq:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja się ponapierdalałem to powinny być wyleczone na sto lat do przodu. Grać się nie da w bardziej precyzyjne tytuły, bo jest stały skręt i dryf w prawo :( Już nawet po menu się trudno nawiguje. 

I tak nieuchronnie zakup procontrolera albo nowej pary się zbliża. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ja się ponapierdalałem to powinny być wyleczone na sto lat do przodu. Grać się nie da w bardziej precyzyjne tytuły, bo jest stały skręt i dryf w prawo  Już nawet po menu się trudno nawiguje. 
I tak nieuchronnie zakup procontrolera albo nowej pary się zbliża. 
Albo dongiel i padem od PS4 lub Xa.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo dongiel i padem od PS4 lub Xa.
O tym samym pomyślałem.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oboje z córką mamy elite a biały pas z S'ki dostał drugie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztachnij się na pro :17_heart_eyes: 40h na jednym ładowaniu, a nie będziesz zdradzał pstryczka z farbowanymi lisami :qk2LI17:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sztachnij się na pro :17_heart_eyes: 40h na jednym ładowaniu, a nie będziesz zdradzał pstryczka z farbowanymi lisami :qk2LI17:
Ty to już musisz iść pod rękę że Zdunem na jakąś terapię.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi ja mam straszną awersję do x klocka, 360-tke kupiłem dla 3 gier, a ograłem chyba z 7, Vesperie, Lost Oddysey, Blue Dragon, Magna Carta 2, Infinite Undiscovery i Last Remnant, a potem pustkaaaaa, bo bez jRPG'ów ta konsola mogłaby dla mnie nie istnieć:kaz:.

 

Swiczuś mnie rozpieszcza tym rodzajem gier, więc lecę ze Zdunem pod rączkę na terapię :ohstop:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czo to NIKT nie wspomniał, że jutro premiera Wasteland 2 na Switcha :D nikt nie czeka, nie jest ciekaw??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×